Ло Шарик• 27 февраля в 22:30

Проходжу терапію і тепер хочу розлучитись з чоловіком і ще купа усього

Проходжу терапію і сама пішла в університет вчитись, друга вища + додатково семінари\курси
Пішла в схема терапію та пізніше почали задіювати і EFT терапію ( більше як сімейна)
І багато усвідомила і зрозуміла, що з чоловіком я докладаю неймовірних зусиль щоб зменшити напруження, щоб адекватно почуватись, комфортно, та і загалом мені сім´я потрібна, не йому. Що подруги спілкуються, коли їм потрібна допомога, а в моїх складних ситуаціях всі були зайняті, що я завжди підлаштовуюсь. Багато усвідослень і розумінь, що може бути по іншому, не так як я звикла, не так як " у більшості" " всі так живуть"
Хочу змінити багато у житті, але вже чую осудження від батьків, минулих колег, що типу тютю, пішла в секту психології і стала дурною, все їй не так. Напевно це не повинно мене хвилювати, але як є
автор Ло Шарик • 27 февраля в 22:32
Психолог ніколи не налаштовувала мене ні проти чоловіка, ні проти кого. Ми більше про мене, мої почуття, емоції, стан розмовляємо, робимо вправи і через пів року десь поступово прийшло розуміння що я не з тою людиною
Русланка з гілки• 27 февраля в 22:32
Я це без псіхології давно прочухала
So_so• 27 февраля в 22:32
Всегда у меня этот момент вызывает непонимание, как человек может не знать, что для него лучше?
Хочу в БАНю• 27 февраля в 22:33
А у всьому винна мама, яка завдала травму дитинства, бо не купила якусь цяцьку в 5 років?
автор Ло Шарик • 27 февраля в 22:34
Ответ дляХочу в БАНю
Ні, дитинство ми дуже обережно обговорюємо
тим паче працюємо з тим що є, змінюючи сьогоднішній стан, а не плакали на дитячими проблемами
Рву и мечу• 27 февраля в 22:35
Якщо у вас оце ВСЕ лише перші пів року, то не спішіть рубати з плеча. Психологи якраз і радять не приймати ніяких поспішних кардинальних рішень під час терапії. Особливо на таке пробиває після інтенсивів 😏

У мене теж було, що чоловік то, чоловік те... А потім як прозріла, що справа в мені...

Додам. Звичайно, якщо вас б´ють, принижують, обманюють і тд, то звичайно йдіть зі стосунків прям зараз.
Чудо в декрете• 27 февраля в 22:35
А вы уверены, что это не деструктивное влияние терапии на вас? Что в любых отношениях нужно прилагать усилия и что идеальные люди существуют только в кино?
автор Ло Шарик • 27 февраля в 22:36
Ответ дляSo_so
людина може не знати що буває по іншому
от як вам не зрозуміло, так і інша людина може не знати, що може почувати себе у стосунках по іншому, будь то чоловік чи друзі
lilu1990• 27 февраля в 22:36
Ответ дляЛо Шарик
Якшо вас хвилює думка якихось рандрмних людей, то вам ще працювати і працювати над собою

Пойміть що ці люди самі живуть в матриці своїх помилкових поглядів і конструкцій, використовуючи купу захисних проекцій і реакцій. Взагалі не звертайте ні на кого увагу
дякую аж підскакую• 27 февраля в 22:37
Знаете, мне психолог запрещает рвать и принимать кардинальные решения по поводу запроса в течение 1-2 месяцев, пока мы прорабатываем

Потому что все это на эмоциях и на новых знаниях, с которыми вы еще не разобрались и не научились работать.
So_so• 27 февраля в 22:37
Ответ дляЛо Шарик
людина може не знати що буває по іншому
А как думаете, почему? Чем ограничена в своём анализе окружающего мира?
lilu1990• 27 февраля в 22:38
Ответ дляSo_so
Тунельним баченням
ХтоЯкщоНеЯ• 27 февраля в 22:39
Ну и что в том плохого, что вы больше семью хотите, чем он? Ничего. Если б ему она не была нужна, он бы с вами не был, поверьте. У вас видимо характер такой, что вы всем во всем помогаете и всех мирите. Но это нормально, если вы сами счастливы
Из Виа-гры• 27 февраля в 22:39
Ответ дляХочу в БАНю
Ви щоразу це пишете. Цікаво, чому)
Рву и мечу• 27 февраля в 22:39
Ответ длядякую аж підскакую

Саме так
Може психолог не може їй зараз сказати, що справа не в чоловіку? Може там ще працювати і працювати?
Важко судити з посту і щось радити.
Але краще не поспішати.
Рву и мечу• 27 февраля в 22:41
Ответ дляИз Виа-гры
Ви щоразу це пишете. Цікаво, чому)
Її образив психолог 🤭
Ну, чи вона ота мама, що не купила цяцьку.
автор Ло Шарик • 27 февраля в 22:41
Ответ длядякую аж підскакую

запит був не у відносинах загалом і не у дружніх стосунках
але ви праві, рубати з плеча не бути, хоча і залишатись там де є вже бажання немає
мої стосунки загалом покращились, але я розумію що я для цього роблю, скільки зусиль в адекватну реакцію, коментарі, час разом вкладаю, але не бачу цього з іншої сторони, взагалі там тільки приймають
дякую аж підскакую• 27 февраля в 22:42
Ответ дляРву и мечу
Саме так
Важко судити з посту і щось радити.
Але краще не поспішати.
Ну и стоит это проговорить с психологом. Возможно, он поменяет формулировки и подачу

Меня моя хорошо так заземляет) иногда выхожу после нее, как будто мордахой в какахи опущенная 😅
Из Виа-гры• 27 февраля в 22:43
Ответ дляSo_so
Девочек очень жестоко воспитывали.
Это ’правильно’ гвоздями вбито в сознание. Плохо? Терпи, будь сильной, держи себя в руках, не ной, не раскисай. Развод-виновата, работа- оно и понятно, дети- а как ты хотела.
дякую аж підскакую• 27 февраля в 22:43
Ответ дляЛо Шарик
Оу) у меня тоже такое было в начале работы с психологом)
Это когда мы познавали азы психологии в балансе брать-давать)
автор Ло Шарик • 27 февраля в 22:43
Ответ длядякую аж підскакую

Ні. У мене багато підтримки і прийняття на сесії. Не схвалення усього, але я чуюсь рівноЦінною. Виходжу і більше себе люблю і ціную
Мої почуття важливі, мій стан важливий не менше і не більше ніж інших, якось так
Чарівна патика• 27 февраля в 22:45
Схема-терапія та EFT терапія - це методи, в яких ви з психотерапевтом працюєте чи це ви на курси з цих методів пішли навчатися?
So_so• 27 февраля в 22:45
Ответ дляИз Виа-гры
Девочек очень жестоко воспитывали.
То есть для Вас опыт родительской семьи перекрывал возможность самостоятельного анализа в будущем? Интересно.
Сама не знаю• 27 февраля в 22:45
Обовʼязково і чимшвидше розлучайтесь. Чоловік ще матиме шанс знайти адекватну не пропрацьовану жінку.
Чарівна патика• 27 февраля в 22:45
Автор, якщо не секрет, з яким запитом ви прийшли до психолога вперше?
КапитанльнаЯ• 27 февраля в 22:46
Ответ дляЛо Шарик
разводитесь!
Из Виа-гры• 27 февраля в 22:46
Ответ дляSo_so
Из родительской семьи выползла амеба. Для эволюции потребовалось очень много времени.
автор Ло Шарик • 27 февраля в 22:46
Ответ дляЧарівна патика
Схема терапію і EFT я проходжу з терапевтом, бо вона фахівець у цих методах
Вивчаю КПТ і EFT перший рік , багато книг + магістратуру закінчую
So_so• 27 февраля в 22:47
Ответ дляИз Виа-гры
Спасибо, что ответили.
Чарівна патика• 27 февраля в 22:48
Ответ дляЛо Шарик
Ще питання, якщо не секрет, скільки ви платите за одну сесію?
Я платила 1500, потім шукала іншого, вже 1700. Поки думала йти до однієї, у неї вже 2000 грн. за сеанс.