lilu1990• 02 марта в 11:38

Нас склоняють до одного лобіста - сша

Схоже шо трампа наші таки підставили. Видно стармер і макрон переконали трампа шо Зе приїде всьо підписати мовчки і без заперечень. Буде гарна картинка і про нього в сша скажуть - вай, який трамп молодець.

Зе ж їхав з наміром поговорити. Трамп про це не знав. Тому венс так гостро почав реагувати. Всі думали шо це буде приємна фотосесія без наслідків.

Зе задавав справедливі питання. Але... Трамп хоче копалини не за на гарантії а в обмін на лобізм... він буде нашим лобістом у переговорах з росією. Тепер нас склоняє дуда, нас склоняє стармер і макрон -вертайся і підписуй мовчки і кланяйся в ноги.

Партнери яких ми заслужили. Всі у змові, шоб нас склонити. За наші ж гроші.

Вибачте, але ще є кандидат у лобісти. Той самий Ердоган, який і копалини не требує, лиш будівельні контракти.
LudaSHS• 02 марта в 11:43
Тому притягнули репортера Maga і дали йому задати питання про одяг? В цей час Венс либився на дівані , а рубіо очами боявся ворохнути в зливався з диваном?
Я не кажу що була змова Сша, але вони готові були Зе провокувати
Про бідного Трампа промовчу
автор lilu1990 • 02 марта в 11:43
У нас є наші власні феодали, які можуть бути лобістами наших інтересів. Раді бога.
автор lilu1990 • 02 марта в 11:43
Ответ дляLudaSHS
Про бідного Трампа промовчу
Може підозрювали, шо треба ждати підвоха

Діяли на випередження
Nathalie27• 02 марта в 11:44
Ответ дляlilu1990
Де ці феодали?
Nathalie27• 02 марта в 11:44
Нагадало цитату одного чмоні «надули, обманули»
LudaSHS• 02 марта в 11:45
І хто б дав гарантії, що Трамп був би нашим лобістом, ну камон
Трамп лобіст тільки самого себе
автор lilu1990 • 02 марта в 11:45
Ответ дляLudaSHS
Трамп лобіст тільки самого себе
Отож. Невідомо шо він за лобіст. В принципі як і ердоган
LudaSHS• 02 марта в 11:46
Ответ дляlilu1990

Діяли на випередження
’А я сейчас вам покажу, откуда готовилось нападение’’
Tori1602• 02 марта в 11:46
Ви ж вчора писали що наш президент НАЧУДИВ! Сьогодні вже все подобається?
В уяві трампа ’миротворця’ - капітуляція України з великою подякою саме йому.
Манула• 02 марта в 11:47
Тут Береза трохи зради накидав

А для розуміння про що мова, то наведу два моменти з статті, в якій її автор цитує чиновника Єврокомісії: «Україна важлива для нас, але не настільки важлива».

«Запевнення Європи про підтримку України навряд чи вийдуть за межі позитивних дописів у соцмережах», — йдеться у статті.
автор lilu1990 • 02 марта в 11:47
Ответ дляLudaSHS
Вони його чесно попереджали - не приїзжай, тут тобі не раді
автор lilu1990 • 02 марта в 11:47
Ответ дляTori1602
Зеленський все справедливо сказав, але не тим, не у той час і не у тому місці
ElinaH• 02 марта в 11:48
Конечно Зеля спецом поехал поругаться, ему мир ни к чему. Иначе мог и не приезжая все подписать, как американцы сразу предлагали.
Feel good• 02 марта в 11:48
Ось, тему закрили. Там багато уде обговорено про зустріч Трамп-Зеленський і про нове положення різних країн у світі:

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3684982-8

автор lilu1990 • 02 марта в 11:49
Ответ дляElinaH
Він не їхав ругатись, він їхав говорити і завоювати прихильність. Просто у нього це дуже погано получається
LudaSHS• 02 марта в 11:49
Ответ дляlilu1990
Ну Єрмак вирішив. Зе накатали план.
Що ж вже. Я теж думки, що по копалинам хороводи водити мали чиновники.
Tori1602• 02 марта в 11:49
Ответ дляlilu1990
Серьозно, не в тому місці? Де і коли треба це було казати гавкаючій собачці венсу, який війну в сторіс дивиться?
ElinaH• 02 марта в 11:49
Ответ дляlilu1990
Может и так, кто его знает. Но то, что ему мир и выборы меньше всех нужны - факт.
автор lilu1990 • 02 марта в 11:50
Ответ дляLudaSHS
Ну Єрмак вирішив. Зе накатали план.
Чого ми тільки сша розглядаємо як лобіста?
coch100• 02 марта в 11:50
Ответ дляМанула
Тут Береза трохи зради накидав

Естественно сша для них важнее, ссориться из-за нас никто не будет.
LudaSHS• 02 марта в 11:51
Ответ дляlilu1990
Ви знову про китайців? Вони собі сидять на берегу
автор lilu1990 • 02 марта в 11:51
Ответ дляTori1602
Венс не очікував таких гострих запитань в лоб від зеленського. Венсу треба полікувати свої нерви. Не у нього ж в країні війна. Міг сказати: давайте я вам на всі питання відповім після фотосесії
автор lilu1990 • 02 марта в 11:52
Ответ дляLudaSHS
Ердоган, наші власні феодали - Ахметов і т.д.
LudaSHS• 02 марта в 11:54
Ответ дляlilu1990
Триндьожник
Ердогану потрібні плюшки а не поміч Україні, їм вигідно оно в обход рашки труби юзати
А хто такий ахметов для пуйла? Які важелі?
Ну якесь таке все - давайте версій ще
автор lilu1990 • 02 марта в 11:55
Ответ дляLudaSHS
Триндьожник
Ну якесь таке все - давайте версій ще
Нашим феодалам Україна потрібніша ніж трампу. Упевнена, вони можуть найти аргументи.
Унция яда• 02 марта в 11:55
Зашла сказать, что от ваших тем уже подташнивает. Вам не надоело переливать из пустого в порожне?
LudaSHS• 02 марта в 11:58
Ответ дляlilu1990
У них не має ні доступу до вух трампа, ні важелів , ні цяцьок приманок. Це саме може поїхати і триндіти Шмигаль
Манула• 02 марта в 11:58
Ответ дляcoch100
Та зрозуміло, що ’своя сорочка ближче до тіла’ ...
автор lilu1990 • 02 марта в 11:59
Ответ дляLudaSHS
Так не до трампа, до путіна
автор lilu1990 • 02 марта в 12:00
Сьогодні завтра Зе прийдеться вибачитись і склонитись перед трампом. А шо робити

Партнери яких ми заслужили