вентиляторная• 01 марта в 01:07
Хоч одна приємна новина! Гандіозне поповнення!
Мама Свинки Пеппи оголосила, що завагітніла третім поросям!
Демонструючи свій кругленький живіт, вона зазначила, що має народити влітку. Незважаючи на те, що майбутня мама трохи приголомшена думкою про трьох дітей віком до п´яти років, які бігають навколо, але загалом вона перебуває в повному захваті.
"Ну, я рада повідомити, що наша сім´я стає ще більшою, тому що... у нас буде ще одна дитина!" — заявила мама Свинка, показуючи глядачам знімок УЗД.
Цією новиною, як зізналася Мама Свинка, довелося поділитися з дітьми, які здогадувалися, що "щось відбувається", доки вони не лопнули від цікавості.
Після цього Пеппа і Джордж щодня запитують, наскільки виросла дитинка, коли вона з´явиться на світ і чи любить вона калюжі та динозаврів.
Ім´я майбутній дитині поки не придумали, але, як запевнила Мама Свинка, відповідне знайдеться, щойно малюк з´явиться на світ.
Мама Свинка офіційно оголосить про свою вагітність у заключному епізоді поточного сезону "Свинки Пеппи", який вийде в ефір 30 березня
Результат:
вже голосів:
31 (65.96%)
Ура!!! Хай їм щастить!
16 (34.04%)
Мені пофіг (насправді радію)
Сорока-ворона• 01 марта в 01:08
Счастье-то какое, пойду выпью за здоровье свиньи и ее потомства 🥂
вентиляторная
• 01 марта в 01:08
Ответ дляСорока-ворона
Будьмо!!!
сЛАдКОежКА• 01 марта в 01:10
Ответ дляЗубачистка
Я все думаю як у них це вийшло з такими пузяками.
По собачому
Зубачистка• 01 марта в 01:10
Ответ дляМerida
Та сколько сезонов старались же
У мене перед глазами анимация, как они отскакивают друг от друга в разные стороны)
Зубачистка• 01 марта в 01:11
Ответ длясЛАдКОежКА
По собачому
То таткове пузо таке, що унеможливлює навіть такі спроби
вентиляторная
• 01 марта в 01:13
Ответ дляСвятатабожа
А сколько ей лет? Тут старородящих не любят
Думаю, десь 40+
Глубоководная селедка• 01 марта в 01:14
Хочу чтоб пришло время когда в Украине были бы такие новости и ТСН пришлось бы раз в году выдумывать новость про чупакабру.
Зубачистка• 01 марта в 01:15
Ответ дляМerida
Развитие сюжета будет. Родится не свинка, а зебросвин. И сюжет новый, и ясно станет как так получилось
О, сюжет закручивается неподеццки
лаМпочка• 01 марта в 01:35
Ответ дляЗубачистка
Как в первой серии ’Черного зеркала’.
Миссис Буркул• 01 марта в 01:52
При полноценном кормлении и хороших условиях содержания свиноматки современных заводских пород за одни роды дают 10—12, а иногда даже 14—16 поросят.
она что вечно голодает, что по одному рожает?
Зубачистка• 01 марта в 02:47
Ответ длялаМпочка
Как в первой серии ’Черного зеркала’.
Там живот свиньи ничему не мешал, а министр был достаточно стройным, чтоб у него все получилось, но, думаю, он предпочел бы, чтоб не получилось
Брюнетка в Мармеладе• 01 марта в 04:57
Ответ дляМиссис Буркул
Та по ній не скажеш, що вона хоч раз голодала, не те, що вічно. :)