Життє Бентежне• 28 февраля в 10:34
Де шукати додаткові джерела надходження?
Заробляємо 2 з чоловіком по 20 тис. Це тільки на життя й вистачає (закрити базові потреби), але як жити нічого не відкладаючи? Це ж на якусь нерухомість ніколи не назбираємо😔....з чого ви починали щоб покращити майновий стан?
Міряю від одиниці• 28 февраля в 10:37
Працювати на себе або міняти кваліфікацію чи вчити мову
Не заздріть тьоті• 28 февраля в 10:39
Житло зараз зйомне? Діти є? Якщо ні на обидва запитання, то і з цими доходами можете назбирати на нерухомість.
Одна_на_всей_планете• 28 февраля в 10:39
Ответ дляНе заздріть тьоті
У них тисяча дол на двох, з чого збирати?
месяцкие• 28 февраля в 10:39
Міняти роботи на більш оплачувані. Економити.
Якщо ви не на оренді, то з цієї суми цілком реально відкладувати
Не заздріть тьоті• 28 февраля в 10:40
Ответ дляОдна_на_всей_планете
500 дол на життя, 500 в кубишку.
За рік 6 тисяч, це вже стартовий внесок на іпотеку, або ж збирати далі.
Як мінімум, це реалістично.
Не кажу, що легко.
Як мінімум, це реалістично.
Не кажу, що легко.
месяцкие• 28 февраля в 10:42
Ответ дляОдна_на_всей_планете
20 витрачати. 20 вікладати. так, економити, але це цілком реально, якщо є ціль
Одна_на_всей_планете• 28 февраля в 10:42
Ответ дляНе заздріть тьоті
500 дол на життя, 500 в кубишку.
Як мінімум, це реалістично.
Не кажу, що легко.
Як мінімум, це реалістично.
Не кажу, що легко.
На 500 вони не житимуть, бо інфляція скажена щодня
Я_з_Франека• 28 февраля в 10:57
Город? Возраст? Дети или другие иждивенцы? Жилье свое? Профессии?
Статус Ква• 28 февраля в 11:06
Тема троля.
На 40 тис грн в мес. два рыла прожить не могут.
Пекельнi Борошна• 28 февраля в 11:23
Ответ дляДлинноНожка
Шукати роботу з норм зарплатою. А не 20.
В моєму місті 20000 вважається хороша зп, бо працюють і за 8-15😏
ДлинноНожка• 28 февраля в 11:27
Ответ дляПекельнi Борошна
Тоді незнаю. Бо 20 це геть мала смішна зарплата
СкрипяСердцем• 28 февраля в 11:42
Автор, щоб мати щось інше, потрібно робити щось по іншому, а не робити все те ж саме і сподіватись на другий результат.
Це не питання економії, можна 30 років відкладати ці копійки і нічого не накопичити.
Змінюйте сферу, йдіть вчитись, шукайте ідеі, будьте сміливими щодо рішень, повірте, все вдасться, головне почати зміни
Життє Бентежне
• 28 февраля в 11:52
Ответ дляНе заздріть тьоті
Своє, дітей немає, один з нас стабільно витрачає на ліки 8 тис
Життє Бентежне
• 28 февраля в 11:52
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Та шось трошки відкладаєм, але то смішні суми
Життє Бентежне
• 28 февраля в 11:53
Ответ длямесяцкие
Економимо постійно. З роботою туго
Життє Бентежне
• 28 февраля в 11:53
Ответ дляДлинноНожка
Де?
Життє Бентежне
• 28 февраля в 11:54
Ответ дляЯ_з_Франека
Обоє економісти, районний центр Закарпаття, дітей поки немає
Життє Бентежне
• 28 февраля в 11:55
Ответ дляСтатус Ква
Тема троля.
А у вас рило? Фу, яка невихованість
ДлинноНожка• 28 февраля в 11:55
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну то й сидіть далі собі рівно на опі. Нащо вам більше?
Життє Бентежне
• 28 февраля в 11:58
Ответ дляПекельнi Борошна
Та ніхто не каже, що прожити не можна. Звісно, що можна, з розумом і непогано навіть можна. Але як накопичити на щось суттєве?
Життє Бентежне
• 28 февраля в 12:00
Ответ дляСкрипяСердцем
Не повірите, 3- тя робота за 2,5 роки (попередні були ще менш оплачувані); пробували і щось інше, але не дуже вдалось
СкрипяСердцем• 28 февраля в 12:00
Ось Вам мій приклад -
В мене до повномасштабної війни був класний, успішний бізнес більше 15 років.
Війна його повністю зруйнувала.
Я два роки не могла вирішити, що робити як себе реалізувати.
Зараз пішла вчитись)
Так, в 46 років вирішила опанувати нову професію!
Звичайно, що страшно, складно, але є величне бажання та мотивація, хочу відновити свій рівень життя, мати можливість подорожувати та з легкістю витрачати гроші)
Війна його повністю зруйнувала.
Зараз пішла вчитись)
ДлинноНожка• 28 февраля в 12:01
Ответ дляЖиттє Бентежне
То їдьте закордон. Якщо у вас такі зарплати малі . А квартиру здайте. Та й усе
Статус Ква• 28 февраля в 12:14
Ответ дляЖиттє Бентежне
А де ви з чоловіком освіту здобували?
Тантрический кекс• 28 февраля в 12:25
Ответ дляСкрипяСердцем
Ось Вам мій приклад -
Війна його повністю зруйнувала.
Зараз пішла вчитись)
Війна його повністю зруйнувала.
Зараз пішла вчитись)
ваша учеба не гарантирует заработок.не иначе как на айтишницу замахнулись.
СкрипяСердцем• 28 февраля в 12:26
Ответ дляТантрический кекс
Неужели Вы думаете, что имея успешный бизнес 15 лет я такая тупая?)))