Пані на грані• 26 февраля в 16:04

Як відправити 17-річну дитину в Німеччину біженцем без супроводу батьків?

Буду вдячна за пораду, може хтось стикався з подібною ситуацією. Синові за місяць буде 17 років. Хоче в Німеччину, але в мене важко хвора мати, яку поки не можу покинути, щоб поїхати з ним. Чи можливо, щоб діти самі жили в таборах для біженців, чи треба шукати опікуна? Може в когось діти теж самостійно живуть за кордоном? Як взагалі це зробити?
Цветочница• 26 февраля в 16:06
Бажано щоб їхав туди, де є хоч знайомі якісь. Самому буде дуже важко , якщо не знає мови.
автор Пані на грані • 26 февраля в 16:09
Ответ дляЦветочница
Є знайомий, однокласник з України, але він там з мамою. Який взагалі механізм, щоб дитина одна приїхала і звернулася в конкретне місто? Чи треба мені його привезти і залишити?
Астоновитесь!• 26 февраля в 16:11
їдуть самі такі хлопці , опікуна дадуть, вчитись також направлять в беруфшуле. Табір в Бохум є. Ну і правильно робить, що їде. В кожному місті є група в телеграмі де українці один одного підтримують і там уся інформація буде. Спробувати варто
12 галюцинаций• 26 февраля в 16:12
Пошукайте, нещодавно була тема.
Вірніше три теми - перша раніше, мама хлопця теж питала порад, потім з конкретикою, а потім відписалась що син виїхав. Там є реальні поради.
Кукусики• 26 февраля в 16:12
Ответ дляПані на грані
Відправляйте просто так, опікуна нададуть.
Можливо, є знайомі, які можуть бути опікунами до 18 років.
автор Пані на грані • 26 февраля в 16:13
Ответ дляКукусики
Знайомих, на жаль, немає. Але дякую усім за поради. Трохи непокоюся, якщо його запитають, а де мама і чого відпустила самого?
Цветочница• 26 февраля в 16:14
Ответ дляПані на грані
Спишіться з тією мамою, може вона зможе виступити опікуном. Якщо буде їхати через табір, то невідомо взагалі куди розподілять
автор Пані на грані • 26 февраля в 16:16
Ответ дляЦветочница
А якщо буде опікун, де він житиме? Навряд чи та мама візьме його до себе, бо вони ж самі живуть на зйомній квартирі, де гості заборонені. Житла ж йому не дадуть, поки немає 18?
Цветочница• 26 февраля в 16:19
Ответ дляПані на грані
Та мама може пошукати , може де є вільна кімната ,куди підселити його можна. Бажано, щоб знайти куди його можна приписати. Але на вулиці не лишать. Просто якщо вона буде опікуном, то логічно що кудись туди його і направлять жити
Кукусики• 26 февраля в 16:19
Ответ дляПані на грані
Скоріше за все дадуть в гуртожитку
Кукусики• 26 февраля в 16:20
Ответ дляПані на грані
Якщо нікого нема, відправляйте в Бохум, в Північну Вестфалію, там табір. Звідти потім всі розподіляють по цій землі.
автор Пані на грані • 26 февраля в 16:21
Ответ дляЦветочница
Скажіть будь-ласка, а за ту кімнату держава одразу платитиме чи самостійно, навіть якщо знайдеться?
Астоновитесь!• 26 февраля в 16:21
Ответ дляПані на грані
в такому віці діти самі можуть їхати через кордон. Питання чому мама відпустила не має виникнути ні в кого
Ответ дляКукусики
Дякую, тобто довезти його до дверей, і нехай сам заходить? Чи звернутися разом з ним, а потім поїхати?
Обстановщица• 26 февраля в 16:24
Моєму сину 15-ть тільки, та вже в чаті з батьками проскакують тему, куди вивозити синів, давайте згрупуємося, де у кого є хоч знайомі, куди синів дівати тощо.В класі по списку 32дитини.В Україні 20-ть, конкретно в місті 14-ть.Із 14-ти, 10дівчат і 4хлопця. Миколаїв
Бабця в мештах• 26 февраля в 16:24
Ответ дляПані на грані
А вы маму знаете? Есть возможность попросить, чтобы она была опекуном год до 18-летия?
А вообще вопрос, зачем отправлять в такие условия, в лагерь, беженцем, ребёнка? Другое дело, если ребёнок едет учиться, а ваш что там будет делать, один в лагере?
Астоновитесь!• 26 февраля в 16:25
Ответ дляПані на грані
краще хай сам і заходить, можуть поселити в гуртожитку при беруфшуле, знаю в Золінгені так жили хлопці 16-17 років. Просто якщо підете разом, то і оформляти будуть як маму з сином, а вам треба щоб лишався без вас. До речі, там німецька в багатьох була на 0’, в беруфшуле є різні класи для дітей з різним знанням мови
автор Пані на грані • 26 февраля в 16:25
Ответ дляОбстановщица
Ми з Дніпропетровщини
Молчунья• 26 февраля в 16:25
Ответ дляБабця в мештах
Учиться они могут если язык знают сразу на нормальном уровне
Молчунья• 26 февраля в 16:26
Ответ дляПані на грані
Ми з Дніпропетровщини
А нельзя найти товарищей и как то объединиться и вместе ехать? Все не так страшно
автор Пані на грані • 26 февраля в 16:26
Ответ дляБабця в мештах
Він сам хоче, саме в Німеччину, бо ми були там кілька днів, то відмовився вступати в Польщу й готовий жити сам в таборі, аби тільки уїхати. Я сама не в захваті від цієї ідеї, але боюся, що потім можуть взагалі не випустити
автор Пані на грані • 26 февраля в 16:27
Ответ дляАстоновитесь!
Дякую
автор Пані на грані • 26 февраля в 16:28
Ответ дляМолчунья
На жаль, всі товариши вже давно повиїжджали.
Кукусики• 26 февраля в 16:29
Ответ дляПані на грані
Краще хай сам заходить. Каже, що сам приїхав.
автор Пані на грані • 26 февраля в 16:30
Ответ дляКукусики
А мене не позбавлять батьківських прав? Розумію, може дурне питання, та все ж.
Кукусики• 26 февраля в 16:31
Ответ дляПані на грані
Ні. Дитина з 16 років має право перетинати кордон самостійно. Я коли сина записувала в школу, коли йому було 17, таких хлопців без опікуна купа було, директор так і сказав, що в у них є багато дітей з України без опікуна, але обов´язок служб знайти їх для дітей.
Без QR коду• 26 февраля в 16:32
Вот здесь была тема про мальчика-сироту https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3680107
Мы когда жили в лагере в Германии, была девушка с парнем. Немцы хотели звонить ее родителям, чтобы узнать, отпускали ли ее родители с этим парнем, так как ей не было 18 лет.
Кукусики• 26 февраля в 16:34
Ответ дляПані на грані
Все- таки раджу десь в чатах знайти таких батьків, чиї діти пройшли цей шлях
Солоденька цукОрка• 26 февраля в 16:42
Сусідка вивозила свого і повернулась. Він жив з сирійцями в таборі біженців. Нехай готується до антисанітарії і брудних туалетів. Малий той все пройшов, дали йому гуртожиток, а потім окрему квартиру. Зараз навчається. Спочатку було йому дуже важко , але він витримав . Вже йому 18+ на даний момент
Бачу_майбутнє• 26 февраля в 16:54
и я не понимаю как то все организовать. Меня тоже останавливают мысли о этих грязных туалетах и жизни с сирийцами , может откажется туда селиться сам и что потом делать