пані Солоха• 04 марта в 18:54
Як вам таке волонтерство?
Задонатили б такому волонтеру?
Копіюю текст з Фейсбуку:
Початок квітня їхатиму цим маршрутом
Везтиму йорку в сімю
Можу взяти багаж тварин людей - по всім питанням в пп
Також буду відкривати збір коштів на дизель бо це 7000 км приблизно 42000 грн потрібно на пальне
Я дуже хочу щоб йорка попала в цю родину
Вся інформація згодом проситиму від вас фінпідтримки🙏🙏🙏
Копіюю текст з Фейсбуку:
Початок квітня їхатиму цим маршрутом
Везтиму йорку в сімю
Мишка-шалунишка• 04 марта в 18:56
А сімʼя не хоче приїхати і самостійно забрати йорка? Або заплатити за доставку? Може я чогось не розумію?
пані Солоха
• 04 марта в 18:57
Ответ дляМишка-шалунишка
На південь Іспанії, певно, і я б йорка завезла. Або в Італію, південь Франції...
Синди Кроуфорд• 04 марта в 18:58
Ответ дляМишка-шалунишка
так это ж пособие за пару месяцев, понимать надо.
короткопамятна• 04 марта в 19:02
Бачила вчора той допис
Ні, на таке не донатила би
Таку собаку і в Україні можна прилаштувати
І нагла бабіща тему створила, до всіх відгавкалась там.
Зараз є людям куди гроші донатити, і це не перевезення йорка європою
Ні, на таке не донатила би
Меряю от 0• 04 марта в 19:03
Предполагаю, за багаж будет тоже брать оплату и за проезд.
Это бизнес с хитро#опством.
trickywicky• 04 марта в 19:03
Ответ длякороткопамятна
Бачила вчора той допис
Ні, на таке не донатила би
Киньте сссилку
пані Солоха
• 04 марта в 19:05
Ответ длякороткопамятна
Бачила вчора той допис
Ні, на таке не донатила би
Я так розумію що та мадама ще й займається перетримкою тварин і регулярно просить гроші. І хтось же донатить
короткопамятна• 04 марта в 19:05
Ответ дляtrickywicky
Киньте сссилку
Не знаю як дати посилання. Тому по прізвищу знайдіть її. Два-три тому вона ці гроші збирала
Сливочная пенка• 04 марта в 19:06
і я вчора таке бачила, аж зайшла на сторінку глянути чим вона займається
Шумелка Мышь• 04 марта в 19:07
Та ясно ж що волонтерка на море захотіла,погрітися. Дім собаці можна знайти й ближче ,або хай ті люди самі сплачують поїздку,чи самі їдуть. 100% на себе збирає гроші
Алина-1240• 04 марта в 19:08
Тю,так эти люди и клянчат деньги ,порой спецом живность калечат и типа лечат
Свій варік• 04 марта в 19:10
Ну конечно же хочется пристроить собачку именно в Испанию, других желающих не нашлось.
Фантазерша• 04 марта в 19:10
Ответ дляЗайканалужайке
Почему так мало?! А где суточные водителю? Где отель?
Де окремий люкс для собачки?
Зайканалужайке• 04 марта в 19:11
Ответ дляФантазерша
Де окремий люкс для собачки?
Вы ещё спросите где люкс для волонтёра
С другой стороны люди у нас сердобольные, сейчас кризис, война, пусть хоть собачка хорошо поживет
БоВжеВільна• 04 марта в 19:12
Дивний допис, зазвичай люди,які хочуть забрати тварину, сплачують дорогу самостійно.
Фантазерша• 04 марта в 19:16
Ответ дляЗайканалужайке
Вы ещё спросите где люкс для волонтёра
’волонтеру’ - це навіть не обговорюється
І взагалі, про ’добро в воду’ чули? Щось місцеві добровводиці припізнились
Зайканалужайке• 04 марта в 19:17
Ответ дляФантазерша
Я думаю как раз сейчас донатят чтоб собачка смогла в Испании хорошо жить.
Нічний дожор• 04 марта в 19:17
Ответ дляGaleTTa
Могу доставить хомячка в семью на Мальдивах.
Попутчика с багажом возьмёте? Все равно ж едете.
пані Солоха
• 04 марта в 19:17
Там в останньому коментарі автор сама все прояснила: ’мені немає проблеми і поїхати до Іспанії не розумію в чому проблема? Мені вас питати як мені їхати? Їду як мені зручно а не так як зручно комусь… в мене по дорозі є багато людей до яких я заїжджатиму завдяки трансферам назбирано майже на пальне а до квітня і на все пальне плюс подивлюсь світ в цю сторону не розумію яке відношення мають люди до цієї поїздки якщо вони зовсім не дотичні ні до мене ні до моєї роботи ні до моєї діяльності’
Дивує те, що у дами 7 тисяч підписників, і явно деякі з них донатять
Українська Мрія• 04 марта в 19:18
Ответ дляЗайканалужайке
Побійтеся Бога, вона ж Волонтер!
Українська Мрія• 04 марта в 19:18
Ответ дляБоВжеВільна
вони і сплатили, не сумнівайтеся)
Фантазерша• 04 марта в 19:19
Ответ дляФайна цьоця
от профура
що то значить талант - одним словом передана вся суть
Втім...
❝ Я же дал клятву не прикасаться перстами к презренному металлу! И я не нарушу эту клятву! Но если назойливые миряне суют мне всякую дрянь... вот в этот карман... и в этот карман... то грех они берут на свою душу... ❞
🎬 Дуэнья 🔗
Втім...
🎬 Дуэнья 🔗
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 марта в 19:19
Ответ дляпані Солоха
В головному пості - дайте на пальне.
В коментарі - маю на пальне.
То що вона там ще хоче?
В коментарі - маю на пальне.
То що вона там ще хоче?