lilu1990• 02 марта 2025

Це подстава

Зеленський най розвертається і їде до Трампа а не в Китай. Бо я тут у Кривому Розі жду союзні війська французів і англійців. А не китайців. Єдине яка користь від китайців - шо можливо бездомних собак менше стане.

Але вибачте, нам пообєщали білих європейців. Я категорично не погоджуюсь на Китай.
Байрактарочка• 02 марта 2025
напишіть йому в інстаграмі
JENYABEST• 02 марта 2025
Автор, вы всегда в ударе, но сегодня особенно, у вас все хорошо ?
HelloKitty18• 02 марта 2025
Що ви читаєте?
GaleTTa• 02 марта 2025
Пожалейте французов и англичан, да и китайцев. Им после Кривого Рога как после Мордора нужно будет проходить реабилитацию. Кривой Рог только для местных и для Вилкула)
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
Як Зеленського українці так і кривий ріг тіки криворожанє можуть обсирати
laska_vo• 02 марта 2025
😂 ви бачили тих хранцюзів? Вони темніші за китайців.
GaleTTa• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Предлагаю вам набросать мне поводы для гордости) обещаю внять
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
Специфічний криворізький вайб. Ви могли його наблюдать у розмові зеленського і трампа
nennsi• 02 марта 2025
а хто куди їде вже
GaleTTa• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Я его наблюдаю повсеместно в быту. Мой любимый быдлоград.
nennsi• 02 марта 2025
нам французи і британці дадуть ядерку
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
Я коли була у шотландців, то інколи сумувала за криворізьким бидлячеством

А коли перше їхала в маршрутці після шотландії і слухала сварку водія та пасажира, то на душі було якось тепліше
Манула• 02 марта 2025
Лілу, ви така непередбачувана, не вспіваю за ходом ваших думок Ще в обід ви начебто були за налагодження партнерства з Китаєм
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляМанула
Я подумала, поміркувала. Китайські добровольці не то
Sova splushka• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
А як же поляки? Якась ви вєтрєнна дуже.
Seehund• 02 марта 2025
Ответ дляМанула
Видимо Китай был против партнёрства с Лилу.
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляSova splushka
А як же поляки? Якась ви вєтрєнна дуже.
Мене дуда страшне розчарував. Шось ходив там у трампа під кабінетом, круги намотував.
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляSeehund
Польську знаю, англійську знаю гірше. Китайську вже нема сил вчити
Манула• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Будуть вам британці, але дивіться до ранку не передумайте знов

Ми відправимо війська до України, щоб захистити виконання мирної угоди, - Стармер
Soulsister• 02 марта 2025
Та тиждень помне яйця і буде вибачатися за те, що Трамп такий ранімий
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляМанула

Шоби тут бездомних собак стало менше завдяки китайцям то би був великий плюс звичайно. Але...
Seehund• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ну да столько тем написать, где силы взять.)
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляSeehund
Прокрастінація
Ирина-bbd0• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Недавно кстати беговелик вечером устроила майдан антитрамповский.люди подтянулись с палатками и бутербродами.
Она поспала и утром уже ’слава трампу!’
Сама то дома отсиделась ясное дело.а люди то пошли.воззвали.
Мы там с ней еще про биполярку болтали
автор lilu1990 • 02 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Она поспала и утром уже ’слава трампу!’
Мы там с ней еще про биполярку болтали
За мною ніхто не піде. Всі знають шо я непослідовна
Amalpi• 02 марта 2025
Ответ дляМанула

Какого мирного договора?
Птицекрыл• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
А з трампом обсуждали? Що він думає?
Манула• 02 марта 2025
Ответ дляAmalpi
Какого мирного договора?
Питання не за адресою, то до Стармера
Oxy3• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ну вы даете. Я только в youtube раздел красивые китайцы открыла, а вы уже передумали их звать.
Oxy3• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Почекайте, ще треба французьку осилити