Відповів всім• 01 марта 2025
Симетричний зуд шкіри
Дівчата, може в когось таке було? Спочатку на обличчі, тепер на шиї, і два дні підряд на руках, симетричний зуд без плям та висипів, шкіра чиста, вживаю тільки солгар джентл айрон, в мене анемія. Зараз гемоглобін 125.
Чат гпт каже це може бути щитовидна залоза, реально? Думала само собі пройде, але тепер ця тенденція мене вже лякає, думаю таки навідатися до дерматолога 😭
По харчуванню жодних алергій раніше не було, цитрусові зараз також не їм, тупо жах якийсь
Відповів всім
• 01 марта 2025
Ответ дляРепетиторша
Можливо печінка?
Навіть не знаю, взагалі по жкт питань немає, типу важкості, болі, печії , такого немає, думаєте варто здати біохімію?
Відповів всім
• 01 марта 2025
Ответ дляЦикавенная
погуглила відгуки. просто побочка
Дякую, просто дивно, я ж його давно знаю, лікар призначав, тобто кожен рік пʼю
Спробую тоді відмінити і подивитись чи покращиться ситуація 🥺
Цикавенная• 01 марта 2025
Ответ дляВідповів всім
тоді не знаю.. побочек не буває на ліки, що давно пьете