Стрибну в гречку• 02 марта в 17:58
Яку порадите швабру для підлоги ?
Хто спробував різні швабри , ті що крутяться і віджим вертикально ,і всякі інші, яку порадите ? Раніше руками все мила , зараз без швабри не справлюся вже.
Результат:
вже голосів:
22 (37.93%)
15 (25.86%)
12 (20.69%)
9 (15.52%)
Непонятно• 02 марта в 18:00
Друга і четверта мені особисто не подобається. Якось недостатньо воду витискає, незручно.
Щира українка• 02 марта в 18:01
1 не знаю
2 фігня повна дуже швидко розлізлася ота жовта штука
3 ніби хороша але в мене постійно спадав отой сірий матеріал
4 мию такою вже скільки років, задоволена
Безпорадна Кроко• 02 марта в 18:01
Подобається варіант 3. Але якби я знову обирала, то відро би не купувала. Рідко його використовую. Мені легше прополоскати ту ганчірку у проточній воді, ніж мити підлогу брудною водою.
ЭмчЭндЭм• 02 марта в 18:02
Більше задоволена такою ,що на 1 фото, що крутиться. Маю від rztk. Друге і четверте точно нє. Про третє фото, і саме цю модель не можу казати нічого, але такого плану, такі дешевші точно не брати. Маю ще німецьку таку ,але дешеву(3 фото),не зручно зовсім витискати.
Котомафия• 02 марта в 18:04
Ответ дляБезпорадна Кроко
сейчас есть такие швабры, с разделением воды на чистую и грязную
ЭмчЭндЭм• 02 марта в 18:07
Ответ длявсегдаДаДа
Ніяку. Купіть хоч Віледу
О, я як писала про німецьку. То мала наувазі цю віледу. Маю її. Але якщо порівнювати її і цю, що від розетки що крутиться. Для мене та, що крутиться зручніша. І тішить, що малим зайшла і самі тоже миють нею.
Сусідка зверху• 02 марта в 18:17
Із ваших користувалася всіма. Більше всього подобається 3, зараз така.
Леопардові панчохи• 02 марта в 18:26
Там все розмивчато• 29 марта в 22:56
они все по разному действуют. 1 и 3 , или 1 и 2. или 1 и 4
№1 виледа турбо и №2 неважно
насадки и там и там можно менять. потом поймете, какая лучше именно вам..
№1 виледа турбо и №2 неважно
Твоя космішна• 06 апреля в 21:37
Ответ дляБабуся мороз
Мне такая больше всего нравится Vileda UltraMax
в мене теж така, вже два роки користуюся - задоволена.