Ніка Найз• 05 марта 2025

Повістки тим, хто виїхав за кордон

Мобілізація тих, хто виїхав за кордон, як не потрапити на штраф та у розшук
Якщо військовозобов´язаному громадянину, який на законних підставах виїхав за кордон і перебуває там, на українську адресу надходять повістки від ТЦК, він має направити до центру комплектування заяву про поважну причину неможливості з´явитися до ТЦК. При цьому слід підтвердити факт перебування за межами України. Про це повідомляє «Стіна» з посиланням на портал "Юристі.UA".

Play Video

Частина військовозобов´язаних громадян із тих чи інших причин перебувають за кордоном — а за їхніми українськими адресами можуть надходити повістки. Юристи пояснили, що робити українцям за кордоном у такій ситуації.

"Перше, що потрібно зробити військовозобов´язаному - це направити в ТЦК заяву, в якій необхідно зазначити, що у зв´язку зі знаходженням за кордоном, тобто з поважної причини, він не має можливості з´явитися до ТЦК за порядком", - підкреслив адвокат Юрій Айвазян.

Також він зазначив, що до такої заяви слід обов´язково додати документи, що підтверджують факт проживання за кордоном.

Крім того, додав Айвазян, для успішного завершення цієї історії з порядком денним необхідно, щоб громадянин перебував за кордоном під час війни легально.

"Також необхідно звернути увагу керівника ТЦК на те, що Ви вчасно оновили дані та на законних підставах поїхали за кордон", - пояснив юрист.

Нещодавно ми розповідали, тепер ВЛК просто так не пройти навіть із повісткою від ТЦК.
-sofi-• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Ад начнется когда закончится оружие союзников Украины!
Аа, т.е то что было этой ночью в Одессе это ещё лайт?
Касабланка8888• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
На штрафе все не заканчивается, пора бы уже знать. Или почитайте нормативную базу на эту тему.
Та шо там читать!
Карты у них местные, недвижимости нет.
Думайте!
автор Ніка Найз • 05 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Зачем мне ваша база?
Потому что Вы оперируете домыслами бабушек возле подъезда!
Касабланка8888• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Со студента тоже можно снять отсрочку
Можно и женщин на учет ставить!
Со студентов старше 25-30 лет как раз и могут снять отсрочку, если война вскоре не закончится.
Ола15К• 05 марта 2025
Ответ дляFashion4
Когда ж этот ад на нашей земле закончится?
Он только начинается.
автор Ніка Найз • 05 марта 2025
Ответ для-sofi-
Это просто хлопушки которые мешают спать!
автор Ніка Найз • 05 марта 2025
Ответ дляКасабланка8888
Вскоре скорее всего уже не планируется к сожалению...
Antiprom• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Со студента тоже можно снять отсрочку
Можно и женщин на учет ставить!
А хто буде на цій території жити після закінчення війни?тобто я так розумію, на вашу думку, ціль цієї війни більше українців знищити?
автор Ніка Найз • 05 марта 2025
Ответ дляОла15К
Он только начинается.
+100
автор Ніка Найз • 05 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Крепкие мужчины из Бангладеш!
Antiprom• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Крепкие мужчины из Бангладеш!
Так може просто відкрити кордони і я вам даю 99%, що всі, хто не має відстрочки чи броні самі з´їдуть звідси і ніколи не повернуться, нащо їх вбивати?
автор Ніка Найз • 05 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Так может сразу дать кацапне убить всех украинцев? зачем защищать страну и людей?
Касабланка8888• 05 марта 2025
Ответ дляAntiprom
С отсрочками и бронями тоже поедут, поскольку у нас новый день - новый закон.
Olvia1987• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Поживём увидим,кто бабушка
Antiprom• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Ми повернулись в ту точку звідки стартували: коеф народж 0.9 дитини, смертність перевишує народж в Україні, ніде в світі не має таких поганних показників, нація вже зараз вимирає, нащо продовжувати вбивати українці, що що?
автор Ніка Найз • 05 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Поживём увидим,кто бабушка
Это та, которая не умеет работать с информацией, а верит только слухам!
Olvia1987• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Вы же сами написали,что для крепких мужчин из Бангладеш.
Antiprom• 05 марта 2025
Ответ дляКасабланка8888
Ну силоки та депутати не поїдуть, де ще можна тирити бабло і нічого за це тобі не буде? І там вони нах нікому не треба..
Antiprom• 05 марта 2025
Силоки= силовики
Olvia1987• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
А та,которая тут спамит сутками,а потом неделями в бане прохлаждается,кто?
Касабланка8888• 05 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Я про звичайних людей писала, Ви ж розумієте. І без людей вони ніхто.
Olvia1987• 05 марта 2025
Ответ дляAntiprom
А кто их защищать будет,если все остальные введут?
Antiprom• 05 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Ну хіба що це..але я думаю, що ті швидко з росіянами співпрацювати почнуть
Еленнн• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
6 млн мужиков в Украине! Трамп лучше знает!
А причому тут Трамп? У нас свої слуги народу, їм видніше.
Olvia1987• 05 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Співпрацювати это делиться награбленным?Потому как россияне их слезам не поверят.
Aesonne• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Ну допустим тем мужчинам, которых ты хочешь загнать на фронт пофигу будешь ты жить или не будешь, это ж взаимно, понимаешь?
Павела• 05 марта 2025
Ответ дляКасабланка8888
Так они не будут платить эти штрафы, - о чем вы!
Насправді хорошого мало. Якщо за неоновлення даних міг бути тільки один штраф, то повістки і відповідно штрафи за неявку клепати можуть хоч щомісяця. Один штраф 17-25, при несплаті подвоюється. Можна накопичити чималий борг, з усіма наслідками. І, як вище писали людина навіть може бути не в курсі чи є їй повістка. Повістки надсилають, як тцк по місцю реєстрації, так і з Києва з МО. Часто рандомно, навіть тим, хто має бронь, відстрочку і т.п. Але якщо не з´явитись, то штраф випишуть.
автор Ніка Найз • 05 марта 2025
Ответ дляПавела
Ну не каждую неделю. Справедливости ради надо сказать что на судебное решение нужно три месяца, но тоже не очень приятно получать каждые три месяца штрафы по 17, а то и по 25 тыс.
Da.Da• 05 марта 2025
Народ, давайте поспособствуем тому, чтобы эту провокаторшу забанили навсегда или, как минимум, надолго.
Поля Дяченко• 05 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...