Флюорография гуся• 06 марта в 22:12

Питання за дитячі какахи. Не для брезгливих

Прошу вибачення, просто трохи рознервувалась. Дитині 3.5 р. Ввечері помітила що у горщику випорожнення частково білого кольору, ніби щось з їжі не переварилось зовсім. Перед цим у раціоні були банани, яблука, свіжі овочі та зелень. Бананів мабуть забагато було, зазвичай не більше 1 шт їсть, а тут штуки 4. Це могло вплинути? Завтра зранку напишу педіатру, але начиталась вже в гуглі що білий колір то небезпечно. ⚠️ чи була в когось подібна проблема? Бо в себе я такого ну ніколи не помічала, взагалі бачу таке вперше. Завчасно дякую за відповідь.
Біток чи ефір?• 06 марта в 22:13
Коли жовтуха то кал білий
Муууумие• 06 марта в 22:14
Було в сина декілька разів, все нормально, не давайте банани та дивіться як буде наступного разу
автор Флюорография гуся • 06 марта в 22:14
Ответ дляБіток чи ефір?
Коли жовтуха то кал білий
То це єдина скарга, яка жовтуха
Тишком нишком• 06 марта в 22:18
Покормите свеклой и упадите в обморок от крови в какашках
Отстаньте от ребёнка. Яблоко не переварилось.
Шлях до зірок• 06 марта в 22:25
Рацион питания влияет на ваши какахи, Какой педиатр ?🤦‍♀️
автор Флюорография гуся • 06 марта в 22:27
Ответ дляШлях до зірок
Але ж колір має бути, не просто ж білий
Шлях до зірок• 06 марта в 22:30
Ответ дляФлюорография гуся
Але ж колір має бути, не просто ж білий
Слушайте, что-то мне не верится, что там просто все белое как потолок, например. Вы всетаки немного утрируете
автор Флюорография гуся • 06 марта в 22:32
Ответ дляШлях до зірок
Ну звісно що не прям настільки, але ну дуже не типовий колір. Тому я і напряглась. Нещодавно ще хворіли, то багато ліків звісно було. Вже накрутила що могло щось вплинути негативно на внутрішні органи. Хоча парацетамол тільки давала та ібупрофен
Шлях до зірок• 06 марта в 22:35
Ответ дляФлюорография гуся
Если бы там что-то повлияло на внутренние органы, вы бы точно это заметили по самочувствию. Не чудите и не придумывайте себе проблем на ровном месте. Завтра не давайте кучу бананов и молочки ( например если съесть много твердого сыра или моцареллы, будут светлые какашки) и будет вам другой цвет
Патріотка з дивану• 07 марта в 01:02
Ответ дляФлюорография гуся
Але ж колір має бути, не просто ж білий
Можливо це разово. Слідкуйте далі, якщо повториться, то ідіть до лікаря, тут краще перебдєть тим більше дитина хворіла, можливо реакція на ліки.