Заела_пластинка• 04 марта в 10:41
Результат хгч
Вчора 3 тести на вагітність показали 2 полоски....здала хгч і він негативний...як так може бути?
Зоркая Зорро• 04 марта в 10:43
Пересдайте в другой лаборатории. Я так в синево сдавала, рез - меньше 1, а реально уже 6 недель было.
Заела_пластинка
• 04 марта в 11:54
Ответ дляОйЙой
у вас може відбулась біохімічна вагітність(
Нема критичних
ОйЙой• 04 марта в 13:17
Ответ дляЗаела_пластинка
Нема критичних
так буде затримка в такому випадку
Заела_пластинка
• 04 марта в 13:54
Ответ дляОйЙой
так буде затримка в такому випадку
А чому результат хгч тоді негативний?
ОйЙой• 04 марта в 15:10
Ответ дляЗаела_пластинка
А чому результат хгч тоді негативний?
тому що не закріпився ембріон нормально, очікуйте КД. або бок лабораторії
ОйЙой• 04 марта в 15:17
Ответ дляЗаела_пластинка
А чому результат хгч тоді негативний?
Це мій тест, мене всі вітали тут. Але ні
Я звісно бажаю щоб у вас мрія здійснилася і була помилка лабораторії
Заела_пластинка
• 04 марта в 15:20
Ответ дляОйЙой
Тобто надіятися вже не варто.....
Заела_пластинка
• 04 марта в 15:20
Ответ дляОйЙой
А що було у вас.....? Бхб?
ОйЙой• 04 марта в 15:21
Ответ дляЗаела_пластинка
А що було у вас.....? Бхб?
так. я теж була засмучена. але є якийсь відсоток, що помилка лабораторії. я хгл не здавала, у мене з часом прийшли місячні
Заела_пластинка
• 04 марта в 15:24
Ответ дляОйЙой
В мене ще 2 дні до критичних....крапельки маленька надії ще є
ОйЙой• 04 марта в 15:25
Ответ дляЗаела_пластинка
а ви тест робили якої чутливості? 10? надія є, звісно
Заела_пластинка
• 04 марта в 15:28
Ответ дляОйЙой
Так,10
Заела_пластинка
• 04 марта в 15:29
Ответ дляОйЙой
Мені знайома каже,що лабораторія якщо нижче 5 показник автоматично ставить негативний.....
ОйЙой• 04 марта в 16:51
Ответ дляЗаела_пластинка
мені гінеколог колись сказала, що якщо хгл 50 то вважати що вагітна, нижче не брати до уваги поки не буде в динаміці +
все у вас получиться. переробіть тест, якщо яскравіша полоска -то ви вагітні
Заела_пластинка
• 04 марта в 17:13
Ответ дляОйЙой
Тепер вже почекаю затримку)
Ms. Анонимная• 04 марта в 17:58
Купите сейчас еще один тест - если будет вторая полоска, то ошибка лаборатории. Если нет, то ждите кд.
Заела_пластинка
• 04 марта в 18:33
Ответ дляMs. Анонимная
Був лише тест на 25 чутливості...і він пустий
Броніки для Моніки• 04 марта в 18:48
я делала по пять тестов в день что вам мешает сейчас купить евитест и все станет понятно?
Заела_пластинка
• 04 марта в 18:55
Ответ дляБроніки для Моніки
Заважає відсутність тестів у селі. І я сьогодні робила...але з чутливістю 25 до затримки тест може і не показати
ОйЙой• 06 марта в 09:18
Ответ дляЗаела_пластинка
доброго ранку, як ваші справи?
Заела_пластинка
• 06 марта в 19:44
Ответ дляОйЙой
доброго ранку, як ваші справи?
Доброго вечора. Все нормально чекаю критичні. Сьогодні мали б бути
ОйЙой• 07 марта в 11:23
Ответ дляЗаела_пластинка
дай бог, //