За що вибачатись? Ваші версії
Ответ дляMarc Antonio
Причем здесь Путин? Путин диктатор, Путин агрессор этого никто не скрывает, но Путин не просит США обеспечивать его деньгами, оружием и не говорит всему миру, что он сражается за демократию, и в тоже время дает зеленый свет на бусификацию граждан, их отлов на улицах и закрывает границы для мужчин, отказывает М за границей в предоставлении консульских услуг и просит, чтобы европейские правительства перестали оказывать украинцам любую помощь, чтобы те от безысходности возвращались в Украину
Це Ви мені пишете? так у мене ж теж є очі, як і у Вас. Я ж писала що зелень - диктатор - це констатація факта. Чи що не так?
Ответ дляtosja_80
За то что нах....не послал Трампа и его подружку Вэнса. А зря....
Насправді
Зе міг би вести себе гнучкіше і грати трохи в цю гру що
Трамп великий миротворець , а він йому з плеча це вже було з 2014….
Інші президенти… до чого?
Підкреслюй сильні сторони, так гарантії потрібні
Як інакше домовлятися з рашистами без розмов?
Це гра з путіним, лише хіба Трамп не розуміє, що х… лу все до лампочки, що він вже мріями пробив вікно в Європу
Принаймні міг зе не спорити, витримати натиск та чемно сказати про наші інтереси
А не « він сказав, що я диктатор», це дитсадок
Він мав прорахувати гру наперед чи хто там з ним
А так тепер…
Інші президенти… до чого?
А так тепер…
олена олена• 01 марта в 22:59
Тобто Трамп каже, що він розуміє пуйла. Той почав війну, бо НАТО було б фактично у нього під домом, якби Україна вступила. А НАТО - це найстрашніший ворог пуйла. А США , яке і є головною країною НАТО, тепер вже виявляється розуміючий пуйловий друг, і НАТО не таке вже й страшне…
Ответ дляMarc Antonio
Мало того, мы даже с американской помощью и имея более—менее мотивированных солдат на фронте провалили контрнаступление, а теперь представьте тоде самое, но без оружия, без денег, без разведданных и с бусифицированными на улицах
Ходят упорные слухи, что контрнаступление было провалено по требованию американцев, которые не разрешали реализовать план Залужного, совсем иной.
Потому что пуйло угрожал применением ядерного оружия.
В книге Вудворда так описано этот момент.
Макака Джо• 01 марта в 22:59
Ответ дляSvetrise
Тулси ГаббардСпасибо Дональд Трамп за ваше непоколебимое лидерство в отстаивании интересов американского народа и мира. То, что вы сказали, — абсолютная правда: Зеленский уже много лет пытается втянуть Соединенные Штаты в ядерную войну с Россией Третью мировую войну
О . Так з цього треба було і починати. Путя залякав ядеркою, сцикло злякалося. Тому йому дах знесло, коли Зе сказав, що навіть якщо перешкодою є океан, для Америки є загроза. А Трамп: ти не можеш цього знати!!!
напевно, що це була їх з путькой таємниця)
Ирина-bbd0• 01 марта в 22:59
Ответ дляВишневий тортик
Удалено администрацией...
Доброго вечора! Ми з України! А Ви?
Вишневий тортик• 01 марта в 23:00
Ответ дляlana-od
За что спасибо? Нам не дают никаких гарантий от слова ’вообще’! У нас хотят отжать все ценное, что ещё осталось, без малейших гарантий мира!
Или вам достаточно честного слова мудака Трампа?
Удалено администрацией...
Ответ дляSoulsister
Ну він козел, я цього не заперечую. Але у вчорашній ситуації до нього доєпалися трамп і венс. І якби вони хотіли підписати угоду, то спочатку б підписали, а потім би влаштовували пресуху. Тому це все було сплановано.
А тобто американці винуваті що ми в жопі і що ліДОра нашого вчора як гопника вигнали з Білого Дому? Може це і вони винуваті що росіяни в 22 році за пару днів окупували Херсонську та Запорізьку області? Це ж
американці нам розповідали про шашлички, а ми готувались до нападу росії на нас
Ответ дляYuljwa
і війна керована...
Ответ дляMarc Antonio
Россия покупает, а не клянчит, увы
Ну так на Россию никто не нападал, она готовилась и записалась. Да и масштабы немного другие у нашей и вашей страны. А скрытая мобилизация и куча наемников из других стран обеспечивают живую силу вашей армии. А как же теперь подают пиплу ’Америка и НАТО зло’, если ваш Путин лизнул трампу глубженекуда?
Ответ дляAntiprom
Ага, на фронті реально стало від тієї підтримки, яку запостили в соц мережах європейці.. і людей меньше загинуло.. да, європейці вони такі- вони словами не розкидуються ПУСТИМИ вони відразу багато зброї дають щоб можна було захиститись Україні
дада
F-16, ATACMS, Leopard 2, Patriot и миллиарды евро на вооружение это пустые слова
у вас своя реальность я вижу, альтернативная)
олена олена• 01 марта в 23:02
Ответ дляlana-od
Нет, конечно! Он же в костюме)))
А, точно, не подумала. Ось де собака зарита
Макака Джо• 01 марта в 23:03
Ответ дляPinkMa
отправим всех форумных росийских ботов и полезных идиотов, которые усердно тут стараются и волают за капитуляцю Украины, русский язык и любовь к параше, к ним в компанию бабченко, тот уже там собрался зад трампу лизать.
Або до Пригожина, який після бунту з путіним ’домовився’, а потім.....такая нєлєпая трагіческая смєрть. Ніхто таке навіть не передбачав.
Вишневий тортик• 01 марта в 23:04
Ответ дляlana-od
Давал Байден, но не Трамп.
Удалено администрацией...
Вишневий тортик• 01 марта в 23:04
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 01 марта в 23:04
Ответ дляmarina26
Удалено администрацией...
нИкто это о ботоксной московитской мразоте кацапской?
Ответ дляmarina26
Он же ему прямо сказал-пока тыт тут сидишь трындишь про гарантии умирают твои люди, вот прямо сейчас, наш- нет, бла-бла-бла, я дартаньян, а вы все какашки.
Ніби логіка є. Але вибачте. Сша скільки водило нас за носа а тепер хочуть злити. Якшо хочуть злити, то тре їх макнути у їхнє ж гімно.
Ответ дляAntiprom
Ага він же Потужник наш)) коли там наступний у нього план по плану чи млн ще чогось (дерева, дрони, гВт вже ж були) і зараз після того, що Потужник натворив, умови миру для України стануть гірші..але ж бля..чому він мусив одягнути костюм а не приїзжати в образі аля че Гевара..
Під час Другої світової війни зручний комбінезон також носив найвідоміший політик у світі – Вінстон Черчилль – прем´єр-міністр Великої Британії.
Він неодноразово з´являвся на публіці в так званому ’костюмі сирени’ (siren suit). Саме в такому вбранні 17 січня 1942 року Черчилль відвідав Білий дім.
Так що не в костюмі справа