Мольфарочка• 05 марта 2025
У батька сусід хоче забрати земельну ділянку, яку він обробляє під город
Не приватизована ділянка 4 сотих, єдиний город в пенсіонера, платив до 2023року земельний податок, має квитанції. Родина обробляє цю ділянку вже 50 років. Проблема в тому, що сусід, що має межу почав шантажем тиснути на батька, щоб той продав, бо і так силою відбере. Земельщик каже, що нові ділянки під час військового стану не приватизовують. Іду зараз питати в міській раді, який вихід. Якщо зараз неможлива приватизація чи можна оформити під садівництво оренду, чи хтось без нашого відома може таки приватизувати цю земельну ділянку
Морская свинка• 05 марта 2025
Ответ дляPrervana
Пошла почитала. Если есть документы на право пользования землей, выданные до 2022 года - то можно подавать на приватизацию. То есть запрет не запрет по сути.
так, можна приватизувати ділянки, які були надані в користування до 1 січня 2022 року, а також ділянки, на яких розташовані об´єкти нерухомого майна.
Живчик-счастливчик• 05 марта 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
А яким чином, якщо нікому приватизувати не можна, ну хіба, як путін, бо я сильніший і мені більше потрібно, ніж тобі.
Я в законах не разбираюсь, получается каждому можно выбрать любую землю и приватизировать? Есть же нюанс правильно
Если ы так просто было то многие бы хватали бы лакомые куски земли и приватизировали, значение все так просто ,
Ответ дляЖивчик-счастливчик
До войны можно было. Сейчас нет. Сейчас можно приватизировать только то, на что и так есть документы о пользовании. А раньше можно было приехать в сильраду и попросить себе свободную землю. Говорю сразу, у меня не получилось, меня оборжали и послали. А приятельница себе выбила, в 15 ум от Киева участок. Приватизировали, провели свет и продали. Строиться там они не стали
Полюю на дрони• 05 марта 2025
Перше що треба поставити то забор. Якщо землю складно в приватну власність, то забор це одразу приватна власність. За порчу майна вже можна подавати в суд на сусіда.
Запароленое одеяло• 05 марта 2025
Ответ дляМольфарочка
Податкова присилала квитанції для сплати, вони ж брали підставу
Яку саме підставу?
Живчик-счастливчик• 05 марта 2025
Ответ дляPrervana
Не знала об этом , наверное после войны землю уже не будут раздавать как раньше
Может ваша знакомая взятку дала...
Получается один может другой нет,
У нас конечно село забитое, но продали соседи дом + летняя кухня, погреб отдельно ,большой участок за 80 т. Грн но там ремонт нужен дома
То конечно пол Киевом купить дорого , в селе копейки
Может ваша знакомая взятку дала...
Получается один может другой нет,
Санька-4b93• 05 марта 2025
Ответ дляПолюю на дрони
А на поставившего забор можно сразу по нескольким статьям подавать - самозахват земли и использование ее по нецелевому назначению, если земля для ведения сельского хозяйства.
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Может ваша знакомая взятку дала...
Получается один может другой нет,
Может ваша знакомая взятку дала...
Получается один может другой нет,
Нет, там был именно принцип получить то, что полагается по закону. Это не про взятки, не тот человек.
Я тоже решила счастья попытать, но в моей сильраде со мной и разговаривать особо не захотели, мол, земли нет. А то, что вы в кадастре видите ’пустое’ - так то хозяева просто в кадастр старые акты не позаносили. То есть на кадастре земля пустая, но на деле у нее есть хозяин
Налогообложу• 05 марта 2025
Ответ дляМорская свинка
Зараз неможлива приватизація, але хтось приватизує. Це як?
І квартири теж не можна?
Полюю на дрони• 05 марта 2025
Ответ дляСанька-4b93
У батька автора ділянка з якимся договором під сільськогосподарство, і споруд наскільки я зрозуміла там нема.
Договір на використання, забор, потім приватизація.
Первоклашка Я• 05 марта 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Лакомых кусочков на всех не хватает.Брошенных домов с земельными участками по умирающим сёлам валом.
Плакулька• 05 марта 2025
Ответ дляМольфарочка
Він хоче викупити по словах земельну ділянку поруч з будинком (до речі батько підписав цій людині місяць тому документи на приватизацію ) і на цю претендує
Ідіть у сільраду зʼясовувати статус тієї ділянки. Як Ваш батько міг щось підписувати, якщо він не має жодних прав на ту землю. І земельний податок незрозуміло за що платив... До речі, гляньте в особистий кабінет платника податків, там має бути ця інформація.
Первоклашка Я• 05 марта 2025
Ответ дляПлакулька
У нього ця земля могла бути в аренді.
Плакулька• 05 марта 2025
Ответ дляПервоклашка Я
У нього ця земля могла бути в аренді.
Могла. Але це треба зʼясувати, як і права орендаря, до речі.
Первоклашка Я• 05 марта 2025
Ответ дляПлакулька
Права і обов´язки орендаря є в договорі.
Плакулька• 05 марта 2025
Ответ дляПервоклашка Я
У людей нема жодних документів. Вони просто обробляли ту ділянку 50 років)
Первоклашка Я• 05 марта 2025
Ответ дляПлакулька
Чому нема?Автор писала,що має план ділянки.На основі чого вона його отримала?
Мольфарочка
• 05 марта 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Автор, толком напишите, у членов семьи отца есть участок или дом, или сарай в собственности на участке, который граничит со спорным?
ні, так ще дідусеві дали в користування між іншими будинками, дідусева хата на тій же вулиці за 500 м
Пацан к успеху шел• 05 марта 2025
Ответ дляМольфарочка
Здесь- на усмотрение рады. Совет- попросите секретаря грамотно составить заявление и на ближайшие сборы, чтобы внесла на голосование ваше заявление( от отца). Не затягивайте. Укажите, что за годы пользования отец значительно улучшил участок- удобрял, укреплял.
40каградусная• 05 марта 2025
Ответ дляМольфарочка
Так іду в міську раду сьогодні, вивчаю всі підводні камені, хочу оформити хоча б для корисування під город, офіційно
у вас і з ’надводними’ повний хаос
платив...за що платив
Мольфарочка
• 05 марта 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Сьогодні зробила
Живчик-счастливчик• 05 марта 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Так как многие хотят под застройку дома, а эти участки только как огород можно использовать
Усміхайлик• 05 марта 2025
Ответ дляПолюю на дрони
’то забор це одразу приватна власність.’ - оце поворот!!! Піду ділянку в центрі міста обнесу забором та продам забудовникам за мільйони.
Полюю на дрони• 05 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Ви забудовникам забор продавати зібрались? Перше, забор то матеріальна цінність сам по собі. У автора є дозвіл на аренду ділянки. Забор, щоб сусід не почав на тій землі вести хоздіяльність, бо тоді сусіду буде легше відсудити ту ділянку. У нас так сусіди судились. Один з сусідів хапнув кусок территорії що була без забору.
Усміхайлик• 05 марта 2025
Ответ дляПолюю на дрони
Я навіть коментувати вашу єресь не буду.
Полюю на дрони• 05 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
Та краще б було щоб ви прокоментували.
Мольфарочка
• 05 марта 2025
Ответ для40каградусная
у вас і з ’надводними’ повний хаос
платив...за що платив
Земельний податок, квитанція на оплату приходила з податкової, згідно чого - старий договір в міській раді, по факту його не має
Неместная Я• 06 марта 2025
Ответ дляМорская свинка
На якій підставі ’родина обробляє ділянку’ 50 років?
Это называется самозахват, автор скромно не упомянула.