Цветочница• 03 марта в 17:28

Емілі в Парижі. Це нормально, що вона спить з хлопцем подруги?

Парижанка так гарно її прийняла, щиро дружила, запрошувала з собою, а Емілі переспала з її хлопцем. Спочатку з братом, потім з хлопцем, чи навпаки..
і нам це препідносять, як позитивна і дуже класна головна героїня трішечки не втрималася.
У мене близька подруга також аолись переспала з моїм хлопцем. Хлопця втратити було не жаль, а от зрада подруги завдала сильного болю..
Мене тригернуло.
Всім норм ця «дрібниця» в серіалі?
автор Цветочница • 03 марта в 17:50
Ответ дляИнтимная
У вас прям гештальт развернулся ;) никакого отношения ваши пи*дострадания к сериалу не имеют. Эмили не реальный человек, а клоунский персонаж в стремных лучках. Никакой дружбы в десны в вашем понимании там нет, просто поиятельстао и тусич на взаимовыгодной основе: Эмили на ее семью работала по приятному ценнику. И мужика не похищала, он сам пришел. Как и ваш к вашей подруге в трусы, это всё общее в ситуации.
Вот если бы это был мужик Минди - сценарий был бы другой. Спойлер следующих сезонов: на всех мужиков Минди Эмили и бровью не повела, а там были варианты.
Вона прийшла в його кафе і поцілувала, а після того переспали. Моя подруга також звабила мого хлопця сама коли ми з ним були посварилися.
Розказала спільній подрузі. Я до речі пробачила її. Ми знову спілкуємося. Його звісно ні.
Після того випадку, вона вже не змагається зі мною. А от серіал сколихнув ці почуття зради.
Вот Она Я• 03 марта в 17:50
Ответ дляЦветочница
Тут не коханка ліва якась. Тут і хлопець і подруга.
І хлопець зробив мені не так боляче як подруга. Її я любила більше, довіряла як сестрі. А він таке..
то ж я суджу по своій ситуації
Перегляньте ще раз, якщо ви забули, як було насправді.
автор Цветочница • 03 марта в 17:52
Ответ дляТа не реву я
Считаю что пока на этапе ’встречаний’ то это ’ещё не определился’.
И да , считаю что лучше что вы увидели блядство своего парня пока он ещё парень, а не когда уже вышли замуж и родили.
Я також так вважаю. І навіть з усіх колишніх, а їх було десь 6-7, цього втратити було найменш жаль.
Якби це була постороння дівчина то можливо я б і зовсім легко сприйняла. Але це зрада від подруги, близької і найкращої
Интимная• 03 марта в 17:55
Ответ дляЦветочница
Вы не проработали эту ситуацию. Стоит уделить ей внимание. А то вас будет по любому поводу обидами накрывать. Особенно тревожно про соревнуется.
автор Цветочница • 03 марта в 17:56
Ответ дляТа не реву я
+1 главное - не ’он изменил своей девушке’, а она , свободная спит с кем хочет и она сразу виновата.

Не парень автора ахнул ее подругу и изменил автору, а ее подруга напала и изнасиловала ее парня, пока тот был фшоке
Вона свободная не просто з чужим переспала - це одне. А з хлопцем подруги
Повара також осуджую, але оой хоч готовий був робити вибір і розійтися з дівчиною одразу. А емілі хотіла і спати і подругу обманювати.
Просто не притворяйся доброю, скажи як є.
Це мій сусід, я маю до нього почуття, які з дружби переросли в більше.
Не бреши людині в очі

Ви реально вважаєте якщо я свободна, то можу спати з чоловіками/хлопцями своїх подруг? Це вони будуть винні, а я свободна мені можна?
Серйозно?
автор Цветочница • 03 марта в 17:58
Ответ дляТа не реву я

Так, ініціатива була від подруги.
Проте те ситуацію не міняє ніяк, навіть якби його ініціатива.
Винні вони обоє. Бо він хлопець , а вона подруга.
Невже не зрозуміло?
автор Цветочница • 03 марта в 18:05
Ответ дляТа не реву я
Те подруга вам помогла, сделала одолжение и показала личину того парня и вы её ещё и вините?
От молодець, істинна подруга. А ви також чоловіків своїх подруг поперевіряли щоб нутро справжнє їх розкрити і подругам очі відурити? А вони ваших?
Таке благородство..
автор Цветочница • 03 марта в 18:06
Ответ дляВот Она Я
2 сезон 5 серія якраз включила
Навіщо переглядати, я це сьогодні бачила
автор Цветочница • 03 марта в 18:09
Ответ дляИнтимная
Подруга копіювала мене у всьому, було суперництво певне з її боку.
Я іноді відчувала її конкуренцію але ставилася з розумінням.
Та не реву я• 03 марта в 18:36
Ответ дляЦветочница
Так, ініціатива була від подруги.
Невже не зрозуміло?
Мне нет.
Я считаю что подруга вам услугу оказала.
автор Цветочница • 03 марта в 18:40
Ответ дляТа не реву я
Мне нет.
Я вже запитувала, але ви промовчали:
Вам такі послуги робили ваші подруги? А хотіли б собі таких подруг які будуть клеїти вашого чоловіка?
Якщо для вас це не підлість, а послуга, то мені ваших подруг жаль..
Та не реву я• 03 марта в 18:41
Ответ дляЦветочница
Я вже запитувала, але ви промовчали:
Да, хотела бы что бы кто то из подруг ’клеил’ до свадьбы моего парня.
автор Цветочница • 03 марта в 18:42
Ответ дляТа не реву я
Дивне бажання..😳
Шокували мене
Интимная• 03 марта в 19:02
Ответ дляЦветочница
Ну так у вас вообще другая ситуация. А вы теперь ее натягиваете на любую с ’натягиванием’. Это уже симптом.
Та не реву я• 03 марта в 19:08
Ответ дляЦветочница
Дивне бажання..😳
Шокували мене
Не странно. Лучше знать его поведение в такой ситуации до свадьбы чем после.
Оля_с_киркою• 03 марта в 20:57
Ответ дляЛукава Кішка
То есть она знала, что у него есть девушка, но просто не знала как её зовут? Класс)
Высокоморальная героиня
Я давно смотрела первый сезон, еще, наверное, до войны. Уже не помню
Моторошні троянди• 03 марта в 21:57
Прямо подругами їх в першому сезоні мені важко назвати, але я згодна з вами, що так собі історія.

Далі, як на мене, буде ще гірше..) Навіщо робити вигляд, що з кимось дружиш, коли потайки сохнеш за парою цієї людини. Але там весь серіал побудовано на таких парадоксальних рішеннях, тому що ж.
Хачапууури• 03 марта в 23:44
Ответ дляЦветочница
У вас напевно подруги ще не лізли на вашого хлопця? Чи було?
Уявіть тоді гіпотетично, а хтось вболіватиме за їх пару(
І навіть не це.
Ну стерво ти (Емілі), хочеш саме цього хлопця, не готова поступитися. Так покажи себе як є!
Скажи «подрузі» що ви не подруги, що ви суперниці, що тобі подрбається він також.
Ні, треба посміхатися їй в лице, бути милою, а за спиною трахатися з хлопцем.
Ну фу
А чего вы на Эмили все валите?Его же не насиловала,сам запал.В жизни так бывает,что люди влюбляются.
автор Цветочница • 04 марта в 00:18
Ответ дляХачапууури
Можливо у вас так і буває. А для мене хлопці та чоловіки моїх подруг - це табу.
Сам запав, але подруги так себе не поводять.
І якщо закохалися, чому продовжують брехати? Чому не розказують правду?
автор Цветочница • 04 марта в 00:19
Ответ дляМоторошні троянди

Ото ж.. а порадниці пишуть, що це ок
Хачапууури• 04 марта в 09:46
Ответ дляЦветочница
У меня так не бывало,я никогда не изменяла мужу.Но я не в праве кого-то осуждать и не зарекаюсь ни от чего.Вы почему-то слишком агрессивно настроены,видите вину только одной стороны.
автор Цветочница • 04 марта в 11:22
Ответ дляХачапууури
Агресивно, бо пережила це і це дуже боляче.
А мене ви осуджувати вправі, тільки зрадників ні.
миссАрфография• 08 марта в 00:12
Ответ дляТа не реву я
По моему вы как то слишком остро воспринимаете лёгкий развлекательный юмористический сериал.
А в каком месте легкость и развлечение в истории увела парня подруги?