Точная копия плова• Изменено 03 марта 2025

Ви би продовжували зараз робити ремонт?

Так і стоїть заброшений з ковіду... То чекаю закінчення ковіду, то тепер війни, так і не дочекаюся бачу
Результат:
вже голосів: 95
68 (71.58%) Роби ремонт скільки того життя
17 (17.89%) Дура, краще відкласти в дол$
10 (10.53%) Свій варіант
Айболитная• 03 марта 2025
Ответ дляТочная копия плова
Ну у вас прям грандіозне будівництво, у мене дрібниці диван поміняти, штори, карнізи, тумби, кухню доробити лише меблі + техніку
Капець! Я впо і штори купую, і меблі, і техніку
Оле Лукойе• 03 марта 2025
Ответ дляТочная копия плова
правий
Робіть.
Не гоню• 03 марта 2025
Ответ дляТочная копия плова
Тогда я вообще не понимаю что вас останавливает.
Делайте по одному - что вам больше надо сейчас и хочется. Сначала к примеру кухню - сразу жить станет лучше с новой кухней.
Анонимарик• 03 марта 2025
Ковид - это было самое подходящее время для ремонта: людей в магазинах мало, мастеров свободных куча, деньги на путешествия и рестораны не тратишь. Только сиди дома и контролируй ремонт.
Сейчас не до ремонта вообще.
П´яна вишня• 03 марта 2025
Ответ дляТочная копия плова
правий
Я б не переймалася і робила
месяцкие• 03 марта 2025
А где вы сейчас живете?
Не гоню• 03 марта 2025
Ответ дляАйболитная
Та я тоже все пытаюсь добиться у автора как ей мешал ковид поменять диван и шторы.
И как в этом может мешать даже война.
БоВжеВільна• 03 марта 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Продовжила у 2023. Не жалію, принаймні мені приємно знаходитися вдома, прямо кайфую від свого дому зараз. Живу у м. Ірпінь.
У меня такие де ршущения. Когда мир сходит с ума и вокруг полный п..здец, то дом это мое место стабильности и уюта.
Мальдивирую• 03 марта 2025
В мене сусіди влітку робили ремонт, і не одні. На дачі теж будують і тп. Я б теж зробила аби було за що нажаль немає можливості
Не гоню• 03 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
+1 точно наши ощущения.
Как будто за окном Армагеддонный п..ц, а у нас тихо, спокойно, уютно и тепло.
Колдунья-вещунья• 03 марта 2025
дивлячись що включає в себе ремонт..я переклеюю шпалери по всій кв-рі і міняю люстри, деякі меблі (бо були ще з 90х років) - в мене встало все максимум в 1,5тис дол. Вже нема сил чекати війни.. жити в норм.умовах треба зараз, поки хочеться.
Колдунья-вещунья• 03 марта 2025
Ответ дляТочная копия плова
тоді однозначно міняйте, якщо сильно по кишені не вдарить. Я теж відкладаю гроші, але блін... скільки ж чекати того закінчення війни?....
Бабулька• 03 марта 2025
Чтобы что? Вы в ней живете без ремонта или новострой ?
Ленивица-красавица• 03 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Я не можу продовжувати . Не знаю , морально не можу . Особливо після цих розмов трампа .
Мені страшно за нашу країну , можливо я панікер .
Так,ви панікер.
У моєї бабці в хаті німці коней тримали,а потім ми з братом народились)
Ленивица-красавица• 03 марта 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Так все життя пройде
Якщо по темі, то я зробила прибудову до дачі на 120 метрів з цоколем, щоб у кожної дитини була повноцінна кімната, тому що діти підросли і їм тісно. Розумію, що потім будуть згадувати, що товклися всі разом втрьох в одній кімнаті
Хоч опалення можна там відключати?
Бо пороз*їжджаються,а хату прогрівати мусиш
Чучало яблуні• 03 марта 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Хоч опалення можна там відключати?
Ой, у мене там електро опалення і дровяний камін
Будем чекати на онуків в тому домі, головне, щоб русні тут не було
Бринзолетта• 03 марта 2025
Під час війни зробили ремонт в кухні і дитячій. але ми на зу
Вакцениро Вона• 03 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Точно. А ещё ремонт в этом смысле - это хоть что-то определённо созидательное (на фоне сошедшего с ума мира) и потому тоже помогает сохранять оптимизм.
автор Точная копия плова • 03 марта 2025
Ответ дляЧучало яблуні
А якщо припреться... З нашими то ’новинами’, шо тоді...
ФФФФристайла• 03 марта 2025
Навіщо жити, якщо все одно помирати
Спілий баклажан• 03 марта 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Вы правы. На фоне всего этого пиздеца ремонт как островок спокойствия и ощущения некой стабильности и уверенности в будущем. И хотя это очень нервная затея, но как сказать, нервотрёпки эта даже приятная. Какое-то чувство надежды на будущее. Муж настоял на том что бы самому делать по максимуму. Так он снимает стресс.
Вакцениро Вона• 03 марта 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Вот и мы большую часть своими руками. Понятно, что иззначальло из-за необходимости экономить. Но реально почти терапевтично получается. И уже какой-то азарт - сделать максимально хорошо, чтоб было именно, как мы хотим, и при этом не переплатить)
ХикориДикори• 03 марта 2025
Делайте. Я сделала и год радовалась. А потом случилось что случилось.
Яжемать Мне можно• 03 марта 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Мы делаем. Но мы переселенцы из Харькова. Продали харьковскую квартиру, купили в ЦУ, правый берег. Да, понимаю, что это может оказаться напрасный труд. Моя коллега почти закончила ремонт в Харькове на Северной Салтовке в феврале 2022. Только межкомнатные двери не успели поставить. Они с мужем из Луганска в Харьков перебирались(

Но я не могу уже на съеме. Хочу свой угол.
Купили в состоянии от строителей. Чтоб купить с ремонтом - денег было маловато. Поэтому вариантов не делать ремонт - у нас нет.

Если бы просто освежить/обновить - то не делала бы.
як друзі мого сина(((( теж в 2014 втекли з Луганська в чому були, бо знайомі попередили, що у них під двері 3к. квартири ’добрі сусіди’-сєпари вже привели задрищенців (((( Купили в 2021 2к. теж на Північній Салтівці, новосілля святкували в новорічну ніч 2022. Ліля вже була вагітна. Їх будинок в перші ж дні рознесло... донечка народилась вже у нас на заході. Вадим сказав, що більше вже вони нічого не починатимуть тут. Якось вдалось на початку їм виїхати, зараз в Австралії.... проклята русня, скільки доль понівечених(((
Яжемать Мне можно• 03 марта 2025
Ответ дляНе гоню
+1 точно наши ощущения.
це психіка так захищає себе від впадання в безумство(((
Не гоню• 03 марта 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Да, и это отлично.
Яжемать Мне можно• 03 марта 2025
Ответ дляНе гоню
Да, и это отлично.
+1, інакше би збожеволів(((
Шукаю стакан• 03 марта 2025
Ну диван/карниз/меблі це якраз не ремонт, можна по трохи змінювати.
Ще залежить від доходу і давності ремонту.
Якщо, умовно, диван розвалюється чи кухонні меблі з 80-90их років, то тут без варіантів, замінювати. Якщо диван чи меблі просто набридли, то витрачати на них останні гроші не варто.
В мене інше питання, як встигати робити ремонт, якщо працюєш до 19:00 на стандартній 5денці і живеш в цій же квартирі? Запускати майстрів вранці і йти на роботу? Якось небезпечно. От як люди все встигають?
Ответ дляЯжемать Мне можно
ось тому і не хочется....
Ответ дляХикориДикори
Ось тому і не хочется... Жахливий сон