Фантазерша• 30 января в 09:57

Чи можна оформити паспорт у 14 без прописки?

Діти не мають прописки - батько не дозволяє їх прописати у мене, у себе не прописує теж. Вже 3 роки не виходить на зв´язок. Я ходила в ЦНАП, щоб оформити реєстрацію, мені відмовили без чоловікової заяви.

Доньці в наступному січні буде 14. Чи можна їй оформити паспорт без реєстрації?
Шпондєр• 30 января в 09:58
Так, можна
Мядуза аля моргонер• 30 января в 09:58
За місцем реєстрації одного з батьків
Мerida• 30 января в 09:59
Да, можно. Сыну когда делали, поставили пометку, что будут проверять , есть ли прописка. И если есть, то внесут в базу.
Шпондєр• 30 января в 09:59
Ответ дляМядуза аля моргонер
За місцем реєстрації одного з батьків
ми оформлювали взагалі в іншій області. Реєстрацію батьків не питали
автор Фантазерша • 30 января в 10:00
Дякую!
Мядуза аля моргонер• 30 января в 10:00
Взагалі то держава зобов´язана видати паспорт громадянину України незалежно від ’пропісок’.
Нічна ненажера• 30 января в 10:07
Извините, не поняла, как так? У вас на руках есть решение суда, в котором указан размер алиментов от отца ребёнка, место жительства определено судом с матерью - и его не хватает чтобы вам прописать ребёнка к себе?
Мядуза аля моргонер• 30 января в 10:08
Ответ дляНічна ненажера
Де ви читаєте рішення?
Усатая полосатая• 30 января в 10:13
Так, ми робили без прописки.
Потужна махіна• 30 января в 10:22
Нам сказали что без прописки не будет кода.
tereska• 30 января в 10:27
Без реєстрації роблять айді картки, але у витязі буде прочерк. Без реєстрації не буде присвоєний ІПН, але і без нього дають атестат про отримання середньої освіти. Але без ІПН вже не буде приймати педіатр - ось такі порядки...
Місячне Сяйво• 30 января в 10:27
А как без прописки в школу, у нас в школе прописку требовали
Мядуза аля моргонер• 30 января в 10:30
Ответ дляПотужна махіна
Код присвоюється людині при народженні. Точніше, при реєстрації народження
Гарачий Чокалад• 30 января в 10:38
Ответ дляМядуза аля моргонер
Нет. Мы дочке сделали код лет с 14 наверное. И после окончания 9 классов у многих детей его тоже не было.
Краля-Галя• 30 января в 10:39
Ответ дляМядуза аля моргонер
Свидетельство,код можно сделать хоть в 14 лет
Мядуза аля моргонер• 30 января в 10:39
Ответ дляГарачий Чокалад
Він є у всіх. Автоматично згенерований.
Мядуза аля моргонер• 30 января в 10:39
Ответ дляКраля-Галя
Не ’сделать’, а отримати довідку
Гарачий Чокалад• 30 января в 10:40
Ответ дляМядуза аля моргонер
Він є у всіх. Автоматично згенерований.
Нет, пока не обратился в налоговую с заявлением и паспортом родителя.
Краля-Галя• 30 января в 10:40
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не ’сделать’, а отримати довідку
Да,пофиг.Это в налоговой делалось,а не в загсе
Мядуза аля моргонер• 30 января в 10:40
Ответ дляГарачий Чокалад
Він вже є в системі. Коли звернулись до податкової, видали довідку на паперовому носії
Гарачий Чокалад• 30 января в 10:42
Ответ дляМядуза аля моргонер
Думайте как хотите. Откуда в налоговой знаю кто и когда придет за кодом.
Мы обращались с налоговую и нам его дали через неделю.
Тётушка Лошадь• 30 января в 10:46
Ответ дляГарачий Чокалад
код присваивается при рождении ребенка, просто его в налоговую нужно идти и брать самому, выдадут по требованию
Мядуза аля моргонер• 30 января в 10:47
Ответ дляГарачий Чокалад
Не знають і не повинні. Податковий номер формується автоматично за певними параметрами. Хоч взагалі за ним не приходьте.
Тётушка Лошадь• 30 января в 10:47
Ответ дляГарачий Чокалад
мне на месте дали за 10 минут
Мядуза аля моргонер• 30 января в 10:49
Ответ дляТётушка Лошадь
Люди не розуміють різниці між поняттями ’номер’ і ’довідка’
автор Фантазерша • 30 января в 11:29
Ответ дляНічна ненажера
Місце не визначено, лише аліменнти.
автор Фантазерша • 30 января в 11:30
Ответ дляtereska
Це неправда, роз´яснення МОЗ
https://nszu.gov.ua/novini/dityam-do-14-rokiv-ne-p...
автор Фантазерша • 30 января в 11:31
Ответ дляМісячне Сяйво
За карткою киянина, яку я собі оформила. І у мене є прописка, я власниця квартири в Києві
Тетя Фрося• 30 января в 11:38
У меня такая же ситуация. Сделают вам и код и паспорт без прописки, а так же загран.
автор Фантазерша • 30 января в 11:42
Ответ дляТетя Фрося
Загран є, ще 2 роки дійсний