Ніка Найз• 05 марта в 11:54

Повістки тим, хто виїхав за кордон

Мобілізація тих, хто виїхав за кордон, як не потрапити на штраф та у розшук
Якщо військовозобов´язаному громадянину, який на законних підставах виїхав за кордон і перебуває там, на українську адресу надходять повістки від ТЦК, він має направити до центру комплектування заяву про поважну причину неможливості з´явитися до ТЦК. При цьому слід підтвердити факт перебування за межами України. Про це повідомляє «Стіна» з посиланням на портал "Юристі.UA".

Play Video

Частина військовозобов´язаних громадян із тих чи інших причин перебувають за кордоном — а за їхніми українськими адресами можуть надходити повістки. Юристи пояснили, що робити українцям за кордоном у такій ситуації.

"Перше, що потрібно зробити військовозобов´язаному - це направити в ТЦК заяву, в якій необхідно зазначити, що у зв´язку зі знаходженням за кордоном, тобто з поважної причини, він не має можливості з´явитися до ТЦК за порядком", - підкреслив адвокат Юрій Айвазян.

Також він зазначив, що до такої заяви слід обов´язково додати документи, що підтверджують факт проживання за кордоном.

Крім того, додав Айвазян, для успішного завершення цієї історії з порядком денним необхідно, щоб громадянин перебував за кордоном під час війни легально.

"Також необхідно звернути увагу керівника ТЦК на те, що Ви вчасно оновили дані та на законних підставах поїхали за кордон", - пояснив юрист.

Нещодавно ми розповідали, тепер ВЛК просто так не пройти навіть із повісткою від ТЦК.
Касабланка8888• 05 марта в 13:31
Ответ дляПавела
Насправді хорошого мало. Якщо за неоновлення даних міг бути тільки один штраф, то повістки і відповідно штрафи за неявку клепати можуть хоч щомісяця. Один штраф 17-25, при несплаті подвоюється. Можна накопичити чималий борг, з усіма наслідками. І, як вище писали людина навіть може бути не в курсі чи є їй повістка. Повістки надсилають, як тцк по місцю реєстрації, так і з Києва з МО. Часто рандомно, навіть тим, хто має бронь, відстрочку і т.п. Але якщо не з´явитись, то штраф випишуть.
Я не кажу, що це добре. Але я думаю, що ті чоловіки не будуть сплачувати штрафи та й усе.
автор Ніка Найз • 05 марта в 13:32
Ответ дляКасабланка8888
Значит будут последствия согласно ст 336 УК Украины!
Касабланка8888• 05 марта в 13:34
Ответ дляНіка Найз
Вот сначала прочитайте, что там написано.
Павела• 05 марта в 13:35
Ответ дляКасабланка8888
Їх всеодно прийдеться сплатити рано чи пізно, ну хіба що людина зовсім під нуль в Україні і повертатись 💯 не буде. Але життя непередбачуване, все ж краще не мати проблем. Але руки викручують по макс. Ну і сподіватись на удачу, що пронесе і не буде так багато повісток на одну людину. Але є знайомий, якому вже 2 повістки і + за неоновлення даних постанова. Це протягом останніх півроку. Тут як пощастить(
автор Ніка Найз • 05 марта в 13:36
Ответ дляКасабланка8888
Я прекрасно знаю эту статью потому что военнообязанная!
автор Ніка Найз • 05 марта в 13:38
Ответ дляПавела
Теперь каждое действие в ТЦК заносится в Оберег, так что надеяться ’что бумажка потеряется’ уже глупо...
Касабланка8888• 05 марта в 14:07
Ответ дляНіка Найз
Ну так скажите, какие меры воздействия на военнообязанного, который не платит штрафы, не имеет банковских карт и недвижимости?
Teonaa• 05 марта в 15:43
Ответ дляНіка Найз
Та стуліть д Ви вже свого паґаного

шо шо
Писка, що ж ще
автор Ніка Найз • 05 марта в 15:47
Ответ дляTeonaa
Писка, що ж ще
Треба ще щось
Teonaa• 05 марта в 16:00
Ответ дляНіка Найз
Треба ще щось
Більше у Вас нічого не працює