Перша леді колгоспу• 27 февраля в 18:28

Образ на 45років. Що одягнути на ювілей?Порекомендуйте, будь ласка

Дівчата, допоможіть. Накидайте ідей що одягнути в ресторан на 45 років. Взагалі нічого не приходить в голову. Треба щось гарне і ефектне. Бажано літні речі.
Фігура нормальна
Творю чудеса• 28 февраля в 10:48
Мне нравятся платья (нарядные) с рукавами- обьемными, например, с фонарями. Или платья с элементами перьев.
И чтоб низ был не клеш/солнце.
Или посмотрите летние брючные костюмы с элементами перьев. Там брючки укорочены. Кто-то скажет похоже на пижаму, но…мне нравится.

Это для юбилеев, корпоративов, гостьей на свадьбу.
Примеры фото.
Та никада в жизни• 28 февраля в 12:29
Ответ дляграфиняВишенка
І мені 42, на дн точно не вдіну дешеве мереживко з голою дупою. І справа не в фігурі, з цим все ок
Якщо для вас 17тис дешево, то я за вас тільки рада✌️😁
В мене магазин одягу вже 10років, але скільки б не радила тут актуальні модні речі, все одно зафукають і наставлять 💩
Творю чудеса• 28 февраля в 12:52
Ответ дляТа никада в жизни
Літо 40 ʼ жари. Піджак….
графиняВишенка• 28 февраля в 16:05
Ответ дляТа никада в жизни
Бо воно виглядає на дешево, о чого тут ціна