Кто крайний?• 27 февраля 2025

Низьке залізо і кава з молоком

З дитинства у мене понижений гемоглобін, низький тиск, в підлітковому віці почала пити каву з молоком без цукру і до сих пір не уявляю свого життя без неї. П´ю тільки розчинну каву не міцну, бо від заварної погані відчуття в шлунку, розчинна ніякого дискомфорту не викликає. декілька років назад від дуже сильного стресу і поганого харчування почало псуватись волосся, змінилась структура, стало дуже тонесеньке і довго росте, косметика і різні зовнішні засоби нічого не дали. аналізи показали, що рівень заліза дуже низький 3.15, харчування здорове і різноманітне але лікар винить у всьому мою любов до кави. Запивати соком як радять, бо там вітамін С не можу, одразу печія. Сказала пити цикорій але без молока, а мені цей цикорій тільки з молоком більш-менш йде, але все одно без кави почуваю себе гірше. Читала про хелат заліза, начебто він доступніше засвоюється і не конфліктує з кавою і молочкою. Можливо, у когось була схожа ситуація і щось зможе порадити..
Алина-1240• 27 февраля 2025
От кофе железо не понижается
Тішуся неперетішуся• 27 февраля 2025
Феритин 3?!!!
Я на хвилинку• 27 февраля 2025
совершенно нет связи - и переходите на зерновой кофе! проверить нужно еще и все витамины в организме и гормоны шит железы
Я на хвилинку• 27 февраля 2025
и сходить к гастроэнтерологу - что-то не дает всасываться железу и витаминам
Сіґеле-міґеле• 27 февраля 2025
Кофе конечно влияет на железо ,но анемию это вызвать не может. Только если пить ведрами . Кальций кофе тоже ,кстати , вымывает
Сіґеле-міґеле• 27 февраля 2025
Приём железо содержащих препаратов и кофеина разносят по времени.
Я на хвилинку• 27 февраля 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
10 чашек в день растворимого г..на - да может - 1-2 хорошего ничего плохого не делают
Котики-муркотики• 27 февраля 2025
Паро ржавих болтів за щоку і ганяйте...
Сіґеле-міґеле• 27 февраля 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну , десять чашек - это аритмия будет приличная ,что уже и не до железа будет
Полонянка SexShop-а!• 27 февраля 2025
Автор, у меня тоже понижено железо. От кофе я отказалась. Ушли отеки и самочувствие улучшилось. Попробуйте. Уже месяц без кофе.
АБВГДэшница• 27 февраля 2025
Якщо ви приймаєте залізо, то каву можна через годину, не раніше.
автор Кто крайний? • 27 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
І піднялось залізо після відмови?
Добра всем!• 27 февраля 2025
У меня железо начало подниматься только на растительном препарате. Обычное железо в таблетках пить не могу, болит поджелудочная
Полонянка SexShop-а!• 27 февраля 2025
Ответ дляКто крайний?
І піднялось залізо після відмови?
Зараз я приймаю вітаміни, курс розрахований на 3 місяці. Аналізи ще не здавала.
Після закінчення курсу буду здавати гемоглобін, ферітин, залізо знову
Полонянка SexShop-а!• 27 февраля 2025
Ответ дляДобра всем!
У вас вовремя прийома железа ноги не болели? У меня ужасная боль в ногах первое время была, я ходить не могла.
Пришлось уменьшить дозу.
автор Кто крайний? • 27 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Пришлось уменьшить дозу.
Я починала зі звичайного заліза 65 мг, були розлади ШКТ, діарея, ноги не боліли
Вічний двигун• 27 февраля 2025
Вы нашли причину низкого железа? Я нашла. Подняла железо на препарате,поставила Мирену
Проблема с густотой волос решились ещё на начале приема железа а то начал пробор уже редеть и у лба...
Добра всем!• 27 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Пришлось уменьшить дозу.
Нет. Была боль в поджелудочной. Поменяла разные витамины. Остановилась на железе с кучей растительных экстрактов. Нормально
Я на хвилинку• 27 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
ломает?
БоХатая• 27 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Але залізо вам це навряд підняли
Кава не знижує залізо
При рівні 3 воно у автора з їжі не засвоюється взагалі
От тільки питання чому
Вічний двигун• 27 февраля 2025
Ответ дляБоХатая
Але залізо вам це навряд підняли
Кава не знижує залізо
От тільки питання чому
У мене ферритин был 7. Эндометриоз
БоХатая• 27 февраля 2025
Ответ дляВічний двигун
Я спочатку теж думала, що знайшла
Але виявилося таки, що ні
Бо кровотеч нема, а феритин все одно знижується
Так, після крапельниць вдруге вже повільніше, але все одно знижується
БоХатая• 27 февраля 2025
Ответ дляВічний двигун
У мене ферритин был 7. Эндометриоз
Я коли виявила дефіцит, то в мене феритин взагалі був 2
Таблетки не допомагали підняти до норми
Бамбарбия! Кергуду.• 27 февраля 2025
Ви ну дуже переоцінюєте вплив розчинної кави 😁
75В• 27 февраля 2025
Боже, я як почитаю тут, люди здають аналізи на все, перевіряють геть усе, мрт на всі частини, аналізи на всі гормони, вітаміни, все підіймають, бережуть, постійно моніторять всі свої вітаміни, щитовидку, гормони,цукор, холестерин, іммуноглобулін, білірубін, кал на приховану кров, сечову кислоту, люди ви працюєте? Ви реально п´єте ці препарати від усього і для всього, коли не почитаєш тут, то зразу мільйон питань чи здавали на лідазу, проказу, шизоїдазу....я нещасну ламінарію не встигаю пропити, дивлюсь на айхербі ви килограмами скуповуєте, це ж час потрібен, що б тих 25 препаратів випити, біотин, вітамін Д, віт К, В, в12, с, різні кератини, мля, це ж потрібно життя покласти що б пити це все.
Усатая полосатая• 27 февраля 2025
Мне это кажется полным бредом, мне кажется ваш врач совсем некомпетентна
фрау Гітта• 28 февраля 2025
Ответ для75В
Думаю більшість здають аналізи не на тлі хорошого самопочуття, а шукають причини своїх скарг. І так, щитовидка може давати багато симптомів, про які не відразу людина і подумає в цьому напрямку.
ПесиКот• 28 февраля 2025
У вас проблеми із волоссям не через каву, а через анемію.
Просто прийміть приймати гарне залізо зі сніданком - і каву після цього можна пити не раніше ніж за годину.
Пити доведеться кілька місяців.
автор Кто крайний? • 28 февраля 2025
Ответ дляПесиКот
Пити доведеться кілька місяців.
Можете порадити гарне залізо?
Тішуся неперетішуся• 28 февраля 2025
Ответ дляКто крайний?
Можете порадити гарне залізо?
Ще раз питаю, який феритин?