Ірина М87• 27 февраля в 22:40

Крутять ноги і слабість в м´язах

Доброго вечора,маю таку проблемку,що часто буває що болять,крутять ноги особливо нижче кісточки і в м´язах під колінами слабість,відповідно важко ходити,до кого звернутися з таким питанням,може хтось знає? Ревмопроби здавала,все добре
Файна_зупка• 27 февраля в 22:41
Флеболог может вены.
Есть у вас варикоз?
автор Ірина М87 • 27 февраля в 22:41
Ответ дляФайна_зупка
Флеболог может вены.
Есть у вас варикоз?
Варикозу немає
Куда ж без меня• 27 февраля в 22:42
Магний на ночь пить
Файна_зупка• 27 февраля в 22:43
Ответ дляІрина М87
Варикозу немає
Целый день на ногах? Смотря ещё какая работа
автор Ірина М87 • 27 февраля в 22:46
Ответ дляФайна_зупка
Ні,я зараз в декреті,але така проблема з ногами вже дуже давно,вирішила зкимось проконсультуватися і знайти лікаря по цьому питанні
Советчица Года• 27 февраля в 22:51
Можливо, плоскостопість. Є початкові стадії, що ви самі візуально і не помітите, але симптоми вже дає. Часом не після вагітності почало турбувати?
Їжак в панчохах• 27 февраля в 22:54
Попробуйте масаж м*язів поробити собі і стоп.
По хв 10,хоча би.
Можете використати ялівцеву олію,зірочку
HelterSkelter29• 28 февраля в 01:43
Калий и магний попейте