ДаЗдраПерма• 04 марта в 21:42
Кто ставил спираль, вам больно было?
Я недавно ставила,боль адская была,особенно когда там щипцами захватили,я когда рожала и то так больно не было
Ворожу на каві• 04 марта в 21:44
А если ещё и подумать о том, что и она не даёт 100% гарантии, то вообще обидно вдвойне.
ДаЗдраПерма
• 04 марта в 21:46
Ответ дляВорожу на каві
Ну так то ничто не дает полной гарантии,но ок мне нельзя
БеллаДонна• 04 марта в 21:51
Заменяла под общеим наркозом. Не выношу боли до опасного состояния.
Прекрасно. Рекомендую. После установки пару дней сильно кровило, но потом все как родное.
Я не тону• 04 марта в 22:01
Больовий поріг у людей різний. Вам боляче, комусь - «комар вкусив»
Я через день після екстреного кесарського розтину вже доволі «бадьоро» пересувалась, а в сусідній палаті дівчина майже не вставала бо їй боляче дуже було.
Гарні диньки• 04 марта в 22:01
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3684374
Питала тут сказали не боляче
Кому вірити? Нагальне питання для мене
Питала тут сказали не боляче
Кому вірити? Нагальне питання для мене
Я не тону• 04 марта в 22:02
Ответ дляГарні диньки
Питала тут сказали не боляче
Кому вірити? Нагальне питання для мене
Питала тут сказали не боляче
Кому вірити? Нагальне питання для мене
Поки самі не спробуєте - не дізнаєтесь як саме у Вас буде.
Гарні диньки• 04 марта в 22:02
Ответ дляЯ не тону
У мене низький
Я на родах все просила з знеболюючим
А зараз ГВ і знов цей аденоміоз
Я на родах все просила з знеболюючим
А зараз ГВ і знов цей аденоміоз
Я не тону• 04 марта в 22:04
Ответ дляГарні диньки
У мене низький
Я на родах все просила з знеболюючим
А зараз ГВ і знов цей аденоміоз
Я на родах все просила з знеболюючим
А зараз ГВ і знов цей аденоміоз
Я до стоматолога приходжу і навіть на чистку прошу знеболити.
Але спіраль мені восени ставили без анестезії
Гарні диньки• 04 марта в 22:17
Ответ дляЯ не тону
Ну от кому вірити
Броніки для Моніки• 04 марта в 23:47
Я ставила. Сначала неприятно, но терпимо: ощущения как внезапная боль при менструации. Но минут через 10-15 когда от врача выходила - поплыла) на несколько секунд сознание потеряла
Броніки для Моніки• 04 марта в 23:48
Сейчас всё ок. Организм привык. Жалоб нет.
Менструации тоже)
Шкварочка• 04 марта в 23:52
Відповідаю як лікар і як жінка з ВМС. По-перше залежить від лікаря, від того як він накладає пульовки. По-друге залежить від настрою жінки. По-третє залежить чи були природні пологи або аборти, тобто чи відкривалась шийка. В мене 2 КР, шийка взагалі підчас місячних не на скільки не розкривається, тому трохи розширювали і це відчутно, хоч і короткотривалий, але біль є. При цьому як накладали пульовки я взагалі не відчула.
Тому все індивідуально, але переважна більшість жінок, які народжували, болю не відчувають