Кукарикуууууу• 04 марта в 23:18

Як ви думаєте, як ви вважаєте, в чому секрет молодості Мілєн Фармер?

автор Кукарикуууууу • 05 марта в 03:02
Ответ дляnavariya
О..Ви любите ії пісні? Мало хто знає(
Так,і французька мова дуже красива,мого знайомого донька у Франції живе.Він зараз її вчить,але каже дуже складно,ось така мова,багато слів ледве вимовляються.
автор Кукарикуууууу • 05 марта в 03:05
Ответ дляСумка з негодою
И? Обоснуйте, почему надо восхищаться Милен Фармер?
Та блин,ну фото её взгляните!Ну что я вам оббясняю,если вы и сами должны это заметить.Она лет на 35 выглядит.
Сумка з негодою• 05 марта в 07:12
Ответ дляКукарикуууууу
И фото смотрела, и песни слушала. Не впечатлила.
автор Кукарикуууууу • 05 марта в 08:13
Ответ дляСумка з негодою
Песни большинство скучные.
Плету интриги• 05 марта в 11:35
Ответ дляКукарикуууууу
Взагалі, тема не про мову. Не скажу про красоту, але колись, була в королівствах популярною (не в нас).
автор Кукарикуууууу • 05 марта в 11:41
Ответ дляПлету интриги
Це так.
автор Кукарикуууууу • 05 марта в 11:43
Ответ дляПлету интриги
Навіть Пушкін не любив російську мову,а французьку любив.
Плету интриги• 05 марта в 11:47
Ответ дляКукарикуууууу
Це філософія, в їі популярності. Щось було причиною, напевно, мистецтво, звичаї, культура.