Макрон буде пів року колотитись зі своїм парламентом і генштабом - чи ядерна зброя Франції може бути гарантією для всієї Європи, чи посилати війська на лбз в Україну чи не посилати, бо 60 відсотків особового складу проти... Урсула розказує про виділення коштів, яке постійно блокується то одним, то другим. Норвегія затіхарилась з кубишкою грошей, зароблених на війні. У мерца самого куча проблем в автомобілебудуванні і впк. Але вони хочуть справедливого миру для України на вигідних позиціях.
Це шо значить? Ми далі воюєм поки ви там просинаєтесь зі спячки, шо ніхто ваші д-пи з Америки не прикриє? І в цей же час будете купляти в росії ресурси на 22 млрд шоб не загнутись від власної величі?
Я тут трампа навіть трохи розумію. Усі хочуть гідності за їх рахунок. І за наш рахунок. Та і всередині країни таких багато - ти Вася воюй, я на потоках посиджу. Я хоть Петю і Юлю не люблю, але від любві до ненависті і навпаки...
Ответ дляIn limbo
Стопʼятисотий раз - росія чітко заявила, що не має наміру припиняти вогонь, поки не досягне цілей простигосподи сво. Ви делулу.
У них нема ресурсу для значних маневрів. Ну може окупація всеї луганської і Донецької до кінця року і то під питанням
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Треба почекати і скоро вони згинуть на сонці.
Фантомные боли после оторванных жоп в,парадке?))))
Ото ж)))))
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Макрон может хоть обосраться, рф четко сказало: никаких миротворческих войск в Украине не будет
А Макрон такой: ’Ну ладно, раз рф не хочет, то не будет’, да?)
Если реально есть желание, то никакие ’четко сказало’ не помешают.
Есть ли желание, вот это вопрос.
Графиня Шезвездицкая• 06 марта 2025
Мне просто интересно: что курят некоторые комментаторы в этой теме...
Sova splushka• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Мені все одно, якшо вони приведуть до припинення вогню і перевиборів і відкритих кордонів. От чесно
Так ці, які він начебто ’зриває’, до вашого переліку не приведуть абсолютно.
То лише про підписання меморандуму про наші наміри якось там залучити американців до наших копалин, і більше нічого.
Татьяна-8275• 06 марта 2025
Ответ дляТетя Фрося
Кто в лес, кто по дрова. НАТО уже не работает? Так мы далеко не уедем.
То, что НАТО УЖЕ не работает, стало понятно в тот момент, когда первый шахед залетел на территорию НАТО и никакого ответа не последовало.
Если б НАТО работало, то в ответ на 5 секунд полета - была бы глубокая воронка на месте того аэродрома, с которого тот шахед запустили.
Ответ дляКокоСина
А ви в курсі що люди які третій рік на війні, а деякі і з часів ато, проти переговорів про капітуляцію і проти віддавати 4 області?
А шо те люди говорят про насильно наловленных и пригнанных к ним? Которые сразу или смертники или сзчшники?
Или мы говорим про штабных 3 год воюющих, которые попу протирают за хорошие зпшечки, а умирать отравляют вместо себя тракториста Васю? Так им зашибись, не спорю.
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ну та подивимось. Ціна на нафту сильно впала
Тааакк.всплываете...))))
Графиня Шезвездицкая• 06 марта 2025
Ответ дляlyudai
Есть ли желание, вот это вопрос.
Никто не пойдет на открытую бойню с россией.
Все сцут, слегка обосравшись.
Ответ дляAesonne
Не знаю про штабних, мої воюють на лбз
Sova splushka• 06 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Мене якраз цікавлять гарантії для військових - про це в першу чергу треба говорити. І про полонених
З Трампом цього точно не буде, його це не цікавить.
І при будь-якій нашій капітуляції теж не буде.
Ответ дляИрина-bbd0
Тааакк.всплываете...))))
Але я не вірю шо трамп захоче піти на воєнну ескалацією з рф. Усі тут бавлять путіна як малу дитину і хочуть його втихомирити. Але це не значить повалити режим
Бо ми в Україні собі трактуємо це так. А європейці і американці - трохи пожурити
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляlyudai
Хіба вона про них думає? Там головне - відкриті кордони, щоб чоловік міг звалити. А тут - хоч потоп.
У неё нет мужа
Якобы про брата
Sova splushka• 06 марта 2025
Ответ дляIn limbo
Маленьке уточнення: і навіть після досягнення цілей простигосподи сво, абсолютно не факт, що припинить вогонь. А не поставить якісь інші цілі н´ю-сво.
Раша взагалі жодного разу навіть на словах не обіцяла припинити вогонь хоча б за якихось умов.
Ответ дляlilu1990
Якшо трамп все ж веде перемовини про вибори в Україні, значить він не збирається нас повністю зливати
Ага, Трамп не хоче, що помирали цивільні, при цьому не дає ракети для ппо, звертає програму відслідковування злетів російської авіації.
Та йвм! Він віддасть пітуну все, що той захоче, маючи ілюзію відірвати росію від китаю. Ви ще не зрозуміли?
Татьяна-8275• 06 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Все сцут, слегка обосравшись.
Да, их все боятся. Потому что пропаганда СССР очень хорошо работала и как следует их всех запугала.
Это сыграло злую шутку с ними, потому что пропаганда была направлена наружу, а Украина в это время находилась внутри.
Поэтому они все боятся страшно и никак понять не могут, почему Украина-то не боится.
Их главная ошибка - они пошли в Украину, а надо было через Эстонию, Латвию и Литву. Но они сами боялись НАТО, как оказалось совершенно зря. К этому времени, они бы захватили уже всю Европу. Стояли бы на границах Украины с двух/трех сторон и спрашивали что будем делать.
В Украине к этому времени уже был бы новый президент и вполне возможно, что офигевшая Украина сказала бы - ок, мир, дружба, жвачка и СССР 2.0.
Ответ дляИрина-bbd0
Тааакк.всплываете...))))
Макрон же не каже за рахунок кого і чого треба втихомирити росію і шо це значить
Це шоб вона стала зручною і далі з нею торгувати? Ну та макрон, а не пішов би ти за тим самим кораблем?
Приходьте коли наберетесь сміливості розвалити путінський режим
Ответ дляSova splushka
Це тільки форма тиску. Наступні вимоги будуть висуватись в точно такій же риториці.
Ответ дляSova splushka
Треба дати трампу шанс
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Если они сейчас остановят войну.они от внутрянки разорвутся
Там мать моя женщина
Кацапы и устраивают войны.когда их рвать начинает
Внешка единственный выход у всей этой разномастной своры с путлером
Там мать моя женщина
Ответ дляIn limbo
Він зато правду каже - ви хочете воювати - воюйте, я умиваю руки
Це знаєте, - ви прийшли просити в борг, вам дали, ви прийшли просити в борг другий раз - вам відмовили. І ви ображаєтесь