lilu1990• 06 марта 2025

Справедливий мир брехливої Європи

Макрон буде пів року колотитись зі своїм парламентом і генштабом - чи ядерна зброя Франції може бути гарантією для всієї Європи, чи посилати війська на лбз в Україну чи не посилати, бо 60 відсотків особового складу проти... Урсула розказує про виділення коштів, яке постійно блокується то одним, то другим. Норвегія затіхарилась з кубишкою грошей, зароблених на війні. У мерца самого куча проблем в автомобілебудуванні і впк. Але вони хочуть справедливого миру для України на вигідних позиціях.

Це шо значить? Ми далі воюєм поки ви там просинаєтесь зі спячки, шо ніхто ваші д-пи з Америки не прикриє? І в цей же час будете купляти в росії ресурси на 22 млрд шоб не загнутись від власної величі?

Я тут трампа навіть трохи розумію. Усі хочуть гідності за їх рахунок. І за наш рахунок. Та і всередині країни таких багато - ти Вася воюй, я на потоках посиджу. Я хоть Петю і Юлю не люблю, але від любві до ненависті і навпаки...
LudaSHS• 06 марта 2025
Ответ дляIn limbo
Зараз я можу допустити все. І «дійти до столиці», як ви розумієте, не таке щось ефемерне. Не через лінію фронту. Під столицею вони вже топталися, як памʼятаєте. Втрата державності зараз знову на повістці дня.
Десь так, політичну перемогу Україна отримала в 2022, але це не переросло в стратегічну, і маємо такий 2025 рік. Формула ’ існування держави на мапі світу і проживання на цих територіях українців’ все ж таки поки діє. Навіть в втратою 18/20% територій. Хоча саме зараз дуже великі ризики. Дуже високі, при цій Адміністрації Сша.
In limbo• 06 марта 2025
Історія вчить Україну, що угоди, які стосуються безпеки й гарантій, що підписані з Москвою і з Вашингтоном - не коштують і паперу, на якому вони підписані.
Ці країни завжди розв´язують війни проти слабших і менших, користуючись своєю силою в порушення міжнародних норм та правил, вони завжди стрибають на тих, хто на їх думку нездатний довго опиратись. Але якщо вони отримують гідну відсіч, то відступають. Звісно, найбільші й споконвічні вороги для нас - це східні ординці, що постійно сунуть з наших східних кордонів. Натомість США ніколи не були справжніми друзями, бо завжди переслідували власні інтереси та порушували свої обіцянки Україні у найскладніші для неї часи. Вони не зацікавлені, щоб ми перемогли східних ординців, а бажають, щоб і ми, і росіяни слабшали однаково і пропорційно стікали кров´ю, щоб російська загроза продовжувала нависати над Європою, а Америка отримувала з цього надприбутки.
І поки Європа не зрозуміє, що слідом за українцями на заклання підуть вони і США кине та підставить їх у найскрутніший час, доти війна буде продовжуватись. Європа разом з Україною має стати сильною і єдиною, має зламати цю парадигму, в якій США ніколи не виконає своїх обіцянок у разі потреби застосувати 5 статтю НАТО і тому сподіватись на їх захист від Росії марно. США якщо і вступить у Третю світову війну повноцінно, то тільки на боці переможця і перед її завершенням, до того часу вони будуть тягнути гуму і грати за обидва табори. Наприклад, вони досі не перекрили росіянам можливість отримувати сучасні американські компоненти для виготовлення ракет і дронів, вони досі дозволяють росіянам отримувати все, що їм потрібно для продовження агресивної війни.
Тому Трамп лише зробив більш явною і помітною подвійну гру, яку ведуть США весь час, який триває ця 11 річна війна.
Можна отримувати від США їх допомогу, але не потрібно її переоцінювати та вважати ’дружньою’. У США немає друзів - тільки власні інтереси та бізнес. А ’захист демократії ’ - це їх вигаданий привід, під яким зручно бомбити бородачів у сандалях, але він розсипається, коли справді демократичні цінності і свободи потребують захисту.

@InformNapalm
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляlyudai
Удалено администрацией...
Там нет главного
Какая мразь надоумила кацапский скот лезть убивать украинцев
Ок.майданы.хераны это внутреннее наше
Что с бородаями .гивями.моторылами.северными ветрами и росгвардией в парадке со скудомным кацапским отребьем.
И когда до кацапов дойдет.что нужно перестать убивать украинских воюющих и мирняк
In limbo• 06 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Ми ж всі розуміємо, що Європа та США змирилися б з втратою України, як суверенної держави. Так, комусь було б сумно. Хтось би зняв пару фільмів, записав би декілька жалобних пісень. Те, що відбувається зараз просто геополітичні «вʼєтнамські флешбеки» з того періоду.
Тому всі ці балачки про рідкоземи, вибори і т.д. не більше ніж п-ж, щоб струсити повітря. З єдиною різницею, що в Європі розуміють, що США більше не є надійним партнером. Навіть для тих європейських країн, які відправляли своїх військових на війни в Іраку та Афганістані. Адміністрація США позавчора витерлись навіть ними, ветеранами, сімʼями полеглих за інтереси great again. Розуміють, але не знають що з цим тепер робити.
Графиня Шезвездицкая• 06 марта 2025
Ответ дляMarinamariana
А что русня не военные импотенты если за 10 лет войны даже Донецкую область взять не в состоянии и ни одного крупного города, да и ещё свою собственную территорию просрали ?🤭Это вы серьезно ? 😂😂Нет , руцькая армия самая великая армия в мире😂
Отсыпьте мне то. что курите.
Это импотенты убивают наш народ уже 4й год.
Marinamariana• 06 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Отсыпьте мне то. что курите.
Так и мы их убиваем ))
Svetrise• 06 марта 2025
кто рассуждает про Будапештский меморандум- этот документ был еще одним обманом для народа Украины. он был пустым и безграмотным, потому как не содержал ничего кроме обещаний.
ничего конкретного, что получила бы Украина взамен, ничего из санкций, которые были бы применены к стороне, развязавшей войну вместо исполнения условий международного договора.
я повторюсь: давайте проясним, что такое национальная концепция безопасности Украины (национальная безопасность Украины). она должна быть грамотной без лозунгов, а с реальными положениями. на основании этого документа возможно разработать хартию добрососедских отношений, стабильности, безопасности и сотрудничества.
кроме этого пути я не вижу ничего и никого, что могло бы быть гарантией нашему государству, народу Украины, государственности, миру.
без соблюдений правил геополитике, с глупым агрессивным ведением внешней и внутренней политики добиться можно только того, что страну будут пользовать как полигон в прокси войне, а народ сделать объектом жертвоприношения.
к огромному сожалению.. народ оказался слишком незрелым что бы все это понять.
Графиня Шезвездицкая• 06 марта 2025
Ответ дляMarinamariana
Так и мы их убиваем ))
Меня они не интересуют.
Карту Дип Стейт откройте, если у Вас никто из родных не воюет.
Marinamariana• 06 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Меня они не интересуют.
Открыла . Что кацапы ещё пару сел захватили порвав кишку? . Вы на потери их посмотрите , они уже калек кидают в атаки и на осликах передвигаются . Наступление из уже захлебнулось . Все . Это максимум что они смогли захватить за 3 года войны
LudaSHS• 06 марта 2025
Ответ дляIn limbo
Я б не так казала про всіх. Європі було б краще якби Київ за 3 дні, вони того і чекали.
Але Європа велика, різнорідна, і в різних країнах різні погляди і цілі. Я вже не кажу про Балтію. А наприклад дани і шведи, це зовсім інше.
Бо в них інтерес - балтійське море і виходи до океану там і ресурсів. Тому ці більш помагають, до речі так і невідомо чи надали шведи і дани літаки радіолокаційної розвідки, це питання секретно. Зараз це Очі Зсу б були. Всі є розуміють - будується нова берлінська стіна, і вона може бути на сході України. А може бути в межах Румуніі- Польші і навіть не Балтії. За Калінінградом. І головний здобувач тут буде Китай.
Графиня Шезвездицкая• 06 марта 2025
Ответ дляMarinamariana
та хоть на скейтах пусть ездят..
бойня продолжается..
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Svetrise. Откуда все эти тексты????
И где в них ответ на вопрос -кто надоумил кацапский скот лезть в Украину убивать людей????????????
МаргариткаW• 06 марта 2025
Ответ дляМандарина
Ужас, одни враги вокруг
По моєму, чувак, нас кинули!.
Як лохів розвели за спинами,
Діла свої зробили, злили нас,
Мене з тобою разом в унітаз
Злили нас!..

Скрябин
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Бгггг .. смотри какое смешное от кацапского прокси-адепта боевиков ВСУ)))))
Читайте))))
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
МаргариткаW. Тупенькие рыбки из днр и кацапских зажопинсков.которые наслушались соловьёвых с путлерами и попёршиеся убивать украинцев уже громко взрыдывают чи ще нет?
С 2014 пишем им ’русские.идите домой! Водки нет!’(с)

’и только совсем тупэньким рыбкам это до сих пор не доходит....
ПС, посмотрим по дизлайкам под постом сколько таких рыбок ’
автор lilu1990 • 06 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
В тій розповіді що це війна проксі

Не має уявлення як закінчувати

’Про це дипломат заявив в інтерв’ю Fox News, текст якого оприлюднили на сайті Держдепу США.

’Відверто кажучи, це є проксі-війна між ядерними державами — США, які допомагають Україні, та Росією, — і вона має завершитися. Але ніхто не має жодного уявлення чи плану, як це зробити’, — сказав Рубіо.
Не знаю. Я читаю оригінал. Нема там слів- ніхто не знає як закінчити

https://www.state.gov/secretary-of-state-marco-rub...
Mira29-c3c3• 06 марта 2025
Ответ дляFilomena
Випийте заспокійливого, купіть собі кота чи заведіть нарешті дитину. Що ж ви себе кожен день так доводите?)
🤣👍
df364tye3• 06 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Макрон может хоть обосраться, рф четко сказало: никаких миротворческих войск в Украине не будет
именно это он и хотел услышать ,,,
,,, я бы занял , жена против ,,,
Mira29-c3c3• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Чесно мені все одно, головне шоб кордони відкрили
Ну от через оце «все одно» ми з цієї дупи ніколи й не виліземо .
КокоСина• 06 марта 2025
Як узкіє говорять про європейців . Ви дійсно вважаєте що це ’вєлікаярасія’?
Чудовий магазин• 06 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Параша може хоч обісратись, але як вирішать янкі, так і буде.
Графиня Шезвездицкая• 06 марта 2025
Ответ дляЧудовий магазин
Пока янки решают,как красивее нас сдать,продолжают гибнут люди и уничтожатся территории
Mira29-c3c3• 06 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Ну то нехай пу забере з нашої землі своїх Іванів та Єгорів і ніхто гинути не буде .
Графиня Шезвездицкая• 06 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Как все просто у Вас)))
LudaSHS• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990

Всі змі мають на увазі ці слова.
LudaSHS• 06 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Читайте))))
Фрг те, що під рахою? Невже
Вони вже той край ’облагороділи’ і золоті реки
Filomena• 06 марта 2025
Лілу! Китай! Китай пропонує дружбу-жвачку! Уря?!!)
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Фрг те, що під рахою? Невже
Ага))) моторылы-строители фрг))))))
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Фрг те, що під рахою? Невже
Можно хоть посмотреть те фрг выстроенные на самой московии?))))
LudaSHS• 06 марта 2025
Ответ дляFilomena
Ааа про Китай

’Китай, конечно, сейчас на приколе. Думают, как реагировать на весь этот крах старого мира.

Заявили, что они против переговоров США и РФ без участия Украины и ЕС, а утром представитель Поднебесной в ЕС заявил, что европейцам стоит поразмышлять над происходящим и сравнить политику администрации Трампа с политикой Пекина.

Мол, Китай предлагает дипломатический подход, подчеркивает важность мира, предлагает дружбу, добрую волю и сотрудничество.

Прикол, конечно. Особенно учитывая, что Штаты закрыли свой Коминтерн USAID, а политика не терпит пустоты — то теперь новые Институты Конфуция разрастутся, как грибы.
Левін