Мольфарочка• 05 марта в 11:01

У батька сусід хоче забрати земельну ділянку, яку він обробляє під город

Не приватизована ділянка 4 сотих, єдиний город в пенсіонера, платив до 2023року земельний податок, має квитанції. Родина обробляє цю ділянку вже 50 років. Проблема в тому, що сусід, що має межу почав шантажем тиснути на батька, щоб той продав, бо і так силою відбере. Земельщик каже, що нові ділянки під час військового стану не приватизовують. Іду зараз питати в міській раді, який вихід. Якщо зараз неможлива приватизація чи можна оформити під садівництво оренду, чи хтось без нашого відома може таки приватизувати цю земельну ділянку
Пацан к успеху шел• 05 марта в 11:36
Ответ дляМольфарочка
Так іду в міську раду сьогодні, вивчаю всі підводні камені, хочу оформити хоча б для корисування під город, офіційно
Заявление от отца сразу регистрируйте на приватизацию. Основание- фактическое пользование с 19... года и копии квитанций.
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:37
Ответ дляУсміхайлик
Що значить податкова присилала квитанціі? У батька є документи що він взагалі має будь яке відношення до ділянки? Ви перш за все зберіть усі наявні документи, у тому числі чеки про сплату і отримайте нормальну консультація спеціаліста.
Во вже що ви тут пишете - повна ахінея з точки зору землевпрорядкування.
Так іду з чеками і планом зем. ділянки в міську раду, тому тут і питаю.
Усміхайлик• 05 марта в 11:38
Ответ дляМольфарочка
А договір на який ссилалася податкова маєте? Почніть з нього.
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:38
Ответ дляУсміхайлик
Тобто для сусіда приватизація працює а для всіх інших ні? Ви хоч перечитуйте що пишете.
Під будинок приватизовувалась ділянка, не як нова
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:39
Ответ дляПацан к успеху шел
Дякую, іду з документами в міську раду, квитанціі додам
Усміхайлик• 05 марта в 11:39
Ответ дляМольфарочка
Різниці немає. Процедура саме приватизаціі усюди однакова.
Живчик-счастливчик• 05 марта в 11:39
Ответ дляМольфарочка
Вас очень хитрый сосед, что за документ дал подписать вашему отцу это ещё вопрос
Учите отца никогда ничего не подписывать, никогда
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:39
Ответ дляУсміхайлик
вони мені цей договір не видавали
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:40
Ответ дляЖивчик-счастливчик
З тим сусідом проблем не має, він там живе давно
Живчик-счастливчик• 05 марта в 11:42
Ответ дляМольфарочка
Ну как не хитры, если хочет увести участок) много земли не бывает
автор Мольфарочка • 05 марта в 11:42
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не цей сусід , є 3 сусіди, вище описала, більше 10 сотих під будинок не може приватизувати
Усміхайлик• 05 марта в 11:43
Ответ дляМольфарочка
вони мені цей договір не видавали
Так він має бути у вас. Може у вашій міськ раді у архіві. Податкова ссилалася на документ котрий і є підставою для користування. Отже і ви можете ссилатися на нього подаючись на приватизацію. А ще треба зʼясувати чи не використанне вашим батьком у минулому право на приватизацію землі, але тут не впевнена може вносили зміни, раніше наче були обмеження по площі.
LediBlac• 05 марта в 11:45
Ответ дляЦвіпканя
Якщо приватизація заборонена, як сусід приватизує?
Я так поняла сосед планирует ’приХватизировать’🤔
Первоклашка Я• 05 марта в 11:46
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Где то 30 лет назад,
Я когда узнала в шоке была что она такое сделала, по факту человека бухает и не обрабатывает ничего
Тридцать лет назад у вашей свекрови уже была приватизирована земля?Сомнительно
ЛюблюДевчонок• 05 марта в 11:47
Ответ дляПервоклашка Я
Чому? З 92 ж приватизація.
Первоклашка Я• 05 марта в 11:51
Ответ дляЛюблюДевчонок
Чому? З 92 ж приватизація.
Оно то так.Но фактически она началась в конце девяностых
ЛюблюДевчонок• 05 марта в 11:51
Ответ дляПервоклашка Я
Не знаю де що фактично, ми в 94 вже приватизували квартиру.
Первоклашка Я• 05 марта в 11:53
Ответ дляМольфарочка
О,у вас план є.На основі чого його вам видали?
Морская свинка• 05 марта в 11:55
Ответ дляPrervana
К тому, что несмотря на войну, приватизацию делают, лично видела свежие документы. А значит это возможно
приватизацію землі?
Морская свинка• 05 марта в 11:56
Ответ дляМольфарочка
як ви вивчаєте камені?
Морская свинка• 05 марта в 11:57
Ответ дляЛюблюДевчонок
Чому? З 92 ж приватизація.
приватизація житла
автор Мольфарочка • 05 марта в 12:00
Ответ дляУсміхайлик
Дякую, точно не приватизовував, тільки він напевно протерміновай, хоча податкова і нараховувала зем. податок
автор Мольфарочка • 05 марта в 12:00
Ответ дляLediBlac
саме так, гроші є , 4 ділянки вже приватизував
Prervana• 05 марта в 12:00
Ответ дляМорская свинка
приватизацію землі?
Если квартиры можно, то и землю можно. Суть в самом процессе ведь, а не в объекте приватизации. Если нельзя выводить в частную собственность - то нельзя ни квартиру, ни землю, ни гараж. А если можно - то можно и квартиру, и землю, и гараж
Фоточки нема• 05 марта в 12:01
Ответ дляМольфарочка
Оплачує земельний податок і обробляє
Земельний податок сплачується виключно за землю, що є у власності. Ви плутаєте з якимись іншими платежами, напевно.
ЛюблюДевчонок• 05 марта в 12:01
Ответ дляМорская свинка
приватизація житла
А земля пізніше? Дякую, за землю я не знала.
Морская свинка• 05 марта в 12:02
Ответ дляPrervana
суть в тому, що земельні правовідносини та житлові - це різні галузі права і регулюються різними нормативами
Морская свинка• 05 марта в 12:05
Ответ дляЛюблюДевчонок
ні, формально земля не пізніше, але це регулювалось іншим документом, зокрема, Декретом КМУ №15-92 «Про приватизацію земельних ділянок», приватизації житлового фонду це не стосується, там свій закон.
Не виправдовуюсь• 05 марта в 12:06
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Если у отца нет вообще никаких документов на него то конечно может забрать любой
А яким чином, якщо нікому приватизувати не можна, ну хіба, як путін, бо я сильніший і мені більше потрібно, ніж тобі.
Prervana• 05 марта в 12:06
Ответ дляМорская свинка
Пошла почитала. Если есть документы на право пользования землей, выданные до 2022 года - то можно подавать на приватизацию. То есть запрет не запрет по сути.