Мольфарочка• 05 марта в 11:01

У батька сусід хоче забрати земельну ділянку, яку він обробляє під город

Не приватизована ділянка 4 сотих, єдиний город в пенсіонера, платив до 2023року земельний податок, має квитанції. Родина обробляє цю ділянку вже 50 років. Проблема в тому, що сусід, що має межу почав шантажем тиснути на батька, щоб той продав, бо і так силою відбере. Земельщик каже, що нові ділянки під час військового стану не приватизовують. Іду зараз питати в міській раді, який вихід. Якщо зараз неможлива приватизація чи можна оформити під садівництво оренду, чи хтось без нашого відома може таки приватизувати цю земельну ділянку
Первоклашка Я• 05 марта в 11:21
Ответ дляМольфарочка
Він хоче викупити по словах земельну ділянку поруч з будинком (до речі батько підписав цій людині місяць тому документи на приватизацію ) і на цю претендує
Вы же пишете,что приватизация земли во время войны невозможна?
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:21
Ответ дляПацан к успеху шел
Зависит от того, какой статус у этого участка- резерв сельрады или нет.
И какое было основание платить налог на землю- существует договор или нет.
Податкова нараховувала податок до виходу батька на пенсію, але договір в міський раді напевно протермінований, сьогодні піду питати
Пацан к успеху шел• 05 марта в 11:22
Ответ дляМольфарочка
Налоговая насчитала на основании чего? Есть договор пользования? Аренды?
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:22
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Если у отца нет вообще никаких документов на него то конечно может забрать любой
Тобто оплата за користування землею не підстава, і якими методами зараз може забрати ЛЮБОЙ, я можу забрати? Як?
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:23
Ответ дляЗапароленое одеяло
Авторе, на якій підставі сплачувався земельний податок,якщо ділянка не має власника?
в податковій сказали по договору в міській раді
Пукимончиг• 05 марта в 11:23
Ответ дляМольфарочка
Конечно. Если вы арендуете квартиру, собственник не обязан вам ее продать, даже если вы сильно хотите.
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:23
Ответ дляПацан к успеху шел
А у членов семьи? Или все 50 лет просто приезжали на автобусе и сажали?
Кто выставлял налог на землю?
Для чого така інформація? У власності батька тільки квартира
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:24
Ответ дляФруктЕщеТот
Он скорее всего платил налог за землю, на которой дом стоит.
Ні, саме за цю ділянку, в нього в власності тільки квартира
Живчик-счастливчик• 05 марта в 11:24
Хотела спросить, в селе у нас 20 соток , на 10 соток очень давно свекровь сдуру подарила подписала документы женщине которая пьёт, она пару раз садила, теперь земля заросшая она уже 30 лет там ничего не делает
Есть ли возможность, вернуть обратно эту часть земли?
Пацан к успеху шел• 05 марта в 11:25
Ответ дляМольфарочка
До того, что у сельрады должно быть основание для передачи участка на приватизацию.
У соседа- есть, у него граничащий участок и он пишет заявление- в соответствии с законом Украины приватизировать этот.
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:25
Ответ дляПервоклашка Я
Если ваш отец платил земельный налог,то эти четыре сотки у него в аренде официально.
Роз´ясніть будь ласка! Він навіть писав заяву в податкову, що навіть після виходу на пенсію буде платити зем. податок. Як доказати, що оренда офіційна?
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:26
Ответ дляЗапароленое одеяло
Податкова присилала квитанції для сплати, вони ж брали підставу
Первоклашка Я• 05 марта в 11:26
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Очень давно это когда?
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:27
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Мои знакомые продали участок 40 соток за 60 т. Грн
Автор участки не такие дорогие сейчас
По закону Отец ничего не сможет сделать
а хто може претендувати по закону, сусіди, що межують?
Живчик-счастливчик• 05 марта в 11:27
Ответ дляПервоклашка Я
Очень давно это когда?
Где то 30 лет назад,
Я когда узнала в шоке была что она такое сделала, по факту человека бухает и не обрабатывает ничего
Пукимончиг• 05 марта в 11:27
Ответ дляМольфарочка
Ой, мы так заплатили налог за “коммерческую недвижимость”. Налоговая ошиблась. Не было времени разбираться. Такие же получатели квитанций как мы в итоге разобрались и налоговая признала свою ошибку.
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:27
Ответ дляПацан к успеху шел
Подписал, как кто? Как прохожий?
Так вказала організація, що виготовляла документи для приватизації сусіду
Prervana• 05 марта в 11:29
Ответ дляМорская свинка
А до чого ваш коментар про квартири?
К тому, что несмотря на войну, приватизацию делают, лично видела свежие документы. А значит это возможно
Живчик-счастливчик• 05 марта в 11:30
Ответ дляМольфарочка
Я вообще не понимаю как землю раздают,?
В пользование наверное дают, и купить можно наверное
Вообще вам лучше в сельсовет подойти и все узнать
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:30
Ответ дляЦвіпканя
Нічого не зрозуміло.
Розпишіть нормально.

У батька є будинок і у того чоловіка
Ділянки прибудинкові чи окремо?
Вони сусідні, не приватизовані в обох?
Як батько підписував? Він хто?
Яка приватизація, якщо самі пишете, що заборонена?
Не має будинка, живе в квартирі, у того чоловіка є приватизована ділянка. спільна межа 4 м, підписував іншому сусіду для приватизаціі місяць назад , межа 40м, так вказали його в документації. Сусід приватизовував землю під своім будинком.
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:31
Ответ дляПукимончиг
Ничего не понятно. На основании чего он платил земельный налог? Он арендовал у сельской рады, если участок не в частной собственности? Каким образом вообще вы стали пользоваться землей? Может у вас все таки есть договор аренды на 50 лет?
Договір був в міській раді, напевно протермінований , але податкова нараховувала земельний податок, і батько платив його
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:31
Ответ дляПацан к успеху шел
Автор, толком напишите, у членов семьи отца есть участок или дом, или сарай в собственности на участке, который граничит со спорным?
НІ
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:32
Ответ дляПацан к успеху шел
Іду зараз в міську раду питати
Пацан к успеху шел• 05 марта в 11:32
Ответ дляМольфарочка
Посмотрите в кадастровом плане.
Вы очень непонятно пишите- отец подписал, что? Сосед свой участок приватизирует? По закону- только один участок можно приватизировать.
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:33
Ответ дляПацан к успеху шел
Це міська земля, до чого тут сільрада? Так виходить, що сусід може всі неприватизовані ділянки навколо приватизувати, навіть без згоди сусідів?
Усміхайлик• 05 марта в 11:34
Ответ дляМольфарочка
Що значить податкова присилала квитанціі? У батька є документи що він взагалі має будь яке відношення до ділянки? Ви перш за все зберіть усі наявні документи, у тому числі чеки про сплату і отримайте нормальну консультація спеціаліста.
Во вже що ви тут пишете - повна ахінея з точки зору землевпрорядкування.
Пацан к успеху шел• 05 марта в 11:34
Ответ дляМольфарочка
Сосед может только один участок приватизировать. А члены его семьи- да, могут соседние
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:34
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Я вообще не понимаю как землю раздают,?
Так іду в міську раду сьогодні, вивчаю всі підводні камені, хочу оформити хоча б для корисування під город, офіційно
Усміхайлик• 05 марта в 11:36
Ответ дляМольфарочка
Тобто для сусіда приватизація працює а для всіх інших ні? Ви хоч перечитуйте що пишете.
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:36
Ответ дляПацан к успеху шел
Посмотрите в кадастровом плане.
Інший сусід , з другої сторони, там межа 40м, не має ніяких притензій, Є 3 сусіди:1 зараз приватизовує 40м що межують , 5 м в того хто претендує, і ще 40 м в сусіда під хатою, який ще не приватизував