Ку-кусик• 05 марта в 13:48
Є тут ті, що хворіють на біполярний розлад ?
Як ви живете , лікування, побут, сімʼя?
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 марта в 13:50
Ответ дляКу-кусик
Не смійтесь
Я з таким діагнозом, проте сумнівним
Ку-кусик
• 05 марта в 13:51
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я з таким діагнозом, проте сумнівним
Як ви справляєтесь ?
Слоник-тоник• 05 марта в 14:00
Ответ дляСекретница
Мій бувший чоловік на таке хворіє
Без ліків повна біда
Я проявлялась хвороба?
Розкажіть будь ласка
КротоТо• 05 марта в 14:07
Маня сейчас прийдет, расскажет. Но ей терапия не помогает обычная. Особенно весна-осень
Кидстаффовка• 05 марта в 14:14
Ответ дляСлоник-тоник
Я проявлялась хвороба?
Розкажіть будь ласка
У подруги моєї тітки такий діагноз. Ходить до сільради й співає Чорнобривці насіяла мати, аж поки звідти не зателефонують і не попросять забрати її. На лікування везуть примусово. Доплачують санітарам, щоб вони сказали, що вони з приймальні Зеленського і Володимир Олександрович особисто їх запросив на зустріч. Тільки тоді бере сумочку, паспорт і їде
Секретница• 05 марта в 14:26
Ответ дляКидстаффовка
Ну це вже не зовсім біполярний розлад
Є ще щось в неї скоріш всього
Слоник-тоник• 05 марта в 14:29
Ответ дляПищалка
На трапмона посмотрите, самый наглядный пример биополярки
Так! Яскравий приклад)
Секретница• 05 марта в 14:32
Ответ дляСлоник-тоник
Я проявлялась хвороба?
Розкажіть будь ласка
Ну на перший погляд повністю здорова адекватна людина
Але є але
Наступає період, коли він ну прямо загорається якоюсь ідеєю. Вона провальна на 1000 %, але він все одно в неї лізе. Бере кредити. Проходить декілька місяців, все іде в тарарам, але є великі борги. Наступає період депресії.
І от такі періоди чередуються і проміжки нормального життя скорочуються від декількох років до пару місяців
Але є але
Слоник-тоник• 05 марта в 14:33
Ответ дляСекретница
Але є але
Оце жесть(((
Ку-кусик
• 05 марта в 14:34
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Які у вас симптоми?
Депресивна фаза і період піднесення , коли хочеться жити. Мені поставили недавно .Часта зміна настрою , я втомилась сама від себе , це дуже заважає жити нормально
Секретница• 05 марта в 14:37
Ответ дляСлоник-тоник
Оце жесть(((
Так
Тому це бувший мій чоловік
Проявлятися воно в нього почало десь в 35 років
До того були заскоки звичайно, але не такі явні
Тому це бувший мій чоловік
Ку-кусик
• 05 марта в 14:38
Ответ дляСекретница
Так
Тому це бувший мій чоловік
Хто зараз з вашим чоловіком ?
Секретница• 05 марта в 14:38
Ответ дляКу-кусик
Ліки приймаєте?
Без них навряд чи зможете нормально жити
Секретница• 05 марта в 14:39
Ответ дляКу-кусик
Хто зараз з вашим чоловіком ?
Мама з татом його
Я втомилася його тягти і віддавати борги
Секретница• 05 марта в 14:40
Ответ дляMarmu
у мене циклотимія (така міні біполярка). це жах, настрій скачить по 300 разів на день. п´ю нейролептик, сиджу на кето - це трохи допомогло. гроші трачу бездумно, це просто жах, скільки я протратила((( не одружена, не уявляю, як у цей хаос ще чоловіка-дітей добавити
О, гроші це мабуть проблема всіх з біполярним розладом
Ку-кусик
• 05 марта в 14:41
Ответ дляСекретница
Ліки приймаєте?
Зараз ні 😭на них погано і з ними також 🫣у мене були суїцидні думки , навʼязливі думки …
Секретница• 05 марта в 14:41
Ответ дляКу-кусик
Значить треба шукати ті, які вам підійдуть
Це деякий час, але треба
Ку-кусик
• 05 марта в 14:42
Ответ дляMarmu
Як ви справляєтесь з побутом ? З депресивними станами? Як давно маєте діагноз і скільки приймаєте лікування
Ответ дляСекретница
ага. зараз у мене борг у мою місячну зп (яка не сама маленька), живу на зйомі. і все одно хочу купувати шмотки-косметику (при цьому не хочу нікуди виходити здому). Таке якесь враження, наче кілька особистостей сидить і рулить)
Ку-кусик
• 05 марта в 14:42
Ответ дляСекретница
Це деякий час, але треба
Їх небагато , зовсім небагато . Літій і вальпрокрм я не готова приймати.
Секретница• 05 марта в 14:43
Ответ дляMarmu
Ну борг в місячну зп це поки ще не багато
Мій бувший останній раз наробив боргів за декілька місяців у майже півтора млн грн
Путающаяся• 05 марта в 14:43
Ответ дляКидстаффовка
Ви описали інше захворювання, а аввтор питав про біполярний розлад