Витворунка• Изменено 27 февраля в 16:38

Потрібна порада гастроентеролога

Потрібна експертна думка.Нам один з препаратів призначили мотиліум, у призначенні написано по 1 таблетці три рази на день пити один місяць, місцевий гастроентеролог каже, що його не можна пити більше 7 днів, лікуючий з Києва , що все написано у виписці. Не знаю кого слухати.
Пищалка• 27 февраля в 16:43
Завжди довіряю інструкції - це юридичний документ.
Кондуктор автобуса• 27 февраля в 17:29
я его пила три месяца подряд во врмея беременности, просто потому что иначе рыгала всё что ела. И все ок, и с ребенкои и со мной.