Плету корзинки• Изменено 04 марта в 15:57

Хто отримує допомогу та не збирається міняти параграф, Ви усвідомлюєте

Що рано чи пізно прийдеться повертатись в Україну? Особливо цікавлять думки тих, хто вже три роки за кордоном.
Ви уявляєте, на скільки Ви вже звикли до іншої країни, до місцевих порядків, та навіть елементарно до того, що на допомозі Ви можете нормально прогодувати себе та своїх дітей, не думаючи, як дотягнути до зарплатні та чим оплатити оренду. Ви маєте змогу подорожувати, показали Вашим дітям щось окрім сусіднього райцентру.
І от уявіть, що завтра (образно) скажуть, що пора повертатись.
Можливо хоч це змусить щось міняти?
Маю безліч знайомих, які сидять на допомозі і при розмові, що треба буде повертатись, дуже впевнені, що це станеться не скоро, не найближчі роки так точно.
Хоча яка різниця, зараз це станеться чи через рік, якщо ви нічого не робите для того, щоб лишитись в країні.
Питання зараз саме до тих, хто вдома не мав нормальної роботи/не мав стабільного доходу.
Тобто ви й вдома (вибачте за прямоту) нічого з себе не представляли, і за кордоном нічого не робите для того, аби лишитись.
Само_достаточная• 04 марта в 15:58
Как то уж сильно псевдо патриотично вы привселюдно переживаете за выехавших? Вам места на выплатах не хватило в Европе?
Мая твая не панимать• 04 марта в 15:59
А Вам то что ?Почему так переживаете ?
Ждун с Нибиру• 04 марта в 15:59
Моя знайома сильно переживає, але за три роки навіть мову не вивчила. Толку з тих переживань?

Одна вже повернулася. Просиділа пів року, така сіньйора була, поки сиділа в Італії, повернулась, попустилась і сидить тихо.
Верочка 100%• 04 марта в 16:00
Як це нічого не роблять?Моя знайома розлучилась з чоловіком і вийшла заміж за німця.
кураГАЛЯ• 04 марта в 16:01
я отобью немчика у старой немки, молодые телочки всегда в цене для фрицев были и есть
автор Плету корзинки • 04 марта в 16:01
Ответ дляВерочка 100%
Хіба що так )
А якщо з німцем розлучиться ? Параграф анулюють чи вона зможе лишитись в Німеччині ?
Кудесница_с_пургеном• 04 марта в 16:01
Прийде час, змінять параграф не розумію, чого деякі люди вважають себе найрозумнішими...
ПадаюВреверансах• 04 марта в 16:02
Ответ дляВерочка 100%
Це продумано і далекоглядно)
автор Плету корзинки • 04 марта в 16:02
Ответ дляЖдун с Нибиру

Це ж сором - не вивчити за три роки мову хоча б на елементарному рівні. І таких дуже багато.
begovelik• 04 марта в 16:05
А шо робити? Поїдемо всі додому, піднімати неньку!
автор Плету корзинки • 04 марта в 16:05
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Як вони його змінять, якщо дипломи не визнані (або їх зовсім немає і немає чого визнавати), мову не вивчили.
На основі чого вони змінять параграф? Працюючи продавцем або прибиральницею параграф очевидно що не змінять.
Потрібна спеціальність та певний рівень заробітної плати.
Мая твая не панимать• 04 марта в 16:05
Ответ дляВерочка 100%
Ото інтегрувалася
кураГАЛЯ• 04 марта в 16:06
Ответ дляПлету корзинки
Хіба що так )
сможет, если будет работать и обеспечивать себя, замуж уже равно внж.
Рекомендую перед разводом разъярить немецкого муженька и в пижаме поубегать от него возле соседей поздно вечером, они вызовут полицию для фиксации, это отлично работает при разводе в пользу эмигрантки
begovelik• 04 марта в 16:06
Ответ дляПлету корзинки
Поїдемо продавцями та прибиральницями до рідних АТБ. «Ахрана, атмєна, я нє жанна, я лєна»
дамаБезСобачки• 04 марта в 16:06
Ответ дляПлету корзинки
А какая Вам лично, печаль от этого? Или Вы с чьим-то мужем подживаете и боитесь возвращения его благоверной?
begovelik• 04 марта в 16:07
Ответ дляПлету корзинки
Ну, не всі такі геніальні, як ви, прибиральницями також хтось має працювати і попи мити
дамаБезСобачки• 04 марта в 16:08
Ответ дляМая твая не панимать
А Вам то что ?Почему так переживаете ?
Щас Автор им глаза откроет, они прозреют и выучат язык да подтвердят диплом. Если бы не Автор, то хана)
Вишневий цвіт• 04 марта в 16:08
Дома я працювала головним бухгалтером. За станом здоров´я я фізично працювати не можу, тому робота за кордоном мені не світить. Так і буду на соцдопомозі, тому що в інвалідний візок пересідати не хочу.
Я такая - жду трамвая• 04 марта в 16:08
Хіба це Ваша справа? От серйозно. Я в Києві. Але якось я так не переймаюсь тими, хто в Німеччині. І не радію, коли комусь стане погано. Шок в шоці. Хто вас виховував 🤷‍♀️
Фима Собак• 04 марта в 16:09
Так, це я. Нічого не роблю і не збираюся. Війна на багато багато років.
Оті всі заяви по три рази на день ні о чом.
Я такая - жду трамвая• 04 марта в 16:09
Ответ дляЖдун с Нибиру

Але ж то не ваше справа? Хіба ні?
Перша на селі• 04 марта в 16:09
Мои знакомые кто хотел остаться, тот уже работает и будет на рабочую визу переходить. Есть такие, кто на пособии и имеют еще денежку (мужья-моряки в рейсах, отдали карты на свое имя). Путешествуют, развлекаются, ходят на курсы для галочки. Говорят, что им еще на отъезд дадут денег с собой)) Возвращаться в Украину не планируют, смотрят Болгарию или Таиланд для жизни.
Я такая - жду трамвая• 04 марта в 16:10
Ответ дляПлету корзинки
Сором замість того, щоб розвиватись, такі теми гидкі строчити.
Вишневий цвіт• 04 марта в 16:10
Ответ дляПлету корзинки
А що дасть елементарний рівень - помічником на кухню мішки з картоплею носити?
Не пириживай• 04 марта в 16:10
Ну работодатели тоже не горят желанием переводить на рабочий контракт. Им выгодней когда работник на временной защите, они налоги не платят. Думаете так легко перейти?
Ждун с Нибиру• 04 марта в 16:10
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Але ж то не ваше справа? Хіба ні?
А я писала, що моя?
Описали реальну ситуацію, а не білим пальтом тут махаю, як ви, з Києва.
Я такая - жду трамвая• 04 марта в 16:10
Ответ дляПлету корзинки
Хіба що так )
А якщо цеглина впаде?
Seehund• 04 марта в 16:10
Ну вот у меня язык и подтвержденный диплом, по профессии меня не берут, идти убирать за копейки смысла нет.))
Я такая - жду трамвая• 04 марта в 16:12
Моя знайома з Житомира, з радістю повернеться, коли війна закінчиться. Має хату і невеликий бізнес в України. Вам ще не погано від моїх слів? Не дуже позеленіли?))
Не зви чайна• 04 марта в 16:12
Не понимаю, какое кому дело, что люди будут делать после конца защиты? Мне например, все равно