Без образів• 04 марта 2025
Хто малював картину по номерах, покажете що вийшло? Хочу спробувати
Мания-Величия• 04 марта 2025
Тю автор, она стоит 270 гр купите и попробуй, вы ж не корову покупаете, я рисовать начала ещё с 2016 года первую картину нарисовала, потом забила немного и продолжила рисовать где-то уже аж в 2020 году , рисую не много штуки 3 в год
Аноним_• 04 марта 2025
ОливьЕЖечка• 04 марта 2025
Ответ дляАнчо Ус
Єдина, яку до кінця домалювала. У мене терпіння не вистачає . Тепер завжди стримую себе, щоб не купити, бо розумію що довго буду малювати
тоже есть такая,очень нравится.Венеция.