Гола з конопель• 06 марта в 22:28
День народження
Що ви розумієте під цими словами? Момент, коли дитина вже народилась чи прямо сам процес народження? У мене якийсь збій в голові😅
ПП-шница• 06 марта в 22:31
Момент це пологи, це ж ще процес. Завершення процесу не народження дитини. Відрізають пуповину і фіксують час, дату народження
Гола з конопель
• 06 марта в 22:32
Ответ дляКриниця щастя
День это не момент и не процесс. Это промежуток времени
Тобто святкують все, включаючи і пологи теж?
Гола з конопель
• 06 марта в 22:33
Ответ дляПП-шница
Не зрозуміла з вашої відповіді що все таки святкують?
ПП-шница• 06 марта в 22:34
Ответ дляГола з конопель
Дату коли написали на бірочці
ПП-шница• 06 марта в 22:38
Ответ дляГола з конопель
Я вам щось напишу. Тільки не падайте, коли породілля поступає до пологового і в неї є розкриття то вона вже в пологах. А розкритя може бути і до 10 годин. І всі десять годин святкують бо пологи почалися. А потім, святкують тоді коли дитина вже народилася і це зафіксували
РокерША• 06 марта в 23:35
Ответ дляГола з конопель
празднуйте что хотите
РокерША• 06 марта в 23:36
Ответ дляПП-шница
А если три дня в родах провела, то потом все три дня дым коромыслом - нельзя не праздновать!