Якраз треба оновити туш перед 8 березня по традиції. Я крашу не часто очі, трму на рік вистачає.
Але вже багато років не можу підібрати ніяку, щоб була яу оця на фото. Це туш моєї юності.
Вона неймовірна була. Колись подруга підробляла консультантом в магазині косметики і порадила.
Ніколи в мене більше не було потім такої. Куди вона ділась?
В мене вії довгі, але прямі. Ця туш прям під брови закручувала красивим завитком.
В мене постійно питали одногрупниці, просто на вулиці прохожі що за туш. Я скільком порадила.
І ціна доступна.
Ех, ностальгія.
Дівчат, якою корисиуєтесь з мас маркету?
І ціна доступна.
Ех, ностальгія.
Ответ дляvinika
Мейбелин
Теж останні 2 рази брала, але щось вона мені ніяка.
Повернусь до лореаль.
Там була в зеленому тюбику непогана. Але зняли з виробництва тоже
Повернусь до лореаль.
Джулияробертс• 04 марта 2025
Ответ дляLarilitka
Лореаль Панорама попробуйте
Хотіла купити, це та що в золотому тюбику? Але один відгук на мейкап побачила, що осипається і важко змивається...Чи ні?
Ответ дляДжулияробертс
Да, которая в золотом (фото прикрепила). Вообще не осыпается и отлично смывается. Лучшая тушь, которая у меня была! До нее пользовалась Армани айс ку килл, так Панорама даже ее превосходит
Ответ дляДжулияробертс
Мені вона не сподобалась, погано змивається, на рахунок осипається, то ніби ні. Користуюсь рожевою мейбелін, поки що вона найкраща для мене.
Джулияробертс• 04 марта 2025
Ответ дляLarilitka
Дякую
Джулияробертс• 04 марта 2025
Ответ дляnadya28
Рожеві там дві, у мене були, то норм загалом
Ответ дляNastYulya
Ланком Idole самая лучшая , как по мне , и она подкручивает.
Але дорога(
Ответ дляПадаюВреверансах
Але дорога(
Буквально на прошлой неделе , видела её в нотино , в разделе поврежденных упаковок , за 680грн. ( это будет слегка примятая упаковка , иногда даже непонятно , где та примятость). Очень чесались руки купить , но у меня , после новогодних скидок и адвентов их реально много .
Могу вам предложить , на выбор 🙈
- YSL , еще в запечатанном наборе
- М2 , ничего этого бренда не пробовала , интересно затестить.
- Annayake ( даже с Адвента еще не доставалась🙈 )
Могу вам предложить , на выбор 🙈
- YSL , еще в запечатанном наборе
Ответ дляПадаюВреверансах
Але дорога(
Если Вам не сильно “горит” , смотрите Idole по утрам в нотино в разделе “ специальные знижки». Она часто бывает , но и забирают быстро.
В Европе чуть придавили картон , уже некондиция , в утиль ( т.е. к нам ).
Мне лично без разницы , какую упаковку в мусор выбрасывать .
Ответ дляNastYulya
Могу вам предложить , на выбор 🙈
- YSL , еще в запечатанном наборе
Могу вам предложить , на выбор 🙈
- YSL , еще в запечатанном наборе
Скільки б ви хотіли за 1 набір?
Ответ дляПадаюВреверансах
Скільки б ви хотіли за 1 набір?
Извините , что не ответила , только увидела.
Я не думала о продаже набора , нужно смотреть , за сколько купила , кажется около 900 +-
Но ! Увидела в нотино и вспомнила о Вас )
Не знаю , как быстро купят , но если на 8марта дадут промокод на скидку 15-20% , цены получаться вообще отличные. Но обычно эта тушь уходит быстро.
Ответ дляNastYulya
Дякую