Зеленський:
▪️путін не подарує нам мир, не віддасть його в обмін на щось. Ми маємо здобути мир силою.
Тобто він далі хочете продовжувати воювати до отримання ’сильної позиції’. Чим і головне ким — велике питання. Скількох ще набусифікують?
▪️Україна заслуговує не тільки на членство в ЄС, але і на гарантії безпеки, які дає НАТО.
Тобто він і далі вимагає, щоб НАТО вступило за нас у війну. З якого переляку, якщо Україна не в НАТО?
Що нам усім робити? Коли закінчення цього трешу?
мама Крольчиха• 24 февраля в 11:40
він то іде, то точно залишається
, я не встигаю за новинами
Тим часом новини з ЄС:
ЄС у 2024 році витратив на російську нафту і газ більше, ніж на фінансову допомогу Україні, – The Guardian.
Я пропоную, щоб Україна вступила в ЄС 1 січня 2030 року, – президент Литви Науседа. --- чому не 2050 року?
Найбільші бенефіціари продовження війни - європейці. Поки путін возиться з Україною, він не нападе на Європу.
Ответ дляJul-Ap
Именно Зеленский хочет...
Лаврова не читали свеженькое?
Обороняющаяся сторона не может хотеть продолжать воевать, в её силах лишь хотеть продолжать существовать.
Лаврова не читали свеженькое?
Уся проблема в тому, що ви зараз топите за парагвайський сценарій. Фінам вистачило клепки припинити війну з срср через три місяці, а нашому й три роки мало! Не рашка стирається об Україну, а Україна об рашку!
мама Крольчиха• 24 февраля в 11:44
Ответ дляok1904
Це якась гра над управлінням масами, то трамуха, то цей, то ще хтось щось як втулить. Смішно, аж плакати хочеться
я немаю можливості постійно читати новини, хотіла може якогось аналітика послухати, щоб щось підсумував, якісь може висновки зробив. А воно ні - тупо переказують все хто що сказав, бо з оцього бреду зробити висновки неможливо! В цікавий час живемо, все не те що незрозуміло, а взагалі...навіть і слова такого немає, щоб не матюк
Antoninaya1• 24 февраля в 11:45
Ответ дляok1904
Ціла делегація приїхала вмовляти, чи що.
Взагалі цей дощ надовго.
Та делегація не багато вирішує. А от білобрисий нащо зара в Києві, не зрозуміло. Як хто він сюди вчергове приїхав ’великий друг України’(не плутати з українцями)
Ответ дляnnnnika
Автор, а ви щось можете запропонувати? Який вихід в цій війні бачите ви для нас? Я, наприклад, ніякого виходу не бачу, але і Зелю не підтримую
Потрібне припинення вогню. Натомість Зеленський бачить у припиненні вогню капітуляцію. Ось сподобалася позиція Шарпа.
мама Крольчиха• 24 февраля в 11:46
Ответ дляИрина_Б_
то подписывает, то точно не подписывает) какой-то неопределенный
дивилась мельком астролога, подружка подружка порадила, так от вона сказала, що у нашого зараз луна там в чомусь і він буде змушений робити не те що планував....ось тільки не зрозуміло- піде, але не хотів чи залишиться, хоча не збирався
Ответ длямама Крольчиха
посмотрите в следующий раз полный выпуск 👩🎓
Solar Cloud• 24 февраля в 11:49
Что-то Трамп притих)
Мне кажется наш Вова все это говорит, чтоб потом не кричали зрада, нас сдали и т.п.
Perfect look• 24 февраля в 11:50
Ответ дляOlgusya
Тим часом новини з ЄС:
А почему не в 2300 ?
Тот ЕС в ближайшие годы сам развалится, смешно уже от этого бреда, что они несут.
Хотят, что за эти бредовые обещания украинцы и дальше погибали.
Ответ дляOlgusya
Ще три роки тому я тут на форумі підтримувала Зелю (хоча голосувала за Пороха). Але зараз немає вже ніяких сил жити в тій реальності, в якій нас закрив цей припиздент.
Кто войну начал? Кто не хочет её прекращения? Кто каждый день запускает шахеды? Кто посягает на наши территории?
Кто это все начал?
Ответ дляOlgusya
Ви дезорієнтовані чи вас кацап якийсь покусав?
Україна не нападала і не починала війну! І якщо вона перестане оборонятися, стріляти, воювати і тд війна не закінчиться.
Ответ дляOlgusya
А вы топите за что? За чехословацкий сценарий?
Вам целый министр вражеской страны говорит: военные действия не будут окончены, пока не достигнут целей.
Вы хотите удовлетворить все их цели и самоубиться?
Antoninaya1• 24 февраля в 11:52
Ответ дляDumky
А що буде?
Ответ дляJul-Ap
Такс, а ви вважаєте, що ми можемо тримати їхній натиск вічно? Ви вірите, що Україна пересидить путіна? Карту дипстейт регулярно відкриваєте? Йде повзучий наступ.