lilu1990• 06 марта 2025

Справедливий мир брехливої Європи

Макрон буде пів року колотитись зі своїм парламентом і генштабом - чи ядерна зброя Франції може бути гарантією для всієї Європи, чи посилати війська на лбз в Україну чи не посилати, бо 60 відсотків особового складу проти... Урсула розказує про виділення коштів, яке постійно блокується то одним, то другим. Норвегія затіхарилась з кубишкою грошей, зароблених на війні. У мерца самого куча проблем в автомобілебудуванні і впк. Але вони хочуть справедливого миру для України на вигідних позиціях.

Це шо значить? Ми далі воюєм поки ви там просинаєтесь зі спячки, шо ніхто ваші д-пи з Америки не прикриє? І в цей же час будете купляти в росії ресурси на 22 млрд шоб не загнутись від власної величі?

Я тут трампа навіть трохи розумію. Усі хочуть гідності за їх рахунок. І за наш рахунок. Та і всередині країни таких багато - ти Вася воюй, я на потоках посиджу. Я хоть Петю і Юлю не люблю, але від любві до ненависті і навпаки...
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Мені все одно, якшо вони приведуть до припинення вогню і перевиборів і відкритих кордонів. От чесно
Ваша основная задача свалить из Украины?
Я для понимания что и для чего Вы проталкиваете своими постами и темами
автор lilu1990 • 06 марта 2025
Ответ дляMarinamariana
А зря не переживаете . События будут развиваться очень быстро . Если Рахе будут давать с ноги по рыло , то первым удар получит Крым
Хто буде давати? Макрон чи Урсула? Бо трамп явно не збирається
Marinamariana• 06 марта 2025
Ответ дляmymoly
Хто цей мужній воїн?
Удалено администрацией...
КокоСина• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Та бо 3 ій рік війни .скільки можна людям без ротації?
А ви в курсі що люди які третій рік на війні, а деякі і з часів ато, проти переговорів про капітуляцію і проти віддавати 4 області?
Marinamariana• 06 марта 2025
Ответ дляmymoly
Хто цей мужній воїн?
Удалено администрацией...
Борисфенка• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
А що вам дадуть перевибори? Ну стане президентом якийсь Арахамія, вам полегшає?
Кордони не відкриють. Тимчасове зупинення вогню може й буде, якщо хуйлу Одесу пообіцяють.
автор lilu1990 • 06 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Я так розумію, гарантій для воєнних ніяких. Може зе для себе шось вибє. Антивоєнні настрої у суспільстві. Тому да, звалить
mymoly• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Так Зеленський не хоче відпускати мобілізованих, за це й б´ється
автор lilu1990 • 06 марта 2025
Ответ дляmymoly
В смислі?
КокоСина• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
То так і кажіть що срати хочу, а то штани да штани
Просто звалити хочете в момент відкриття кордонів при тимчасовому перемир´ї, а не за Україну і людей переживаєте
mymoly• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
В смислі?
Ну він всюди каже, я проти скорочення армії
автор lilu1990 • 06 марта 2025
Ответ дляКокоСина
А хто за мене буде переживати чи за мого брата коли тут агенти кремля і кроти почнуть бази даних військових зливати? Ви може?
автор lilu1990 • 06 марта 2025
Ответ дляmymoly
Ну то хай бажаючі лишаються на контракті
nata.ant• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ви ж дві неділі назад писали,що треба Польщі з нами воювати,а тепер припинення вогню і відкритих кордонів хочете
автор lilu1990 • 06 марта 2025
Ответ дляnata.ant
Хай європа і воює. Раз вона тільки проснулась. Все нашими руками хоче жар загарбати

Дуда не прислухався до партії війни в польщі - буде сам від кацапні відбиватись
In limbo• 06 марта 2025
Минулого року патрушев казав, що Україна зникне з мапи світу. Політика трампа наглядно показує, що все до того йде. І договір про рідкоземи тут абсолютно нідочого. Так що не хвилюйтесь, Лілу. І кордони відкриють, і військові складуть зброю. Решта ж вас не цікавить.
автор lilu1990 • 06 марта 2025
Ответ дляIn limbo
Мене якраз цікавлять гарантії для військових - про це в першу чергу треба говорити. І про полонених
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ок.то есть на остающихся Вам пофиг
Буду вопринимать ваши посты ’лишь бы как’ именно с таким настроением Вашим
Тут не про Украину и украинцев
In limbo• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Так сказано - трамп і є гарантія. Ви не чули? Більше гарантій для нас немає.
КокоСина• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Так ваш брат, як військовий, і зараз може виїхати в Європу . І не повернутися. А ви вже підтягнетесь.
In limbo• 06 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Ок.то есть на остающихся Вам пофиг
Тут не про Украину и украинцев
Прошу адмінів додати смайл з табличкою «сарказм»
Графиня Шезвездицкая• 06 марта 2025
Ответ дляMarinamariana
Кто такая русня чтобы ее помоичную армию военных импотентов на осликах кто то слушал ? Четко они сказали 😂😂Они могут только четко от@@ ать у ВСУ
Вы это серьёзно?
nata.ant• 06 марта 2025
Ответ дляКокоСина
Автор і зараз може виїхати,а взагалі таке відчуття що в людини або біополярка,або під одним акаунтом чоловік десять пише
автор lilu1990 • 06 марта 2025
Ответ дляIn limbo
Це все понятно. Най домовляються хоча би про припинення вогню і вибори.
автор lilu1990 • 06 марта 2025
Ответ дляКокоСина
Да може . Я промовчу
КокоСина• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
З кого вибрати і за кого головувати? За пса патрона чи є норм кандидати у нас?
автор lilu1990 • 06 марта 2025
Ответ дляКокоСина
Чесно мені все одно, головне шоб кордони відкрили
Olvia1987• 06 марта 2025
Ответ дляМандарина
Ужас, одни враги вокруг
Треба почекати і скоро вони згинуть на сонці.
In limbo• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Стопʼятисотий раз - росія чітко заявила, що не має наміру припиняти вогонь, поки не досягне цілей простигосподи сво. Ви делулу.
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляnata.ant
И давненько не вспоминались молитвы за узькемальчиков)))))
Там реально шо разные смены)))
От обьятия польши в китай до службы в ЗСУ и всевозможным прочим)))))