За що вибачатись? Ваші версії
Макака Джо• 01 марта в 22:47
Ответ дляBattleBunnyInAction
Удалено администрацией...
І що йому вчора завадило це зробити?
Perfect look• 01 марта в 22:47
Ответ дляlilu1990
Перше зірвало кришу венсу, коли зе сказав: чим вам помогла ваша дипломатія з путіним, пане венс?
А что им от этого стало ? У них война ?
Soulsister• 01 марта в 22:47
Ответ дляAntiprom
Коли ти нормальний ЛІДЕР ти використовуєш всі інструменти, щоб твого співрозмовника залучити на свою сторону, і одягнути костюм це найменше що він міг би зробити..але коли ти зелений гопник, який боїшся закінчення війни та виборів то ведеш так як вів себе вчора ліДОр обранний 73% в 2019 році
Ну він козел, я цього не заперечую. Але у вчорашній ситуації до нього доєпалися трамп і венс. І якби вони хотіли підписати угоду, то спочатку б підписали, а потім би влаштовували пресуху. Тому це все було сплановано.
олена олена• 01 марта в 22:47
Ответ дляirina2005
ну тут же не про довірчевість Трампа. Трамп веде переговорний процес і більш всього повинен тримати хоча б видимий нейтралітет, він же не може казати путін х..., а потім з ним далі вести переговори
А казати Зеленський -диктатор, може?
Marc Antonio• 01 марта в 22:47
Ответ дляlilu1990
Дивилась повністю в оригіналі. Після слів зе венс почав кричати як ранена качечка і про форму одягу і шо зе приїхав всіх тут позорити перед камерами
Скажіть будь ласка чим в англійській мові відносні присвійні займенники відрізняються від абсолютних?
Espresso_caffe• 01 марта в 22:47
Ответ дляSvetrise
Тулси ГаббардСпасибо Дональд Трамп за ваше непоколебимое лидерство в отстаивании интересов американского народа и мира. То, что вы сказали, — абсолютная правда: Зеленский уже много лет пытается втянуть Соединенные Штаты в ядерную войну с Россией Третью мировую войну
ниче шо путька с их натой воюет нашими людьми на нашей территории?
Ответ дляPerfect look
Странно, что Трамп еще это всё не вывалил, с пруфами
Ну чому ж, говорять що Келлог на 5 ефективних менеджерів привіз в Київ велику кількість компроментуючого матеріалу, щоб їх вернути до реальності.. тому вони не такі борзі стали, говорячи про Угоду про рідкоземи
олена олена• 01 марта в 22:49
Ответ дляirina2005
констатація факту
А пуйло значить НЕ диктатор?
Ответ дляptica
Слухайте
Він же написав пост з подяками США опісля
Тепер хай ще 5 раз перепросить
Але все одно все буде не так Трампу
Бо немає у нас козирів (бо їх віджали в т.ч. В 1994 США та братія) ну і розкрали ще потім
+ рфія попідривали всі наші склади (щоб за 3 дні ) хороший план та щось пішло не так
Так от немає козирів, немає бізнесу, нецікава Україна все чітко та меркальтильно і ніяких співчуттів
Такий новий світ при Трампі
Тепер хай ще 5 раз перепросить
Але все одно все буде не так Трампу
Такий новий світ при Трампі
нет нового мира при трампе. Почитайте что сегодня сказала президент Мексики например
Perfect look• 01 марта в 22:49
Ответ дляолена олена
А пуйло значить НЕ диктатор?
диктатор и уже давно, с этим кто-то спорил ?
Ответ дляMarc Antonio
Зеленскому сорвало крышу когда Вэнс начал говорить о недостатке живой силы в Украине и намекнул на бусификацию на улицах, причем в последнее время очень много стало публиковаться видеороликов с ТЦК в Твиттер аккаунтах различных журналистов и гос деятелей тесно связанных с Республиканской партией, которых читает и Вэнс в том числе
А с какого перепуга этот венс вообще раззевает пасть при встрече президентов?
Ответ дляSvetrise
Ага, много лет, почав ще задовго до свого народження, десь в 46 ому
олена олена• 01 марта в 22:50
Ответ дляPerfect look
Не те, щоб сперечався, просто у Трампа до пуйла - жодних питань і претензій.
Marc Antonio• 01 марта в 22:51
Ответ дляEspresso_caffe
можете дать ссылку на эти слова в видео с указанием тайминга? про отлов я не слышала, хочу еще раз переслушать
Про отлов там не было там была фраза о силовом привлечении неопытных солдат из—за недостатка мобилизационного ресурса
Ответ дляРеверанс
Тут потрібно нагадати, що минулого разу, коли був візит у США, там вже робили натяк на форму одягу, що це неповага до Америки. Єрмак запам´ятав та одягнув костюм, але ж Зеленський же не лох якийсь.
Ага він же Потужник наш)) коли там наступний у нього план по плану чи млн ще чогось (дерева, дрони, гВт вже ж були) і зараз після того, що Потужник натворив, умови миру для України стануть гірші..але ж бля..чому він мусив одягнути костюм а не приїзжати в образі аля че Гевара..
Макака Джо• 01 марта в 22:52
Ответ дляmarina26
Да, потому что потеряв неприкосновенность, он пойдет вслед за петей по держзраде с конфискацией всего, поэтому держится как может, цена людских жизней его не пугает.
А петя уже пошел по держзраде с конфискацией. Когда?