Лялькодзьоб• 06 марта в 10:44
Румунська тяга - я правильно роблю?
Коли опускаюся і відвожу таз назад, ззаду на ногах в стегнах відчуття розтягнення і поколювання м´язів. Саме у стегнах найбільше.
Лялькодзьоб
• 06 марта в 10:48
Ответ дляVadusya
Мають ще буи відчуття у великих сідничних м,язах
Є, але менші. Щось не так роблю? Може вага маленька?
Лялькодзьоб
• 06 марта в 10:56
Ответ дляVadusya
Приблизно так і має бути. Пробуйте чуть міняти кут наклону,прислухатися до відчуттів у м,язах
Дуже дякую
курасаны• 06 марта в 11:06
Подробный разбор
От себя скажу, что мне важно положение стоп. У меня носки чуть разведены, в моем случае это лучше. Вы должны попробовать под себя технику, с учетом исключения типичных ошибок
Жирафовое варьенье• 06 марта в 11:15
Для румынской тяги нужен очень хороший вес и концентрация . Ну и это не ягодично доминантное упражнение.
Лялькодзьоб
• 06 марта в 11:16
Ответ дляЖирафовое варьенье
А на що більше націлена руминська тяга?
Жирафовое варьенье• 06 марта в 11:18
Ответ дляЛялькодзьоб
А на що більше націлена руминська тяга?
Основное - задняя поверхность бедра, дополнительно - ягодичная и поясница
Лялькодзьоб
• 07 марта в 07:26
Мабуть все-таки робила правильно, сьогодні дупа болить. Ще додала болгарський присід