Попа как у Кардашьян• 02 марта в 22:57
У вас были какие то позорные ситуации в жизни?
Вот которые прям запомнились из неловкости? Я была в гостях у тёти и когда хохотала очень потужно бзданула и сразу ртом сделала такой же звук бздежа чтобы она не подумала что то тоже ртом было. Но она поняла и от этого стало еще более неловко
Божий одуванчик• 02 марта в 23:00
Прям вчора, займались сексом і піді мною утворилась калюжа-це треш.
Даха-сваха• 02 марта в 23:00
Ответ дляБожий одуванчик
Понос?
Попа как у Кардашьян
• 02 марта в 23:01
Ответ дляБожий одуванчик
О, могло бути виявляється і гірше
Я теж подумала підлива. А про яку калюжу ви мали на увазі?
Божий одуванчик• 02 марта в 23:03
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ну не пронос
Каркуша Клара• 02 марта в 23:04
Вперше зустрілася з хлопцем,гуляли нічним парком,я захотіла в туалет, ясне діло ,що сіла під кущик,він як справжній джентельмен обернувся, я захотіла це швидко зробити, надто сильно потиснулася, ехо було на весь парк.
Божий одуванчик• 02 марта в 23:07
Ответ дляКаркуша Клара
Блін, це смішно
Помилуйте мадам• 02 марта в 23:07
Было .
На новой работе начальник пригласил к себе в кабинет , рассказать о планах на неделю . И предложил сесть на его белый кожаный стул .
Я когда встала , оставила красное огромное пятно на весь стул . Драяли до вечера , потому что его девушка завтра должна прийти в офис на работу , а этот стул - подарок от нее .
П.С. Я умереть хотела со стыда . Он теперь мой муж , 12 лет вместе .
Помилуйте мадам• 02 марта в 23:08
Отмывал в основном он . Я только приносила всякие салфетки , моющие средств с дома . Морально поддерживала .
Божий одуванчик• 02 марта в 23:09
Ответ дляПомилуйте мадам
Як то кажуть випробування пройшов.
А я з косою• 02 марта в 23:12
Ответ дляБожий одуванчик
Я вообще прочитала сперва підіді и подумала, что вы с ним сексом занимались 🤦♀️
Попа как у Кардашьян
• 02 марта в 23:12
Ответ дляПомилуйте мадам
Было .
Ого. Вот это поворот))) что замуж вышли за него))
Отжигающая• 02 марта в 23:12
Із того за що стидно?
Свекруха зараза приперлася не попередив, а я чекаю чоловіка зовсім ню. Тут дзвінок в двері я відкриваю і бачу свекруха!
Вона в істериці що я розпустна....Я кажу мамО треба попереджувати про свій прихід бо внуків у вас ще довго не буде. А тут чоловік на поріг я в халаті, мама в істериці а я пояснюю що наступного разу навіть халат не буду одягати, нехай їй соромно буде.
З того часу як бабка пошептала завжди попереджає про приїзд.
Борисфенка• 02 марта в 23:13
Ответ дляПомилуйте мадам
Было .
Аналогічна історія, тільки з варіаціями. Сиділи в кафе в центрі міста, я в білій спідничці, встаю - а ззаду капець яка пляма, він мене прикривав всіляко, поки їхала додому. Став моїм чоловіком.
Помилуйте мадам• 02 марта в 23:13
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я пока писала - опять покраснела как тот стул .
Не люблю вспоминать , мне было ужасно стыдно что я испортила чужую вещь и это подарок и начальник так нравился . Ужас , я наверное месяц не могла смотреть ему в глаза
Садова гойдалка• 02 марта в 23:14
Ответ дляБорисфенка
То це прямо прикмета :))
Помилуйте мадам• 02 марта в 23:14
Ответ дляБорисфенка
Можливо такі форс мажорні ситуації зближують ?
Божий одуванчик• 02 марта в 23:15
Ответ дляА я з косою
Боже, Слава Богу ні.
Помилуйте мадам• 02 марта в 23:15
Ответ дляОтжигающая
Із того за що стидно?
А діти зʼявились ?
Борисфенка• 02 марта в 23:16
Ответ дляСадова гойдалка
То це прямо прикмета :))
Та хтозна, може бути. Але мені було капець як соромно і печально, я потім переодягнулася і повеселіла, а майбутній чоловік каже ’Ти мені розгубленою більше подобалася’.
Хрен їх поймеш, тих чоловіків
Борисфенка• 02 марта в 23:18
Ответ дляПомилуйте мадам
Мабуть, так. У дійсно складних ситуаціях він рішучий, я тихенько позаду допомогаю. Навчилася бути слабкою жінкою нарешті.
Помилуйте мадам• 02 марта в 23:19
Ответ дляКаркуша Клара
Ржу не могу
Майданщица• 02 марта в 23:23
Із останього 😂
Мені подарували сертифікат на тайський масаж, я чомусь так розпереживалась, приперлась в салон, мені кажуть беріть капці, я з переляек взяла капці з корзини, а як виходила, зрозуміла, що то мусорка для використаних, а нові поряд на поличці лежали. І тут стало зрозуміло чому адміністратор так дивилась на мене 🤷♀️
Області пітьми• 02 марта в 23:28
Сіла в лісі попісяти, і тут собачник десь взявся, так соромно стало.