90x60x90• 27 февраля в 18:15
Скільки ви витрачаєте е/енергії в квартирі?
Мій шок в шоці. За місяць 666 кВт 🤯
Не уявляю, куди йде скільки. У нас бойлер, чайник, духовка… Але подивилась на статистику попередніх місяців - більше 400 не було ніколи.
Накрутила бойлер на мінімум. До чайника вже боюсь підходити.
І це у нас 2 к квартира, 3 людини.
Як у вас? Скільки кВт витрачаєте?
І це у нас 2 к квартира, 3 людини.
Як у вас? Скільки кВт витрачаєте?
А вот недавно• 27 февраля в 18:40
100 кВт в місяць - мультиварка, ел. духовка, пралка, чайник на газу, опалення - газовий котел, бойлера не має. Нас 2-е, квартира 3-кімнатна. Літом з кондиціонером 150 кВт в місяць
90x60x90
• 27 февраля в 18:46
Ответ дляМне без сахара
Якщо хтось із сусідів робить ремонт, то можуть під час енергоємність робіт під´єднуватись до вашого лічильника поки ви на роботі. В мене колись таке було
У нас закритий тамбур і я працюю вдома, вже б помітила возню в коридорі, лічильник одразу напроти дверей
сою не люблю• 27 февраля в 18:48
1000кВт 🫣🤷🏻♀️
бойлер, посудомийка, електро плита і духовка, чайник. працюємо я і чоловік вдома, 4 ноути, 4моніка,
Скіфська пектораль• 27 февраля в 18:51
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А я даже не знаю сколько… Ни сколько тратим энергии, ни воды… ни сколько это стоит. Всем занимается муж.
Класс) удачно вышла замуж
З вишневого садка• 27 февраля в 19:00
В среднем 120 кВт , ну , максимум , 150 . Холодильник , микроволновка , ноут , МФУшка , телек , стиралка , утюг . Бойлера нет , у меня газовая колонка . Чайник грею на газу , духовка тоже газовая . Был , правда , период , доходило до 370 кВт при том же потреблении . Подозреваю , что сосед - арендатор подключался . Съехал - снова стало 120 .
Заикальница• 27 февраля в 19:05
В нас багато електроінструмента і дрова ріжем. В нас витрата ще на це в будинку. Праскою не користуюсь, феном також ні.
короткопамятна• 27 февраля в 19:15
Дві людини, до 120квт, в квартирі газ, гаряча вода/опалення центральне.
ТрамвайGirl• 27 февраля в 19:30
Ответ для90x60x90
Думаєте бойлер фігачить?
Можете не сумніватись.
І багато залежить від витрати води. Можу приблизно сказати.
Загальна витрата хол. води 15+/- кубів (це і Бойлер і просто холодна) Бойлер споживатиме приблизно 150-300 кВт.
150 влітку (хол.вода на вході тепліша) і 300 в холодні місяці.
Це все умовно і приблизно. Залежить від регіону, будинку, водогону, споживання води, бойлера і т.д.
На пів ставки• 27 февраля в 19:49
Ответ дляВам телефонограмма
Не вірю про 70 кВт )
А фен, холодильник ?
От холодильника поки нема. Феном користуємось.
Золота орда• 27 февраля в 19:49
500-550 кв
Индукция, духовка, холодильник, стиралка, ППМ и електронасосы, которые качают воду и отопление, бойлера нет. Нас пятеро, т.е. ещё телевизор и куча компьютеров/ноутбуков
Бойлер, собака, самый жрущий. До этого жили в хрущевке с газовой плитой и бойлером, меньше 450 квт не выходило
Хвильоватиша• 27 февраля в 20:24
Ответ для90x60x90
Думаєте бойлер фігачить?
Конечно бойлер. Сейчас зима, вода очень холодная, нужна большая мощность, чтобы нагреть.
Вы сделали неправильно, что скрутили бойлер на минимум.
90x60x90
• 27 февраля в 21:31
Ответ дляХвильоватиша
В мене депресняк від цього рахунку (((
90x60x90
• 27 февраля в 21:32
Ответ дляТрамвайGirl
Можете не сумніватись.
У нас 17 кубів цього місяця. Зазвичай до 15. Хз може справді багато разів ванну приймали у звʼязку з морозами
ТрамвайGirl• 27 февраля в 21:43
Ответ для90x60x90
17 кубів загального споживання - це, навскидку, у вас бойлер спожив близько 400 кВт на підігрів відповідної частки холодної води.
У березні, якщо споживання води буде на тому ж рівні, витрати ел.енергії будуть приблизно такими ж.
Потім потихеньку падатиме, з підвищенням температури навколишнього середовища, зокрема грунту
90x60x90
• 27 февраля в 21:51
Ответ дляТрамвайGirl
Дякую, надіюсь!