Vaselyna• 05 марта 2025

Лікування флюсу у дитини

Добрий вечір, порадьте , будь ласка, може хто з таким стикався. Сьогодні дитині, 7 років, зняли пломбу і почистили зубні канали через те, що там флюс. Був лише жовтий кружечок на десні. Через дві години після прийому Десна дуже розпухла. Подзвонила лікарю, вона каже, щоб давала антибіотик і нічого більше не пояснювала. Так от питання: чи могло воно так розпухнути від того, що там сильно ковирялись, і можливо, до ранку набряк спаде? Чому питаю, бо 2 місяці тому дитина вже приймала антибіотик, і не хочеться так часто його давати. До того ж, якщо флюс не пройде, то доведеться видаляти зуб...а це знову антибіотик...
автор Vaselyna • 17 марта 2025
Ответ дляНатусик_13
Автор, що у дитини з зубом, вилікували? Чи видалили ? У дитини також флюс, також над четвіркою верхньою. Це вже вдруге. Перший раз був над пятіркою, її видалили
Добрий вечір, чистили канали, поставили тимчасову пломбу, потім , спочатку запломбували постійною пломбою лише канали, а зверху поставили тимчасову. Це щоб подивитися чи не буде знову флюс з´являтися. Сьогодні поставили постійну. Перед цим зробили прицільний знімок, щоб переконатися чи варто взагалі починати лікувати.
автор Vaselyna • 17 марта 2025
А взагалі, в сина теж довелося знизу один видалити цим літом через постійний флюс. Тепер лікуємо ще один зверху, тільки зліва, теж через флюс. Лікар сказала, що це досить часте явище з молочними зубами. Ой, сподіваюся, що пролікуємо і все буде добре, бо дитині ще лише буде 8, і видаляти ці зуби ще рано
Натусик_13• 17 марта 2025
Ответ дляVaselyna
Ми сходили до ще одного лікаря, нам зробили знімок і сказали, що запалення між постійним і молочним зубом, через те , що зуб росте і йде травмування мягких частин. Щось їй вкололи а той
флюс і він зник . Сказали мазати маззю, якщо знов почне вилазити . І сказали,якщо не болить зуб, десна, не розпуха щока, то в 90 відсотках випадків воно саме пройде. Тепер жалію, що п´ятірку видалили((
Натусик_13• 17 марта 2025
Ответ дляVaselyna
Моїй ще і 7 нема . Вже так замучились з цими флюсами