Мобілізація тих, хто виїхав за кордон, як не потрапити на штраф та у розшук
Якщо військовозобов´язаному громадянину, який на законних підставах виїхав за кордон і перебуває там, на українську адресу надходять повістки від ТЦК, він має направити до центру комплектування заяву про поважну причину неможливості з´явитися до ТЦК. При цьому слід підтвердити факт перебування за межами України. Про це повідомляє «Стіна» з посиланням на портал "Юристі.UA".
Play Video
Частина військовозобов´язаних громадян із тих чи інших причин перебувають за кордоном — а за їхніми українськими адресами можуть надходити повістки. Юристи пояснили, що робити українцям за кордоном у такій ситуації.
"Перше, що потрібно зробити військовозобов´язаному - це направити в ТЦК заяву, в якій необхідно зазначити, що у зв´язку зі знаходженням за кордоном, тобто з поважної причини, він не має можливості з´явитися до ТЦК за порядком", - підкреслив адвокат Юрій Айвазян.
Також він зазначив, що до такої заяви слід обов´язково додати документи, що підтверджують факт проживання за кордоном.
Крім того, додав Айвазян, для успішного завершення цієї історії з порядком денним необхідно, щоб громадянин перебував за кордоном під час війни легально.
"Також необхідно звернути увагу керівника ТЦК на те, що Ви вчасно оновили дані та на законних підставах поїхали за кордон", - пояснив юрист.
Нещодавно ми розповідали, тепер ВЛК просто так не пройти навіть із повісткою від ТЦК.
Play Video
Касабланка8888• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
На штрафе все не заканчивается, пора бы уже знать. Или почитайте нормативную базу на эту тему.
Та шо там читать!
Карты у них местные, недвижимости нет.
Думайте!
Карты у них местные, недвижимости нет.
Думайте!
Касабланка8888• 05 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Со студента тоже можно снять отсрочку
Можно и женщин на учет ставить!
Со студентов старше 25-30 лет как раз и могут снять отсрочку, если война вскоре не закончится.
Касабланка8888• 05 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Так може просто відкрити кордони і я вам даю 99%, що всі, хто не має відстрочки чи броні самі з´їдуть звідси і ніколи не повернуться, нащо їх вбивати?
С отсрочками и бронями тоже поедут, поскольку у нас новый день - новый закон.
Ответ дляНіка Найз
Так может сразу дать кацапне убить всех украинцев? зачем защищать страну и людей?
Ми повернулись в ту точку звідки стартували: коеф народж 0.9 дитини, смертність перевишує народж в Україні, ніде в світі не має таких поганних показників, нація вже зараз вимирає, нащо продовжувати вбивати українці, що що?
Касабланка8888• 05 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Ну силоки та депутати не поїдуть, де ще можна тирити бабло і нічого за це тобі не буде? І там вони нах нікому не треба..
Я про звичайних людей писала, Ви ж розумієте. І без людей вони ніхто.
Ответ дляКасабланка8888
Так они не будут платить эти штрафы, - о чем вы!
Насправді хорошого мало. Якщо за неоновлення даних міг бути тільки один штраф, то повістки і відповідно штрафи за неявку клепати можуть хоч щомісяця. Один штраф 17-25, при несплаті подвоюється. Можна накопичити чималий борг, з усіма наслідками. І, як вище писали людина навіть може бути не в курсі чи є їй повістка. Повістки надсилають, як тцк по місцю реєстрації, так і з Києва з МО. Часто рандомно, навіть тим, хто має бронь, відстрочку і т.п. Але якщо не з´явитись, то штраф випишуть.
Ответ дляПавела
Ну не каждую неделю. Справедливости ради надо сказать что на судебное решение нужно три месяца, но тоже не очень приятно получать каждые три месяца штрафы по 17, а то и по 25 тыс.