Плету корзинки• Изменено 04 марта 2025
Хто отримує допомогу та не збирається міняти параграф, Ви усвідомлюєте
Що рано чи пізно прийдеться повертатись в Україну? Особливо цікавлять думки тих, хто вже три роки за кордоном.
Ви уявляєте, на скільки Ви вже звикли до іншої країни, до місцевих порядків, та навіть елементарно до того, що на допомозі Ви можете нормально прогодувати себе та своїх дітей, не думаючи, як дотягнути до зарплатні та чим оплатити оренду. Ви маєте змогу подорожувати, показали Вашим дітям щось окрім сусіднього райцентру.
І от уявіть, що завтра (образно) скажуть, що пора повертатись.
Можливо хоч це змусить щось міняти?
Маю безліч знайомих, які сидять на допомозі і при розмові, що треба буде повертатись, дуже впевнені, що це станеться не скоро, не найближчі роки так точно.
Хоча яка різниця, зараз це станеться чи через рік, якщо ви нічого не робите для того, щоб лишитись в країні.
Питання зараз саме до тих, хто вдома не мав нормальної роботи/не мав стабільного доходу.
Тобто ви й вдома (вибачте за прямоту) нічого з себе не представляли, і за кордоном нічого не робите для того, аби лишитись.
Можливо хоч це змусить щось міняти?
Перша на селі• 04 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Ну работодатели тоже не горят желанием переводить на рабочий контракт. Им выгодней когда работник на временной защите, они налоги не платят. Думаете так легко перейти?
Какие налоги не платят? Все точно также как у местных, еще и декларацию сдают. Я про обычную работу в Германии, не миниджоб.
Дон Пэдро• 04 марта 2025
Мой муж немец уверен, что никого не погонят)
Он говорит афганцев, сирийцев и прочих никто не гнал, и украинцев никто выгонять не станет))
Не пириживай• 04 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Це ж сором - не вивчити за три роки мову хоча б на елементарному рівні. І таких дуже багато.
Как её выучит человек , ишача 10 часов на заводе? Думаете там можнл поболтать? Им там головы некогда поднять и для них нанимают переводчика, чтобы объяснить процесс работы. Знаю, потому что сын так работал переводчиком, так же в три смены как и рабочие
Пи Пи Пилюля• 04 марта 2025
Ответ длякураГАЛЯ
сможет, если будет работать и обеспечивать себя, замуж уже равно внж.
Рекомендую перед разводом разъярить немецкого муженька и в пижаме поубегать от него возле соседей поздно вечером, они вызовут полицию для фиксации, это отлично работает при разводе в пользу эмигрантки
Нічний дожор• 04 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Хіба що так )
А якщо з німцем розлучиться ? Параграф анулюють чи вона зможе лишитись в Німеччині ?
Лучше оставайтесь в нимеччине, предателям границы Украина закроет на въезд!
Не пириживай• 04 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Не все в Германиях . Мне платят 950, а показывают 200, договор услуг. Им так выгодно.
Маурита• 04 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Ну, не всі такі геніальні, як ви, прибиральницями також хтось має працювати і попи мити
Знайома працювала прибиральницею 10 років - в Іспанії 5, і 5 в Німеччині. За цей час купила 4 квартири в новобудові у Вінниці та 2 авто майже за 1 млн грн.
Мая твая не панимать• 04 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Хіба що так )
Ну вам то шо?Чи для себе питаєте ?
Перша на селі• 04 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
А что за страна?
Кудесница_с_пургеном• 04 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
Як вони його змінять, якщо дипломи не визнані (або їх зовсім немає і немає чого визнавати), мову не вивчили.
На основі чого вони змінять параграф? Працюючи продавцем або прибиральницею параграф очевидно що не змінять.
Потрібна спеціальність та певний рівень заробітної плати.
Звідки ви знаєте, що буде через рік?
і які будуть умови для того, щоб залишатись в країні перебування? Ваші фантазії, то добре, але не треба їх видавати за реальність.
месяцкие• 04 марта 2025
Це Ви чи Ваші знайомі подорожували лише до сусіднього райцентру? Просто я не бізнесвумен, не чиновниця, живу в селищі і до війни чудово відпочивали за кордоном і часом їздили в короткі тури до Європи, ехх...коли працювали аеропорти. Щоправда, я і зараз в Україні.
Ждун с Нибиру• 04 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Моя знайома не ішачить на заводі. Вона в декреті, спокійно ходить на курси, з дитиною допомагають сестри і свекруха.
месяцкие• 04 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Моя знайома з Житомира, з радістю повернеться, коли війна закінчиться. Має хату і невеликий бізнес в України. Вам ще не погано від моїх слів? Не дуже позеленіли?))
Даруйте, трохи не в курсі, а що в Житомирі теж дуже гучно? Суто особистий інтерес, думаю, раптом у нас знову стане гучніше, то куди можна по Україні переїздити в не дуже популярні локації. Думала, що Житомир порівняно спокійно
Масяня Я• 04 марта 2025
Ответ дляМаурита
Це щось із области фантастики . Якщо вона працювала по 10 годин в день , на всьому заощаджувала , то може
Ждун с Нибиру• 04 марта 2025
Ответ дляМаурита
А племінниця моєї сусідки, ще до війни, купила 3 квартири в Сумах. Теж за кордоном працювала. Потім десь на п´янці трохи перебрала і розказала, що працювала повією
Алгонавт• 04 марта 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Моя знайома сильно переживає, але за три роки навіть мову не вивчила. Толку з тих переживань?
Одна вже повернулася. Просиділа пів року, така сіньйора була, поки сиділа в Італії, повернулась, попустилась і сидить тихо.
В Италии нет пособий.
Дружная семейка• 04 марта 2025
Всі мої знайомі, крім однієї сім´ї, працюють. Не знаю чи дасть їм це право на те, щоб залишитись, але люди не просто сидять на дупі рівно. Загалом мене абсолютно не цікавить, що там у інших людей, нехай у них все буде якнайкраще. Мені головне, щоб вони не розказували, що всі ми тут маємо воювати до кордонів 91р, а все інше мене не обходить.
ЕлькиПальки• 04 марта 2025
Ответ дляМаурита
я Кукарача• 04 марта 2025
Ну, воно вам треба? У вашому оточенні всі виїхали, а в моєму всі дома, от і помірялися піпіськами, сенс від теми є?
Маурита• 04 марта 2025
Ответ дляМасяня Я
Вона своїх знайомих ще за плату на роботу влаштовувала. Тому її зарплатня + проценти з кожної влаштованої=гарний заробіток
БлинчикБезСметанки• 04 марта 2025
Ответ дляМаурита
Ахаха,
Це як один знайомий на базарі калоші продавав, і став мільйонером. Трохи пізніше виявилося що він і наркотики продавав
Плету корзинки
• 04 марта 2025
Ответ дляНе пириживай
Багато чую про роботу на заводах, але по факту туди наших практично не беруть. Або якщо беруть, то це саме той, хто приїхав по робочій візі.
От робота на заводі - реальний шанс лишитись і змінити параграф. Там і робота і рівень заробітної плати підходящий для зміни параграфа.
Миловидна леді• 04 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Прийде час, змінять параграф
не розумію, чого деякі люди вважають себе найрозумнішими...
Чтоб сменили параграф, надо работать
Леди_на_драндулете• 04 марта 2025
Ответ длядамаБезСобачки
А какая Вам лично, печаль от этого? Или Вы с чьим-то мужем подживаете и боитесь возвращения его благоверной?
Автор, это та, которая четвертый год ’переживает за подругу’ с марта 2022 ещё.
ЕлькиПальки• 04 марта 2025
Ответ дляМаурита
Сутенершой була? Тоді все сходиться
Плету корзинки
• 04 марта 2025
Ответ дляМаурита
Хочете сказати, що ті всі круті курортниці на морях та океанах - звичайні прибиральниці? 🤔
Багиня• 04 марта 2025
А вы не переживайте, автор.
Мои родственники за два с половиной года насобирали там 80+тыс$ .
Посидят еще, добьют до сотни.
Приедут и на какой никакой мини бизнес хватит, чтоб жить.
Посидят еще, добьют до сотни.
Рожайтретьего• 04 марта 2025
Ответ дляПлету корзинки
А какое ваше дело до чужих параграфов?
Маурита• 04 марта 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ахаха,
Я пишу те, що знаю. Вона всім саме таку версію розповідає. Те, що житла всім накупила - факт. А як вона ті гроші заробила
Може й чим незаконним промишляла.. Хто ж вам скаже як є.