БезникаЯ• 01 марта в 11:19
Торт від БКК "Київ вишневий" вже спробували? Фото.
Якщо ви інколи їсте фабричну кондитерку, то які тортики подобаються? А які були найбільшими розчарувпннями? Чоловік вмовив спробувати новинку. Моя помилка, що не почитала склад. Ніколи НЕ купуйте цю гидоту.
БезникаЯ
• 01 марта в 12:13
Печенюшка• 01 марта в 12:46
Ответ дляБезникаЯ
Разрез и состав этой гадости.
На вид ок. А состав - как состав. Что сейчас натуральное….. если вам вкус не понравился - то это личные предпочтения
Ответ дляКучерявочка
Колись спробувала їхні еклери, така гидота. Тому щодо тортів тепер вже маю сумніви. Гидотні для мене ще торти від Вацак. Сільпо теж не люблю. Рошен кращі, але не так, щоб вау.
Ви щооо? Еклери в них самі смачнючі! Як в дитинстві, крем на вершковому маслі.
Я продукцію БКК взагалі не споживала, поки не познайомилась на одній профессійній конференції з дівчатами які працюють на цій фірмі, в розмові спитала що в них із виробів варто скуштувати і почула за еклери. Кажу, мабуть там крем хімозний, а вони мені кажуть , ні ми закупаємо тільки вершкове масло. Спробувала і все, в АТБ часто беру коробочку. Для мене -смакота.
БезникаЯ
• 01 марта в 13:05
Ответ дляПеченюшка
Он выглядит нормально пока целый. Но резать сложно, коржи сухие и твёрдые. Сверху тонкая плёнка резиновая с привкусом вишни и это, пожалуй, всё, что есть из вишнёвого в этом торте кроме названия, конечно. Вилкой эту вишнёвую пастилу не отделить, нижние коржики расползаются и на блюдце получается месиво. Торт разочарование.
БезникаЯ
• 01 марта в 13:08
Ответ дляПуки-куки
Навіть не знаю, що може заставити мене купити такий торт.... ви чекали хороший склад і смакоту?
Чекала на приємне чаювання зі шматочком смачного тортику. Іноді хочеться якоїсь шкідливої їжі, але щоб отримати задоволення.
Помеха справа• 01 марта в 13:44
Обожнюю БКК Грильяжний, але у нас колись вони в атб були, а зараз лише в сільпо, а я туди не хожу)
Пуки-куки• 01 марта в 13:58
Ответ дляНе любовница
А что вы покупаете? Если читать составы, то есть в принципе ничего нельзя…
Читаю склад. Не повірите є адекватні.
Пуки-куки• 01 марта в 13:59
Ответ дляБезникаЯ
Ну ясно)
КучМала• 01 марта в 14:18
Ответ дляКучерявочка
Та ні, до кількості крему в мене якраз претензій немає. Сам крем на смак відворотний, і, ну дуже солодкі, наче замість цукру якась стевія там
На жаль всі солодощі зараз занадто солодкі..аж дратує...навіть печиво просте
Не любовница• 01 марта в 14:41
Ответ дляПуки-куки
Читаю склад. Не повірите є адекватні.
Набросайте тортов с хорошим составом.
А я з косою• 01 марта в 15:13
Ответ дляБезникаЯ
Я так розумію ви чекали бісквіт, а цей торт з сухими і хрусткими коржами?
П.С. даний торт не пробувала, але ненавиджу бісквіти (Золотой ключик, Трюфельний).
БезникаяЯ• 01 марта в 15:15
Ответ дляБезникаЯ
Могу вас спасти от этой гидоты! Отправляйте мне!
Пуки-куки• 01 марта в 19:30
Ответ дляНе любовница
Набросайте тортов с хорошим составом.
Місцеві кав´ярні, міні кондидерські. Але це торт не за 400-500 грн. Від 800
Не любовница• 01 марта в 19:38
Ответ дляПуки-куки
Там торт стоит 800 только потому, что кофейня выкупает его у цеха и ставит свою накрутку 100%. Вкуснее -да, полезнее - под большим вопросом. Часто даже коржи под заказы кофейни никто не покупает, готовые покупают, а меняют только крем на более натуральный по вкусу. Есть в близком окружении владелец кафешки. Начинал он с найма кондитера, авторских десертов с уникальной рецептурой. Это утопия и жирный минус. Быстро понял и сделал как все 🤷♀️
Пуки-куки• 01 марта в 20:57
Ответ дляНе любовница
Ні, я купую в кав´ярнях де свої цехи і вказаний склад.
КучМала• 02 марта в 08:55
Ответ дляБезникаЯ
Разрез и состав этой гадости.
На вид аппетитно очень даже. Там белковые коржи?