Мальчижка• 28 февраля в 19:11
Національний кешбее усьо?
Мали бути виплати і за грудень, і за січень до кінця лютого. Так і нічого не прийшло. З дії пропали, статус в обробці) комусь приходили? Чи вже все, кранти

Мальчижка
• 28 февраля в 19:15
Ответ дляbhar
Світиться в обробці
А за грудень зачислилися? Я поки його підключила, то ще чи вже жодного разу не отримала)
оксюморон• 28 февраля в 19:17
Данные слили, разрешение на 20 лет подписали? Ну и всё. Какой ещё вам кешбек? Это была замануха

Первоклашка Я• 28 февраля в 19:19
Ответ дляbhar
Світиться в обробці
От того, что светиться с 18 февраля в обработке, ситуация не изменится.

Говорю-балакаю• 28 февраля в 19:20
Ответ дляоксюморон
Они и так видят все данные,без нацкешбека

Мальчижка
• 28 февраля в 19:21
Ответ дляКсюшка94
Вы про Вовину тысячу?
Ні, про 10% з покупок товарів національного виробництва) як дура обирала наші товари)))

Країна мрій• 28 февраля в 19:26
Ответ дляКсюшка94
Вы про Вовину тысячу?
А с ’Вовиной тысячей’ задержка, кто подавал заявку в конце января, в феврале -еще не получили

Первоклашка Я• 28 февраля в 19:29
Ответ дляФляшка на трьох
Я гадаю, що зарахують, ще не вечір)
Мечтать не вредно)
Фляшка на трьох• 28 февраля в 19:31
Ответ дляПервоклашка Я
Мечтать не вредно)
Ідіть... кудись ідіть)))

Стильна штучка• 28 февраля в 19:39
Теж не виплатили. Мали виплатити до кінця січня. Потім обʼєднали виплати. Але не виплатили
Репетиторша• 28 февраля в 19:57
Ответ дляоксюморон
Шапку з фольги не знімайте ні в якому разі

Скіфська пектораль• 28 февраля в 20:14
Виплати Національного кешбеку за грудень та січень вже в обробці. Через операційні процеси, виплата може надійти з невеликою затримкою, проте всі кошти будуть зараховані найближчими днями.
Мальчижка
• 07 марта в 20:07
Ответ дляФляшка на трьох
Прийшов кешбек)
Так є і саме головне, що я писала сьогодні їм в чат бот і відразу прийшли. Співпадіння? )))
Фляшка на трьох• 07 марта в 21:15
Ответ дляМальчижка
Гадаю, що співпадіння. Але ж як тіпає тепер зловтіхів з цієї теми)) Нам прийшло, а вони в прольоті, треба далі страхи нагнітати)))