Все знаю від і до• 28 февраля в 13:32

Хорватия, кто был?

Кто жил или проживает в Хорватии, как вам эта страна для жизни? Так же хотелось бы услышать мнения тех кто просто бывал там. Как вы считаете стоит ли пробовать пожить в этой стране на постоянной основе или нет? И почему?
Кубик Рубика• 28 февраля в 13:35
Мені країна дуже сподобалася, у місцевих, з якими я спілкувалася, активна проукраїнська позиція. Вони також пережили війну в 90-х роках, що можна сказати - відносно недавно
Але я була там як турист
Вільний митець• 28 февраля в 13:35
Знаю одно.
Хорваты очень близки украинцам.
В Загребе есть доска где указано, что они пришли с западной Украины.
У них даже книга есть «Украина, хорваты и Карпаты».
И ненавидят сербов и русню.
АдеКВАтная• 28 февраля в 13:40
Класна країна, якщо жити над самим морем. Якщо далеко від моря то там пекло півроку
Хорвати теж хороші люди з проукраїнською позицією. Ненавидять кацапів і кацапське
90x60x90• 28 февраля в 13:44
Друзі переїхали, відкрили бізнес (будівництво, і Україні займались тим самим), але по факту на узбережжі дуже скрутно з роботою.
ХикориДикори• 28 февраля в 13:46
Була там як турист. Дуже гарна країна. Спокійні доброзичливі люди. Була там в 2015, їздили своїм авто, то хорвати як бачили наші номери, казали ’Слава Україні’ і розповідали, що у них теж був типу майдан і вони дуже нас розуміють та підтримують.
Khmelnichanka• 28 февраля в 13:53
Була як турист.
Дуже гарна країна.
Прекрасне море.
Дивовижна приоода.
Чуйні і привітні люди.
Мало русні.
Легка зоозуміла мова.
В сезон - спека і натовпи відрочивючих.
Недешеві ціни.
Працівниця року• 28 февраля в 14:45
Відпочивати там чудово. Перший раз була у Пулі, не дуже сподобалось, другий Макарська рівєра - супер
все по ГОСТу!• 28 февраля в 15:46
Була в Поречі як туристка. Сподобалось дуже. На іншому березі Венеція. Так би умовно сказати. 100 км морем. Морепродукти, море і сонце. Ціни в супермаркеті як в Відні, де я зараз проживаю. Це доволі дорого. Дівчата відписуються про проукраїнську позицію місцевих, а мені, як на зло, трапився проросійський таксист. Ледь витримала його поки довіз до аеропорту
Не пью, не курю• 07 марта в 13:14
Ми зараз живемо у Хорватії вже 3 рік. Чим далі, тим більше я люблю цю країну.