Чому такий варіант взагалі не розглядається?

Scarlet-flower• 02 марта в 02:59
Ответ дляЧомучка
Взяти в когось, як іншу зброю.
А хто б на цегооовий під ти для нас?
Ответ дляAnna-08e7
Може і могло б, але це не реально.
Ні США, ні Китай, ні рашка ні решта не хочуть ще однієї ядерної держави.
І, головне, ніхто з тих хто міг би не хоче зупиняти війну.
Хм. Повно інших країн, хто вже має. І я не дуже розумію чому та ж Англія не може надати частину власної.

Nathalie27• 02 марта в 06:11
Ответ дляЧомучка
Бо ескалація

Nathalie27• 02 марта в 06:13
Ответ дляЧомучка
Для мене логічно, що хтсь з тих, хто і так дає зброю. Чим ядерка відрізняється від чогось іншого далекобійного?
Тактична - руйнівною силою
frumoasa17• 02 марта в 08:43
Де гроші на це будуть братися? І там далеко не копійки потрібні, а десятки мільярдів доларів, то питання хто дасть на це і не побачать створення, коли на українські АЕС постійно комісії приїжджають і ніби не побачать вироблення плутонію. В гаражі це не зробити. Обладнання ніхто не продасть. Україна навіть паливо для АЕС не виробляє, а тут збройовий уран хоче. Крім самих зарядів ще потрібні засоби доставки. Україна зможе збудувати та утримувати ядерну тріаду - стратегічну авіацію, атомні підводні човни та міжконтинентальні балістичні ракети шахтного та мобільного базування?
Мовчу вже проте, що Україна потрапить під санкції за це. Її ще в 2014 попередили, що будуть наслідки, щоб навіть і не думали в бік ядерної зброї. Тому є хотілки, а є можливість, якої нема.
представьте- завтра наши разработали. и Объявили- все у нас есть своя ядерная зброя, где- не скажем)))и что?? сразу рашка такая: отзывайте всех с 0, отменить все наступления- у хохлов появилось ЯЗ ???? вы так это видите ???ЯЗ - это типа предостережение от нападения. и не известно, как оно работает.....
Ответ дляfrumoasa17
На те, щоб надали вже готову - десятки міль´ярдів не потрібно.
І ніхто так і не зміг пояснити чому далекобійні ракети можна надати, а парочку ядерних - ні. Це було б набагато дешевше аніж витрачати міл´ярди на подальшу війну
frumoasa17• 02 марта в 18:50
Ответ дляЧомучка
Тому що є договір про нерозповсюдження ядерної зброї. Він звісно не виконується на всі 100%, але більш менш. Країни можуть розмістити чужу зброю на своїй території, але все одно рішення про застосування та відповідальність несе країна володар ядерної зброї. Тому передати готову в правову юрисдикцію іншої країни це майже неможливо.
Да, і хто з цивілізованих країн піде на таке заради України?