Советчица Года• 01 февраля в 12:59

Синові 12 лютого буде 14 років. Це треба йти у паспортний стіл і отримувати...

Паспорт? На наступний день? Чи є якась електронна черга? Чомусь у мене 0 інформації, які там порядки зараз. Дякую за підказки!
ФФФФристайла• 01 февраля в 13:00
В Цнапе делала. Есть очередь там
ЖенаАйтишнеГа• 01 февраля в 13:01
В який паспортний стіл? В ЦНАП або відділення міграційної служби
Мядуза аля моргонер• 01 февраля в 13:01
Не треба, а можна. На сайті цнапу у нас все написано.
Міняйловна• 01 февраля в 13:03
Нет супер срочности, как сможете, так получите.
Та_все_ок_будет• 01 февраля в 13:03
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Можна і в паспортному столі замовляти. В мене він майже в сусідній будівлі, усі паспорти там роблю. Прийшла, взяла талончик і все замовила. Є вільні талони навіть день в день.
Та_шо_ж_таке• 01 февраля в 13:06
Записуйтесь в будь який ЦНАП і йдете.
Томатико• 01 февраля в 13:07
Займіть електронну чергу у найблищому мігаційному центрі
Грамотний хвіст• 01 февраля в 13:10
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Відділення міграційної служби це і є паспортні столи. Просто назва змінилась.
Василина Семеніч• 01 февраля в 13:13
Дочке 15 было в ноябре, вот в январе только пошли в ДП Документ и сделали . И то, он понадобился лишь для изготовления нового загранпаспорта.
Кукусикиииииии• 01 февраля в 13:27
Сейчас в ЦНАПЕ есть и живая и электронная.Электронная конечно удобнее,но я дважды приходила узнать,и проходила в живой.В результате электронная не нужна.
Xвостокрутелка• 01 февраля в 13:31
Мы через месяц делали
Викупана• 01 февраля в 13:44
В 9 класі потрібен був для отримання свідоцтва. Ще ідентифікаційний потрібен
Майструю крила• 01 февраля в 13:47
Тут ВСЯ вичерпна інформація
https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-u...

Якщо коротко:
Безкоштовно - у підрозділах ДМСУ або ЦНАП.
Термін виготовлення 20 р.д.
Краще записатись в чергу (на сторінці ДМСУ є посилання)
Документи - свідоцтво про народження, довідка ІПН (якщо є), паспорт одного з батьків (хто супроводжуватиме).
ЭтаваНиМожетБыть• 01 февраля в 13:59
А хіба зараз паспорт раніше роблять, не в 16, як ми отримували? У мене поки що дитині 10, то і не цікавилася. Загран є змалку, вже двічі міняли.
БезПаспортаНеПродаю• 01 февраля в 14:04
Автор, якщо електронний запис через сайт, то вибираєте вільний день і час.
Якщо йти на 9.00 тоді талон дають на цей же день.
Підходите за хв 10 до свого часу. Ніякої живої черги там нема.

Треба, щоб дитина вміла робити свій підпис.
Раджу зробити до цього інден. код.

Перший ID безкоштовний.
Коли отримаєте ID і маєте реєстрацію, то треба внести зміни і отримати довідку про реєстрацію з qr кодом.

Оновити документи в декларації лікаря.
БезПаспортаНеПродаю• 01 февраля в 14:06
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ні.
В 14 ID на 4 роки.
Тоді у 18 р на 10 років.
Банка з медом• 01 февраля в 14:17
Вот только сегодня подали документы. Записалась через сайт миграционной службы, полно свободных окон даже на ближайшие дни, а вот в Цнапе не было ни одного окошка на ближайшие несколько недель. Ещё для меня оказалось плюсом, что миграционная служба работает в субботу, а воскресенье, понедельник выходной. Люди приходили и на месте получали талон на этот же день по живой очереди.
Не знаю как у кого-то дети оформляют первый паспорт в 15-16 лет. У меня ребёнку 14 исполнилось месяц назад, мне уже позвонили из банка и из поликлиники, актуализировать данные, согласно ID.
Я не в теме• 01 февраля в 14:38
Ответ дляМайструю крила
Тут ВСЯ вичерпна інформація

Якщо коротко:
Термін виготовлення 20 р.д.
+витяг про реєстрацію (можна з Дії)
Ніколи не збрешу• 01 февраля в 16:34
Мы делали в паспорт сервис. Там платно, но удобнее. Без очереди, сделали за неделю.