lilu1990• Изменено 02 марта 2025

Як думаєте, обіцянки Європи то пусті балачки?

Для створення картинки незламності? Трагічна ситуація для нас. Дожились, що план позорної капітуляції трампа виглядає наразі більш менш прийнятним варіантом. Ше і копалини віддай, шоб в угоді з путіним Україну згадали в сносках мєлким шрифтом.
DiankaVur• 02 марта 2025
Ага
Natal_ka91• 02 марта 2025
Європа має тепер те, за що не мала яєць в 2022, а то й в 2014. Нікому з партнерів не вірю, таке враження що при потребі всі кинуть, якщо їм буде вигідно продовжувати відносини з рашкою
SantaMonika• 02 марта 2025
Європа може дати грошей і ще протримаємося деякий час фінансово. Ще ж Європа дуже різна, як і не одностайна. А от зі зброєю буде печалька ( не дадуть вони нічого без дозволу Америки
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляNatal_ka91
Шо нам робити
Mystery -ing• 02 марта 2025
Я не верю Европе.
За нас реально они не впрягутся.
Natal_ka91• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Шо нам робити
А що від нас залежить?
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляMystery -ing
Я не верю Европе.
За нас реально они не впрягутся.
А кому вірите?
SantaMonika• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Шо нам робити
Конкретно вам ? Нічого
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляNatal_ka91
А що від нас залежить?
Я в загальному питаю
cheryl• 02 марта 2025
Рівно не стільки, щоб прикривати свою (європову) дупу.
Що пуйло не перекинулося на них.
Як кома в медицині: пацієнт наче жив, але реально давно вже помер. Отак і ми: пуйло терзатиме Україну, а вони споглядатимуть. занепокоєно.
cheryl• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
А кому вірите?
Ми вже все зробили що можливо. У 1991 му та у 2019 му.
Mystery -ing• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
А кому вірите?
Я на факты смотрю.
Европа закончить войну не может.
Протянуть немного нас- да. Все.

Возможно смогло бы США, так как были какие-то фактические действия и от них мы зависим сильно (больше чем от Европы).

Но хз какая теперь политика у наших.
LudaSHS• 02 марта 2025
Не качайтесь на цих новинах.
Зараз важливі не заяви, а діі. Тож побачимо
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Не качайтесь на цих новинах.
Так от дій от Європи менше ніж балачок
Natal_ka91• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Я в загальному питаю
Протягнути трошки - так. Повністю забезпечити війну - навряд чи. Мене більше хвилює, якою зараз буде бусифікація, коли почнеться весь цей треш
LudaSHS• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Так от дій от Європи менше ніж балачок
Ну Мелані навіть з трампом 40 хв вчора говорила, а Макрону і Стармеру дали 10. Європа різна. Нам треба дальнобійна ракета в масовому виготовленні. Коли будуть бояться Україну, щоб вона чогось не утнула, бо кукуха те се- вони будуть більше крутити попою
Зараз такий світ.
Ніякий триндьож і бумажки не спасуть
3 роки! Якби не тирили і дороблювали наші, що є
Zvezdochkina• 02 марта 2025
Ответ дляMystery -ing
Я на факты смотрю.
Европа закончить войну не может.
Протянуть немного нас- да. Все.

Но хз какая теперь политика у наших.
Как «сильно» мы зависим от америки?
LudaSHS• 02 марта 2025
Ответ дляZvezdochkina
Как «сильно» мы зависим от америки?
Так Ес дає більше : вже порахували, що більше по сумі, зможуть вони замінити цих 30 млд в рік від США- питання, і зможуть британські розвід дані замінити американські - питання
Colombina.• 02 марта 2025
Естественно, балачки, и не для нашего слуха они озвучиваются, а для своих избирателей, не могут они свернут эту шарманку резко сразу после США, «недемократично» это
Скоро сильно потеплеет, станет видно, будет нам чем отбиваться, или русня поймет напролом
Zvezdochkina• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Так от дій от Європи менше ніж балачок
Точно нет никаких действий, все три года?
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Зараз такий світ.
Ніякий триндьож і бумажки не спасуть
Перед тим усім треба для початку відбитись від кацапів
LudaSHS• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ракетну програму треба робити зараз, давно...
Якби до війне ще.
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляZvezdochkina
То шо європа давала, крім Данії- важко назвати тим шо є переломним у війні, ще й часто не їздить
frumoasa17• 02 марта 2025
Ответ дляZvezdochkina
Как «сильно» мы зависим от америки?
Сильно залежить Україна, і Європа теж. Частина європейської зброї залежить від американських технологій чи компонентів, не вся, але ж...
Якщо США повністю вдарить сеча в голову і піде заборона на передачу будь-що, то буде важко. Ось наприклад норвезький комплекс ППО NASAMS використовує американські ракети AIM-120, винищувачі F-16 повністю залежні. І грошима тут не владнати. Так потрібно питати у власника дозвіл на передачу, навіть того, що виробляється в Європі по ліцензії
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Якби до війне ще.
Невідомо чи завтра буде кому її робити
LudaSHS• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Невідомо чи завтра буде кому її робити
Так . не ховайте тут всіх в неділю вранці
Я ще каву не пила
Zvezdochkina• 02 марта 2025
Ситуация в том, что то что сейчас предлагала америка - это тот же план капитуляции, что и в 22 году. Возникает вопрос. ЗАЧЕМ тогда Америка в этой схеме?
Сдаться рашке мы можем и без америки.
Отдать Херсон и Запорожье (не части областей, а области целиком). Это кроме остатков Луганской и Донецкой. Они хотят все 4 области, если кто-то забыл.
Лучшего предложения Америка не добилась (послушайте заявления лаврова уже после общения с американскими представителями).

По этому, конечно сейчас очень многое зависит от Европы и ее поддержки.
Но нельзя говорить, что «без америки мы пропадем»
Natal_ka91• 02 марта 2025
Ответ дляZvezdochkina
Как «сильно» мы зависим от америки?
Розвідка, техніка, ракети, Ф16 і т.д. Як варіант, це все буде закупляти Європа нам.
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Я ще каву не пила
Та шось стрьомно
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляZvezdochkina
Сдаться рашке мы можем и без америки.

Так і шо європа хоче, - замороження і переозброєння чи стерти нас в попіл, шоб самим спастись...