Ліньки гуглить• 04 марта в 23:20

Чи буває так, що жінка дуже красива, струнка, підтягнута, розумна, але сама?

Але нікому не подобається,для чоловіків ніби невидимка.І не тому що вона перебирає їми,але просто ніхто її навіть не помічає.
автор Ліньки гуглить • 04 марта в 23:32
Ответ дляАлина-1240
Легким людям с высокой адаптивностью намного легче все отношения даются)))и любовные,и рабочие
Да(
Без комплексів• 04 марта в 23:32
Ответ дляЛіньки гуглить
А що,ви плакали постійно?
Ні))
Я приблизно в ті роки,перед зустріччю з чоловіком допетрала що я просто боялася стосунків,та інтуїтивно надягала маску невдоволеного ,оцінюючого обличчя,щоб до мене ніхто не підійшов та не підсів ніде,для знайомства. Але я це й тоді відслідковувала,свої зажимки,але не знала як виправити це,Поки просто не взяла та вирішила що хрін з ним,буде як буде. Сама то сама. І коли розслабилася,вуаля,все пішло як по маслу.
автор Ліньки гуглить • 04 марта в 23:35
Ответ дляБез комплексів
Ні))
Мені моя мама таку ж свму пораду давала мені.
Коренная киевлянка• 04 марта в 23:38
В мене була така коллега.
При тому що я влаштувалась на роботу де вона вже працювала в колектив де багато чоловіків. І от я прихожу і до мене куча підкатів, як до нового обличчя і вона без жодної уваги.
Їй вже за 40 вона і досі сама
В рот не ложи• 04 марта в 23:39
У нас в офисе была девушка. Очень красивая, умная, с прекрасным чувством юмора, фигурка замечательная. Я никак не могла понять почему она одна. Но познакомившись поближе отлично поняла: полная бескомпромиссность, только правда в лицо, высокая планка требований к мужчине… и одна мелочь, которая , как я потом случайно узнала, стала жирной точкой ее недолгого сожительства с мужчиной: патологическая любовь к чистоте. И это не пыль или грязная обувь. Нельзя умыться и оставить мокрым умывальник или зубную щетку, нельзя дважды вытираться одним полотенцем, блюдца и чашки нужно ставить в определенном порядке и полотенца только в определенном порядке вешаются. Это она мне сама нажаловалась, что она не смогла терпеть эти моменты в своем мужчине, он не сушил зубную щетку 🤷‍♀️ Короче там такие тараканы в голове, что к своим 50 она так и осталась одна. Познакомилась я с ней, когда ей 25 было. Короче, при красивой внешней картинке в голове там тараканы размером с бегемота…
Черпак_для_фантазий• 04 марта в 23:43
Автор, це я. Струнка, красива, адекватна, стильна, розумна. По-перше, високі вимоги до чоловіків. Друге і я думаю головне - у мене дуже низьке лібідо і я думаю чоловіки це відчувають.
Аноним_1859• 04 марта в 23:46
Буває, бо вона самодостатня і з високими вимогами.
Це середнячки хапаються за все, що наблизилось і прогинаються на всі умови, а потім сидять і жаліють тих, до кого їм як до Марсу. Смішні.
Гитта Ягг• 05 марта в 00:11
Море. Это не от внешности вообще зависит. От коммуникабельности, адекватности и человеческих качеств.
Гитта Ягг• 05 марта в 00:13
Ответ дляВ рот не ложи
Это ОКР, это или лечить у психиатра, или да, сидеть одному, таким людям сложно найти пару.
KROX@• 05 марта в 00:24
Ответ дляБез комплексів
Ні))
То не ви розслабилися, то ваша доля вас знайшла)) Звісно, людей приваблює легкість, але якщо не судилося, то усі будуть тільки досвідом, а не людиною для життя.
Без комплексів• 05 марта в 00:29
Ответ дляKROX@
Я розслабилася до того як з чоловіком зустрілася))
Легкість для жінки-то дуже важливо. Розслабленість та менше копання в собі, і для здоровʼя то корисно і для життя легшого
Не вмію заміряти• 05 марта в 00:43
Ответ дляМенее Более
Сама - це ще пів біди. А от коли така, а з дебілом поруч - ото горе.
Так таких как раз много)))))
автор Ліньки гуглить • 05 марта в 03:07
Ответ дляКоренная киевлянка
В мене була така коллега.
Їй вже за 40 вона і досі сама
Вона ж красива?Вірно?Чи страшко вона?
автор Ліньки гуглить • 05 марта в 03:08
Ответ дляВ рот не ложи
А покажите фото её,я по глазам скажу больна она или здорова.Пришлите плиз ЕСЛИ МОЖНО
автор Ліньки гуглить • 05 марта в 03:10
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
У меня когла я нехочу секса нискем,то все липнут(
А когда хочу - то не так липнут(
Хотя бывает и наоборот у меня.
Ушла и Пришла• 05 марта в 06:35
Ответ дляАноним_1859
Ви така горда, дівіться не впадіть. Бо будете плакать
Коренная киевлянка• 05 марта в 08:05
Ответ дляЛіньки гуглить
Вона ж красива?Вірно?Чи страшко вона?
Вона красива.
Коренная киевлянка• 05 марта в 08:08
Ответ дляБез комплексів
Як це зробити?
Я впринципі такою була але зараз мені під 40 і груз пережитого зробив і з мене ще того копача
автор Ліньки гуглить • 05 марта в 08:14
Ответ дляКоренная киевлянка
Вона красива.
Тоді дивно.
автор Ліньки гуглить • 05 марта в 08:14
Ответ дляУшла и Пришла
Треба бути такою.
Коренная киевлянка• 05 марта в 08:53
Ответ дляЛіньки гуглить
Тоді дивно.
Але є в ній шось не від світу цього.
Хоча вона дуже смішна)
автор Ліньки гуглить • 05 марта в 09:28
Ответ дляКоренная киевлянка
Але є в ній шось не від світу цього.
Хоча вона дуже смішна)
Так ви визначтесь - вона смішна чи красива?Це різні речі.
Коренная киевлянка• 05 марта в 09:32
Ответ дляЛіньки гуглить
Вона красива, розумна, з гарним почуттям гумору.
Але інколи схожа не інопланетянку)
автор Ліньки гуглить • 05 марта в 10:03
Ответ дляКоренная киевлянка
Але інколи схожа не інопланетянку)
Ну ми всі такі іноді буваємо :-)
дамаАмстердама• 05 марта в 14:52
Ответ дляМорожена_курка
Так, маю одну таку знайому. Дуже красива. І навіть вміє спілкуватись але 37 і сама.
Чому яки ви думаєте?
автор Ліньки гуглить • 05 марта в 20:05
Ответ длядамаАмстердама
Чому яки ви думаєте?
Може на ній порча