Ніка Найз• 06 марта 2025

Українці у Франції почали отримувати повідомлення про виселення

Українці, які проживають у Франції, почали отримувати повідомлення про виселення з житла. Це пов´язано із завершенням програми MLI. Дізнайтеся, що влада натомість пропонує біженцям
olshe11• 06 марта 2025
Ну так Макрон пообещал же миллиарды Украине, а теперь надо их найти. А для этого проще не платить пособия беженцам.
автор Ніка Найз • 06 марта 2025
Ответ дляТА7НЯ7
да что вы... 3й месяц сидим без заказов и все кто работает в нашей сфере
Вы не в той сфере работаете!
автор Ніка Найз • 06 марта 2025
Ответ дляolshe11
В целом все логично и правильно! Эти средства надо пустить на закупку вооружений для Украины! Беженцев вернуть в Украину и направить на трудовой фронт!
ТА7НЯ7• 06 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Вы не в той сфере работаете!
ну так а как же все профессии важны все профессии нужны ....
пысы, вашу нишу занять? сторочить патриотычни темы?
jenya1986• 06 марта 2025
Питання чисто справедливості, а це значить - філософські думки)
Об´єктивно, дуже великий % виїхавших ті, котрі того не потребували з огляду безпеки. У тому числі і моя знайома. Ще й обирала державу з найбільшою халявою і виплатами, ниючи при цьому, що вона біженка.
Я вважаю, що такі люди зайняли місця тих, хто дійсно того потребував, людей з окупованих територій, людей котрі втратили житло.
2-й важливий момент: за 2-3 роки можна вивчити мову, тим паче закордоння - це суцільний носій для її вивчення , соціальні програми; люди могли знайти роботу, житло і т.д. Але ж ні. Інколи мені здається, що ті, хто виїхав - найнещасніші у всьому світі.
Так, я розумію, що чужа країна то не легко, але також у мене є знайомі, які зробили все можливе, доклали зусиль для того, щоб самостійно стояти на ногах.

Тому так, питання справедливості, а не заздрості.
автор Ніка Найз • 06 марта 2025
Ответ дляjenya1986

+100
Mira29-c3c3• 06 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Это самая приятная новость за сегодня
Ото тепер заживете .
автор Ніка Найз • 06 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Ото тепер заживете .
Шо шо?
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Главное чтобы ждуны и сепаратня не в Украину.а прямиком на родной кацапстан!
’Узкие своих не бросают!’(с)
Там сертификаты.пособия и тройные пенсии!
Татьяна-44ea• 06 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Я хочу что-бы украинцы вернулись и были в своей стране во время войны! Были ей полезны! А с жильем проблем нет на Западной! Не надо придумывать!
І скільки коштує оренда житла на Западній?
stasя• 06 марта 2025
Ответ дляТатьяна-44ea
350дол.+коммуналка
Модная и Голодная• 06 марта 2025
У вас смотрю одна радость если кому то плохо
автор Ніка Найз • 06 марта 2025
Ответ дляМодная и Голодная
Плохо это там где война!
ptanyk• 06 марта 2025
я вас расстрою. жилье начали забирать еще год назад.
узбагойтесь! все кто смог, адаптировались, нашли работу.
если что я во франции