Покорительная• 02 марта в 21:15
Family link, можна зробити так щоб дитина не могла зайти в нього на моєму телефо
Діти знають мій пароль, заходять, і втихаря змінюють налаштування, чи можна якось зробити вхід в додаток через пароль чи відбиток?
Покорительная
• 02 марта в 21:29
Ответ дляСтрекозей
Зробіть новий пароль на свій телефон
Я боюся що забуду, в мене цей пароль вже на кожному новому телефоні я звикла до нього . В настройках написано, що якщо я зміню, але не згадаю то втрачу все
Стрекозей• 02 марта в 21:37
Ответ дляПокорительная
Що заважає залишити фейс ай ді чи відбиток пальця замість звичайного паролю?
Тішуся неперетішуся• 02 марта в 21:41
Опасная ситуация. Там же ваши банковские данные. Вы слишком беспечны.
Покорительная
• 02 марта в 23:48
Ответ дляТішуся неперетішуся
ага -22тис на кредитці